Prvo, lozite ih a koliko ce stvarno doci ljudi???? Ispadnemo smesni.

Drugo, posto ste ih izlozili za baklje i sve, sta sad ako mi (a malo nas je) i stvarno hocemo da palimo baklje???

Trece, koliko lozaca ide u Kork? Islo je u Bragu? Odenze? A lozili ste ih ko debili, pa se murija spremila ko blesava i nasi drugovi su lezali mesecima u danskim zatvorima.

Treba vam prebiti sve prste na rukama, pa da ne mozete da kucate po jebenoj tastaturi.

Posle se neki pitaju zasto samari, pa mi smo Zvezdasi... mrs stoko.

Tek sam sad video sta pisu...
KBB lepo si ono napisao, a vi momci ako mislite da se krijete iza nikova grdno se varate.

Po meni ti "lozaci" su uglavnom  klinci tzv. "internet navijaci" ,
odu na  protivnicki sajt i tamo se furaju , a posle se  hvale drugarima "ej, kako smo ih zajebavali na forumu, usrali su se od nas "!
Samo ne znaju, da je svaki navijacki forum kontrolisan od svih bezbednosnih struktura, pa stvari koji se javno iznose, sigurno razmatraju, tako da  nista korisno od toga !

Zato postoji izreka:  "Cutanje je mudrost"

KBB I ULTRAS LONDON SU POTPUNO U PRAVU, prema tome niti ima šanse da ja stignem da odem u Irsku, niti ima šanse da bodrim voljeni klub u dalekoj zemlji na tudjem stadionu, sa obzirom na to resio sam da cuvam svoju POZITIVNU ENERGIJU ZA NASU MARAKANU! :jebanje  :ruke  :ruke
KBB iskreno se zahvaljujem na prijateljskom savetu i ukazivanju na stvari koje nam idu na stetu a koje moze da prouzrokuje moje pisanje kao i pisanje svih ostalih koji iznose svoje stavove na tom forumu, sa druge strane NE ODOBRAVAM TVOJE ZALAGANJE NA TOM FORUMU DA SE BANUJE MOJ NICK!  :nene

Treba vas proterati sa tribine, a ne samo sa foruma

Quote from: "Nikola013"NE ODOBRAVAM TVOJE ZALAGANJE NA TOM FORUMU DA SE BANUJE MOJ NICK!  :nene

Samim tim sto si pisao gluposti i prenosio losu sliku o nasoj navijackoj grupi na tudjem forumu zasluzio si ban.
A da ne spominjem sto si pozivao i ostale da rade isto sto i ti.
Ni ti, niti bilo ko drugi nema pravo da pise (a pogotovo ne gluposti) u ime Delija na tudjim forumima pa makar to bio forum nekog jeb... Kork sitija. Zna se odlicno ko moze da predstavlja nasu grupu.
Svako ko to ne postuje ne zaslujuje nista manje od bana...

Topik otkljucavam. Nek se ostavi neki izvestaj ili nesto vezano za navijanje. Obrisao sam postove koje se odnose na to kako je Zvezda igrala i ostale nebuloze koje nemaju veze sa navijanjem.

Kad se vratim sa odmora dosta forumasa ce biti poslato na lecenje (ban).

upaljeno je nekoliko baklji pred sam kraj, lepo je izgledalo, ali bojim se da nas zbog toga ne kazne i to PAPRENO... setite se da nakon onog ispada protiv ustasa prosle godine nemamo prava na kiks! iako nije bilo ubacivanja u teren (srecom!), nije mi jasno zasto su palili baklje kad je to strogo zabranjeno, pa nismo vise u osamdesetima majku mu! nekim indijancima stvarno nece nikada biti jasno...
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

@Saxon
Recnik ti nije na mestu. A kazna protiv Intera je zbog gadjanja mobilnim njihovog trenera sa zapadne tribine...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Quote from: "SaXoN"upaljeno je nekoliko baklji pred sam kraj, lepo je izgledalo, ali bojim se da nas zbog toga ne kazne i to PAPRENO... setite se da nakon onog ispada protiv ustasa prosle godine nemamo prava na kiks! iako nije bilo ubacivanja u teren (srecom!), nije mi jasno zasto su palili baklje kad je to strogo zabranjeno, pa nismo vise u osamdesetima majku mu! nekim indijancima stvarno nece nikada biti jasno...
Citam ovo i ne mogu da se nacudim napisanim glupostima.. Za razliku od indijanaca i shabana, tj. kvazi navijaca, sigurno nije bilo namere da se ubacuju u teren, zasto i kojim povodom bi to cinili?!? Srecom kazes.. NE KENJAJ! Cekalo se kraj tekme da se popale, kako ne bi bilo nekih nepotrebnih problema.. I da li su te baklje, one u strasburu ili na severu protiv evropskih timova bili povod za kaznavanje ili nesto sasvim trece..
I koga ti nazivas indijancem?  Baklje nikada nisu bile legalne pa cak ni osamdesetih, ili ?!? Kakve li imbecilne izjave.. mislim stvarno, da ne kazem kakav kreten..
Sta je problem upali se baklja, izgori i to je to... A sa druge strane debili koji su pretili na njihovim forumima, dizali paniku samo su dodavali ulje na vatru bez potrebe.. I zbog takvih stvari murija, sekjuriti se istripuju I TU NASTAJU PROBLEMI!!! Gonite se bre u tri picke materine!!

JEBENI INTERNET HULIGANI!!!
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

I saxon ovo ti je jedan od retkih navijackih postova, poslednji ti je bio u fazonu rekla kazala prosle godine u vezi naseg gostovanja u zapresicu.. To sasvim dovoljno da se dobije ideja kakav navijac se nalazi iza tastature, idealan za zapadnu ili istocnu tribinu, los primer za Sever!

Toliko tome..
vezda je zivot, sve droge su sitnica!

Sto se tice baklji mislim da nece biti nikakve kazne jer nisu ubacene na teren ali jebi ga malo sam se usro kada sam ih video jer ne mogu ni dan danas da prezalim idiota koji je mobilnim gadjao ustasu pa zbog toga nismo ni prezimili u evropi....
Inace i ako su Irci go qrac ocekujem makar 20000 na Mari  i barem pun sever....Verovatno ce ovi Irski amateri biti prvi i zadnji put u zivotu u prilici da tako nesto dozive...

Quote from: "nikola82"Inace i ako su Irci go qrac ocekujem makar 20000 na Mari  i barem pun sever....Verovatno ce ovi Irski amateri biti prvi i zadnji put u zivotu u prilici da tako nesto dozive...

Ja se nadam da nece biti pun Sever jer ce onda biti puno derbi Delija i ovih evropskih Delija. Bilo bi solidno kada bi organizovali dobro navijanje nas koji smo stalno tamo. Ostali mogu slobodno na zapad i istok, a ako nemaju pare onda neka idu na jug, isto se vidi kao i sa severa.

Oni debili i dalje seru po njihovim forumima, cak su stavili i nasu sliku iz paba.

Inace bila su 2 pretresa prilikom ulaska zbog pisanja idiota...

Ne vredi ti da se nerviras oni ce biti jos 100god na njihovom forumu neke ljude je nemoguce opametiti. Da imaju i malo mozga u glavi znali bi da ne treba da idu na njihov forum ali ocigledno da nemaju ni grama. Samo su bezveze iscimali one momke koji su bili tamo zbog njihovog internet huliganstva, Bilo bi dobro da se ovde zavrsi ali opet cim bude neka utakmica opet ce na raznim forumima da kenjaju gluposti i tako u nedogled


Quote from: "UltrasLondon"Oni debili i dalje seru po njihovim forumima, cak su stavili i nasu sliku iz paba.

Inace bila su 2 pretresa prilikom ulaska zbog pisanja idiota...

Trebalo bi,ako je ikako moguce,spreciti slicne situacije na forumu naseg sledeceg rivala...Barem se nekako ograditi od nebuloznih komentara i izjava koje ce debili pisati tamo.

Ima li jos kakvih slika (nasih) iz Irske, ili samo ova jedna?