Ljudi morate da shvatite jedno, dobili smo najtezeg moguceg protivnika. Mozemo mi da seremo kako im je tim los, kako nisu spremni, itd... Ali oni su veliko ime i imaju dobar tim, i ako nesto podje naopako sudije ce da ih proguraju u LS kao sto su im ovi pederi iz UEFA dozvolili da igraju kvalifikacije.
Mi samo treba da pozelimo nasim momcima puno srece i sve sto treba da trazimo od njih je da daju SRCE NA TEREN, a onda sta bude(nadamo se svi  :jebanje ).

SAMO HRABRO ZVEZDO !!!

Šanse su nam mizerne, ali bitno je da se momci bore. Ovo nam je već LŠ.  :) Nadam se da će ostaviti dobar utisak, i malo nade, da se nadamo do revanša. Realno, ipak, Milan ide dalje. Ali ja ću i ispred telke da oderem grlo ....

... daj goooool, daaaaaaaj gooool ....



Jeste da je Milan bolja ekipa ali takodje nisu nepobedivi, vazno je da momci veruju u pobedu a ne da razmislljaju o tome kako da se ne obrukaju. Uostalom utakmica je sutra pa cemo videti koliko svarno vredimo i gde nam je mesto u evropskom fudbalu, ja se verujem da nam je mesto u LS ali videcemo...

Quote from: "Mikelandjelo"Šanse su nam mizerne, ali bitno je da se momci bore. Ovo nam je već LŠ.  :) Nadam se da će ostaviti dobar utisak, i malo nade, da se nadamo do revanša. Realno, ipak, Milan ide dalje. Ali ja ću i ispred telke da oderem grlo ....

... daj goooool, daaaaaaaj gooool ....

Какво,лепо позитивно размишљање,свака ти дала!!
Тако ће и бити,таКО МОРА ДА БУДЕ,само тако и никако другачије :ruke

тако мора да буде,да они на терену дају све од себе,да ми дамо све од себе-успех неће изостати-нада умире последња!

Hocemo srce na teren! Moramo da im se oduzhimo za onu nepravdu iz '88

Quote from: "Mikelandjelo"Šanse su nam mizerne, ali bitno je da se momci bore. Ovo nam je već LŠ.  :) Nadam se da će ostaviti dobar utisak, i malo nade, da se nadamo do revanša. Realno, ipak, Milan ide dalje. Ali ja ću i ispred telke da oderem grlo ....

... daj goooool, daaaaaaaj gooool ....

Slazem se sa tobom, jesu nam male sanse, ali nada postoji. Brine me samo nesigurna odbrana ali ,...
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

По последњим информацијама овај састав се сутра очекује, углавном, то је то, само ми се нешто Туторић овде не уклапа.

Ranđelović – Gaj (Basta), Biševac, Tutorić (Basta), Pantić, Perović – Milovanović, Kovačević, Georgiev, Janković – Žigić.

САМО ХРАБРО !!!

Jedino sto ocekujem od sutrasnjeg meca je da ce i posle njega nada postojati ....A to sto Italijanske picke seru o tome kako su kasno poceli sa treninzima ne treba za ozbiljno shvatati jer svi znamo koje su to pickice i koliko seru.....A i do skora su bili u punoj formi igrajuci sp....Mada moguce je da udju opusteno u mec i tu bi trebalo igrati samo hrabro a ne kao ustase koji na svom maksimiru ispusise 3 komada igrajuci totalno defanzivno...Nasa jedina sansa je da im ne dozvolimo da se setaju nasom polovinom vec stvarno da pokusamo da ih i napadnemo.....A Ziga najavio 2 komada e pa iz njegovih usta u Bozije usi.....

Evo par reci od poslovicnog pesimiste. Jebem ja njima mater. Evo cujem vec im je onaj peshovan Shevcenko cestitao prolaz. E pa videcemo gospodo Zabojedi. Serete previse, postali ste svetski prvaci na najgorem od svih mondijala, davite se u sopstvenim govnima, prvo kao glumite moraliste i sve lopove pokaznjavate, a onda sve izoprastate..sad ste po nama unapred poceli da kenjate...Samo polako.
Do pre pola sata sam sa drugarima pricao o tome kako su nam sanse...hm...bedne. E pa zabole me vise kurac! Imam osecaj da je dosao cas da nekome od 'gospode sigurnih clanova osmine finala' jebemo milu povlascenu mater. Pa nek ih onda mama-UEFA opet pomiluje pizda im materina ona lopovska...

KO JE SVETSKI SAMPION-ZVEZDA!!!
..кажу да причам много...

Holandjanin sudi, slovenac delegat :bes

Pomozi Boze

Pomozi boze veceras!
Imam neki dobar predosecaj ali...ma samo da se ne obrukamo i da nam ostane nada za revans...
Napred Zvezdo!

Preko 41.000 ulaznica prodato je do 18. casova juce.

Kapacitet San Sira: 86.000 mesta

Bice prilicno popunjen stadion...

Quote from: "Verbal Kint"Evo par reci od poslovicnog pesimiste. Jebem ja njima mater. Evo cujem vec im je onaj peshovan Shevcenko cestitao prolaz. E pa videcemo gospodo Zabojedi. Serete previse, postali ste svetski prvaci na najgorem od svih mondijala, davite se u sopstvenim govnima, prvo kao glumite moraliste i sve lopove pokaznjavate, a onda sve izoprastate..sad ste po nama unapred poceli da kenjate...Samo polako.
Do pre pola sata sam sa drugarima pricao o tome kako su nam sanse...hm...bedne. E pa zabole me vise kurac! Imam osecaj da je dosao cas da nekome od 'gospode sigurnih clanova osmine finala' jebemo milu povlascenu mater. Pa nek ih onda mama-UEFA opet pomiluje pizda im materina ona lopovska...

KO JE SVETSKI SAMPION-ZVEZDA!!!

Toooo!!! Legendo. Ako nam i igraci budu ovako razmisljali prolazimo sigurno ( ili cemo bar nekome od Milaneza noge da polomimo)

Eh, kad bi dali gol...  :D
Samo da ne bude debakl pa na Marakani svi u napad...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

e ljudi ja dobio meil od rts da postoje sanse da puste na satelitu

Чисто сумлјам да ће бити преноса на сетелиту.
Јер су много скупа права преноса за сетелит. У осталом знамо како је било са Корком, РТС је платио 40 000 евра ѕа пренос ѕа Србију, док је за сетелит било много више.
Али пренос ће бити на РТС 1 тако да нема фрке за нам који живимо ван Србије а имамо total TV.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Ma ko bog,kako smo mogli proci...odlicno.Gaj prva liga igrac,samo da se ne zajebava toliko,ponovio je greske iz utakmice sa Vozdovcem.Bisevac pravi gazda,Perovic katastrofa,ne znam zasto ga forsira na tom beku.Pantic suvise nonsalantan i pravi se kao da je opusten a noge mu se odsekle,prosek od igraca.Dexa ne zna gde je levo.Basta se bori ali ne moze dva poteza da poveze,ocajan prijem,totalno konfuzan.Jankovic solidno odradio ono sto je trebao.Georgijev odlican tehnicar,pre svakog pasa zna kako bi trebala teci akcija ali nema snage i nije dovoljno borben.Zigic moze 20 minuta dobro da odigra a ostalo se ceka na neki potez.Kovacevica ne mogu da svarim pa ga ne bih komentarisao bilo bi subjektivno,ali veceras nije bio toliko los.
Nista imamo aktivan rezultat,lepo napravimo spektakl na Mari,damo sve od sebe,tj idemo na sve ili nista i onda casno podignute glave u kup uefa.Pa mozda. dogodine ako bude malo vise srece

како је могло бити и није лоше остаје нам да се надамо.Ранђеловић ме позитивно изненадио јер га никад нисам готивио спасио нас је у пра наврата,Бишевац израста у сјајног играча,Гај у првом полувремену лош имао пар интервенција које су могле скупо да нас коштају али у другом полувремену показао да је екстра играч,Туторић ме за оних 15-так минута изненадио одиграо је добро није се уплашио,Пантић ок је одиграо,Ковачевић онако ни ја не волим тај тип играча плус могу његови прекршаји близу гола опет скупо да нас коштају ко против Стразбура.Баста очајан види се да није у форми као и Перовић,Георгијев солидан али пред крај је лоше одиграо,Јанковић солидан,Жигићу недостајало више употребљивих лопти.Имамо активан резултат али објективан сам не треба се пуно надати...Милан је данас играо са пола снаге и види се да нису у форми за 2 недеље ће то сигурно бити далеко боље са њихове стране али опет пуна маракана,наш уигранији тим,уигранији тандем штопера...ко зна.. надамо се па шта буде.

Бићу искрен,па ћу рећи да сам ја нпр. први срао по Ранђелу и било је заслужено,јер је киксао невероватно(нпр. Лацио,Обилић прошле сезоне итд),мада генерално није киксара,ал уме да засере,али за ово вечерас,свака му се дала(и добила на време  :D  ).
Елем вечерас катастрофа:Баста(у другом полувремну због његових техничких немогућности замола два комада да примимо),Перовић(убедљиво најгори,па Реј Чарлс и Стиви Вондер би му дар-мар правили,а камо ли остали),Миловановић(најгора утакмица у Звездином дресу,еј бре одувају га у дуелу,као мехур од сапунице),Жигић(стварно тог дечка поштујем,али мора и он Звезду,па макар остао и против своје воље,не мож' преко курца у Звезди да се игра;ај да му опростим незаинтресованост против Вожда,која је била очигледна,али овако млитаво против Милана  :bes   ;ако мисли да се прода,нек мрдне мало).
Такође бих похвалио(поред Ранђела) Бишевца,стварно маетрално одиграно,плус Гаја,који јесте мало засрао у првом,са оним поигравањем,али генерално види се да ћемо од њега имати користи,као и Ковачевића,којег од Стразбура не могу да сврим,али вечерас стварно,је добро одиграо,борио се,кварио игру,мада као што неко рече,ти његови фаулови близу гола,брррррррр.
_________________
You are always on my mind
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!