Пантић се показао као право појачање... сад сам већ прежалио Луковића, још само да се уигра Анђелковић, наравно као и Гај, екстра играч. Ковачевић ме је нервирао више пута, никад не прелази у супротну половину кад прими лопту  :bes Милијаш је требао да игра уместо овог ретарда Кривокапића, да ли је то нека фора да се Криви покаже на Сан Сиру да би прешао у неки кинески клуб  :o  :(

Kakve su to price ovih nezadovoljnih !? Pa kao sto je neko vec rekao ( ako je to uopste nekome bilo nejasno) Milan je kvalitetnija ekipa + igrali su na svom stadionu pred 70 000 ljudi. I kao sad zasto ih nismo napadali !? Rezultat je dobar , igra kako je moglo . Sad na Marakani , videcemo . Ja iskreno verujem da mozemo da ih pobedimo .
I ne zaboravite da na svetu postoje mozda dve tri ekipe koje mogu sa San Sira da odu neporazene . Pa gubili su tu dobri timovi u LS sa po 4:0 , 5:0 ( ah da , zaboravio sam da su tad igrali Nesta i Kaladze )

Sve je receno. Steta sto ne udje ona lopta na pocetku. Slazem se sa misljenjima vecine. Rezultat je atraktivan, za pun stadion. Sanse jos postoje, mada moramo biti realni i reci da su to ipak zabari. Ja ne mislim da "moramo" ici na 2-0. Mozda nas sreca, koju smo imali juce, jos jednom pogleda i zabarima vratimo ´88!!?? Ne bi bilo lijepo sad kritikovati Bajevica ili igrace, jer je tim juce dao sve od sebe, ali igrali su protiv ekipe koja je i ovakva u samom evropskom vrhu. Samo mi je malo smetao Georgijev, jer je jedini malo iskakao iz borbene Zvezde. Kao da je prvi put klizao na ledu. Basta je trcao ko lud, borio se, ali veliki minus mu je pas-igra. Prodao je mali milion lopti na sredini terena. Cak mu ni pas od 5 metara nije usjevao, ali nek mu bude. Jedno veliko bravo igracima, jer su pokazali da kad hoce mogu da izgaraju na terenu. Ipak je Milan Milan, nek prica ko sta hoce.
Samo mi je zao sto ce nas UEFA ponovo odrati ko jarca. Sta je trebalo nekom iz kopa da baci pirotehnicki projektil dole na simpatizere domacina, koji su bili sprat ispod nas. To u nasem slucaju UEFA ne prasta. Evo kazne!

Ја мислим да смо прузили добру партију на сан сиру,ми имамо релативно младу екипу која нема прилике да сваки дан игра са добрим екипама.дође јувентус на сан сиро па изгуби са 3-0,милан је прејака екипа сте видели ста ради бре онај лудак пирло у потезу избаци пар играча. Резултат је одличан само храбро на маракани бајевиц је сигурно сад сконтао да перовиц не мозе да игра бека(јао да смоо само у прелазном року довели неког бека) била би друга прича. ево много да не дузим пост остале су јос 2 утакмице до милана,надам се да це да се наси момци добро спреме и да це да нам донесу повољан резултат и да це на маракани да ври као у лонцу. ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ...

ау брате ал лоше пишеш :)

ћ="
ч=:
ж=\
ш=[
з=y

Nasi igraci su svetske picketine, ma nema sanse da jednog dana skandiram njihovo ime.
Gledam ih posle tekme kako jure da zamene dresove sa zabarima...

Ne mogu da razumem...njih trojca su prisli inzagiju da mu traze dres a on nam uvalio gol.To je kao da ti neko kara picku pa da trazis da ides na pice posle sa njim.

Quote from: "delija_pariz"Nasi igraci su svetske picketine, ma nema sanse da jednog dana skandiram njihovo ime.
Gledam ih posle tekme kako jure da zamene dresove sa zabarima...

Ne mogu da razumem...njih trojca su prisli inzagiju da mu traze dres a on nam uvalio gol.To je kao da ti neko kara picku pa da trazis da ides na pice posle sa njim.

Ti i nemoj da skandiras njihovo ime , tu se vidi da je neko drugi picketina a ne nasi igraci!

Нема бесплатних улазница за меч са Миланом
11.08.2006

Пропуснице неће важити

Фудбалски клуб Црвена звезда обавештава све навијаче да за реванш меч трећег кола квалификација за Лигу шампиона између Црвене звезде и Милана неће бити бесплатних улазница. За овај меч такође неће важити ни годишње пропуснице.

Интересовање за утакмицу је огромно и процене на основу требованих улазница и резервација су да би и стадион дупло већег капацитета био испуњен до последњег места.

http://www.fc-redstar.net/




Сваке године иста прича.Јебем Вам Матер!!!

Quote from: "gaudi"
Quote from: "delija_pariz"Nasi igraci su svetske picketine, ma nema sanse da jednog dana skandiram njihovo ime.
Gledam ih posle tekme kako jure da zamene dresove sa zabarima...

Ne mogu da razumem...njih trojca su prisli inzagiju da mu traze dres a on nam uvalio gol.To je kao da ti neko kara picku pa da trazis da ides na pice posle sa njim.

Ti i nemoj da skandiras njihovo ime , tu se vidi da je neko drugi picketina a ne nasi igraci!

Nemam nista protiv da igraci menjaju dresove.
Ali imam protiv da nasa 3 igraca trce iza inzagija da zamene dres jer ga gledaju kao boga, koji nam je uvalio gol. Cast izuzetcima svi dolaze i odlaze zbog para.

A ti si kao neki zastitnik igraca jel??
Ako imas nesto da mi porucis uradi to preko PM.

Nemam nista da ti porucujem na PM . Ne znam te pa necu ni da ti pisem . Nisam ni zastitnik igraca , ali procitaj jos jednom sta si ti izjavio . Pa ni meni se ne svidja sto su jurili onog mentola za dres . Ali ja nikad u zivotu necu da prestanem da navijam za Zvezdu pa taman ispala iz lige. I uvek cu da skandiram imena igraca i nikad necu da ih zovem pickicama ,ma koliko razocaran bio

Gledajuci igru ekipe protiv Milana i uporedjujuci je sa nekim partijama iz prethodnih sezona protiv jakih ili velikih ekipa(na gostovanjima) smatram da se ipak video neki pomak.Mislim da je ova ekipa sazrela i da imaju jedan solidan broj evro tekmi u nogama i da se to kod pojedinaca itekako videlo.Iako se Milan nije posebno pripremao pred ovaj mec,iako nisu bas pripremnjeni i u takmicarskoj formi ipak je Milan-Milan.Ipak su to iskusni i prekaljeni asovi koji vrlo dobro znaju kako treba igrati ovakve tekme i koji su vrlo svesni i svoje spremnosti i svojih mogucnosti,i naravno vrlo upuceni u mogucnosti i spremnost protivnika.Mislim da je Anceloti vrlo pazljivo i svesno umirio igru cekajuci gresku ZVEZDE,svesno su se tokom cele tekme trazili iskusni igraci(Pirlo,Sedorf)koji su jaki na lopti i koji imaju respekt i kod protivnika i kod sudije.Oni bi ako nemaju resenja do maksimuma drzali loptu,i cekali da dobiju faul upravo na tu svoju reputaciju.Naravno da su tokom cele tekme igrali na sigurno,davajuci vrlo direktne i precizne pasove uglavnom na bok.Iz jedne odlicne akcije postigli su ono sta su zeleli,postigli su gol koji im daje sigurnost pred revans.CRVENA ZVEZDA je pocela oprezno,ali vrlo beskurpulozno i bezobrazno dokazujuci protivniku da nisu dosli da se brane.Drzali su loptu koliko su mogli stalno pokusavajuci da ubrzaju ritam sto ih je vodilo u neke glupave greske.Pokusavali su nasi na izdrzljivost,bolju pripremnjenost i brzinu,ali su ih svaki put dobro sacekali iskusni vukovi koji ovakve tekme igraju svake nedelje.Ako je neko ocekivao da pobedimo Milan na San Siru,taj nije realan covek.Mislim da je rezultat zadovoljavajuc i da ostavlja veliku nadu pred revans.Stvar koja me jedino malcice nervira je ta sto Bajevic po svojoj prirodi nije kockar i nikada ne reskira,uvek igra na sigurno.Sto se mene tice ako u BEOGRADU u prvom poluvremenu bude 0-0,treba igrati sa 3 ako ne i sa 4 napadaca u drugom-e a to je ono sto Bajevic ne bi nikad uradio...
U revansu ocekujem paklenu atmosferu i do ludila motivisane nase igrace,pa da ih u prvih 15ak minuta sateramo u cosak i uvalimo taj gol koji bi nam svima promenio zivote...
Kao sto je jednom rekao Deki Stankovic:"Mnoge velike ekipe su dolazile u "rupu",ali posle nisu mogle da pogode vrata da izadju napolje" !!! ;pljuga
______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "delija_pariz"Nasi igraci su svetske picketine, ma nema sanse da jednog dana skandiram njihovo ime.
Gledam ih posle tekme kako jure da zamene dresove sa zabarima...

A ti izvoli pa navijaj za PSG ili Javor. Šta me boli qrazz menjaju li dresove posle meča. Bitno je da ginu unutar 90 minuta. A dali su svoj maximum. I ne lupajte gluposti, kad dobro znate da smo doskora primali po pet komada od PSV i Zenita. A sad smo bili gotovo rezultatski egal sa Milanom. A na Mari će im biti još teže. Kad zagrmi sa severa, usrao se i Ronaldo, a kamoli neki pederčić Inzagi.



Moguca kazna zbog paljenja baklji i napisa Kosovo=Serbia je ta da igramo pred praznom Marakanom!

Quote from: "slobodan11"Moguca kazna zbog paljenja baklji i napisa Kosovo=Serbia je ta da igramo pred praznom Marakanom!

Па,доброоо!А,ви како те?

Quote from: "vule"
Quote from: "slobodan11"Moguca kazna zbog paljenja baklji i napisa Kosovo=Serbia je ta da igramo pred praznom Marakanom!

Па,доброоо!А,ви како те?

To uopste nije smesno,verovatnoca nije mala,cak suprotno.Ne znam samo kome smo to pokazivali,kao da to neko gleda i kao da to nekog interesuje u Evropi.Klub ce naravno da ispasta...

Nadam se da nam nece dati takvu kaznu jer smo inace pop.sili protiv Milana!

Иначе овако нисмо попушили???

Штета би било само због финансијских средстава које би клуб добио од продаје улазница и сјајне атмосфере на стадиону...

Sa punom Marakanom imamo kakve takve sanse a pred praznom bogami nikakve! U pravu si sto kazes za finansije i ambijent!

Мислим да до тога неће доћи. Па јел им није УЕФА довољно помогла, што им је допустила да игра. Ово би стварно било превише и ВЕЛИКА СРАМОТА за фудбал.

Надамо се сви пуној маракани и пролазу у ЛШ.

Више навијача,више пара.
Где су сви ти велики навијачи на осталим утакмицам?
Колико ће њих доћи сутра када будемо играли против Смедерева?
Такве утакмице их не занимају,увек имају неки разлог да не дођу.
Али,зато за утакмицу са Миланом,ништа не може да их спречи да дођу.