Ево два дана пред утакмицу, можда је рано али треба подгрејати атмосферу, с обзиром да су многи на одморима, морима, језерима, па би било добро да нас буде што више на северу у среду...

За почетак дајте неку инфо, ко зна, о почетку продаје карата (данас), ценама итд... С обзиром да доста нас има пропуснице нисам се информисао за ове детаље па обавестимо људе којима је форум једино место на коме се информишу, а долазе издалека...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

У понедељак је почела продаја улазница за реванш меч другог кола квалификација изнеђу Црвене звезде и Корка који се игра у среду са почетком у 20:15 часова.Улазнице по цени од 300 динара за северну и јужну трибину, 600 динара за источну и 800 динара за западну трибину ће се продавати сваког дана на благајни стадиона Црвене звезде од 10 до 17 часова.

Prodaja je pocela danas (10-17 casova), rade dve blagajne i nema ni g od guzve, sever je 300 din.
..baklje gore, pesma cigana...

Nije valjda da nema bas nikog na blagajni. Svi cekaju zadnji dan da uzmu kartu

Рођаче јел ти нас мало зај... са тим постовима?
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Quote from: "crveno beli svet"Nije valjda da nema bas nikog na blagajni. Svi cekaju zadnji dan da uzmu kartu
Nikad za drugo kolo kvalifikacija ne vlada guzva na blagajni (mozda jeste kada smo igrali protiv Zapresica). Informacija je od jutros oko pola 11, 11. Sigurno ce najveca navala biti na sam dan utakmice.
..baklje gore, pesma cigana...

Ja sam danas uzeo kartu u pola jeden nije bilo dva coveka ispred mene. Karata ima dosta. Zanima me samo zasto je prodaja smo do 5 sati, mogli bi da produze bar do 6-7.

Pa mozda nece biti puno ljudi na stadionu ali bi trebalo da sjever bude pun. Ja se nadam da ce biti karata, pa cu ih kupiti na dan utakmice, kad budem stigao u Bg.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Iskreno se nadam da VAZE PROPUSNICE!
Ako neko zna nesto neka da info!
Delije pozdrav! :ruke

Znacilo bi da znamo sutra da li vaze propusnice... onda bi jutrom rano trebalo uzeti kartu, pre pripreme za tekmu  :flasa

Ајде сви који планирате да идете на корк да се појавите на првој првенственој текми. Шта је бре јебени корк сити атрактивнији од вождовца? А и да је атрактивнији не идете да гледате њих него да навијате за Звезду!

Пропуснице важе за све утакмице Црвене Звезде на Маракани.

ja samo da kazem da mi je mnogo teze da skupim ekipu za kork nego za bilo koji prvenstveni mec... :) ...

Svi na sever.Karata jos ima i nema frke, ali ne cekajte zadnji dan da kupite kartu!
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

Iako trenutna situacija nije bas najbolja, zeleo bih samo da upozorim one koji nameravaju da pale pirotehniku i ostalo ako vec ne mogu da se suzdrze.. uefa nas drzi na nisanu, potrebna im je najmanja petarda na atletskoj stazi pa da nam sankcionisu stadion u nekoj od narednih evro utakmica.. a da ne spominjem ono ugh ugh-anje.. mislim da nam to stvarno nije ni najmanje potrebno..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "RSFC"Iako trenutna situacija nije bas najbolja, zeleo bih samo da upozorim one koji nameravaju da pale pirotehniku i ostalo ako vec ne mogu da se suzdrze.. uefa nas drzi na nisanu, potrebna im je najmanja petarda na atletskoj stazi pa da nam sankcionisu stadion u nekoj od narednih evro utakmica.. a da ne spominjem ono ugh ugh-anje.. mislim da nam to stvarno nije ni najmanje potrebno..

Mislim da je jedan od boljih načina da se ljudima stavi do znanja kako se treba ponašati štampanje i deljenje na ulazu u stadion nekog informatora ili nekog flajera ili šta god !Jer zaista ne vredi ovako preko foruma nas registrovanih korisnika ima oko hiljadu dve ( nisam skoro gledao) a na sever dodje četrnaest hiljada, od kojih su možda i deset hiljada informisani i upoznati, a onda onih četiri hiljade naprave sranje! Mada nešto se razmišljam dovoljan je jedan idiot da ubaci baklju na teren i pogodi nekog njihovog rezervnog igrača i da nam stave katanac na stadion! :bes
Nije da se nije dešavalo ! Jebeno braćo skroz jebeno, zbog jedne budale mnogo ljudi ispašta, tako da pamet u glavu!

Аха сећам се колико штампање и подела информатора на улазу помаже  :bes

Сетите се само прославе титуле...

Ништа од тога...

Bogami, kako stvari stoje sever ce biti solidno popunjen.Na bralajni guzva...
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

zoooppp ljudiiiii

kidamo irce veceras , nego jel zna neko oce li biti organizovanog puta za italiju...

РСФЦ је већ објаснио неке ствари, само да се надовежем на оно аргх, ургх - ање... Дакле, не сећам се да ли у редовима Корк-а има тамнопутих играча, али иако има, не смеју се прозивати, не само због УЕФА-е него зато што пре свега ми као Делије нисмо расисти и крај приче!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"РСФЦ је већ објаснио неке ствари, само да се надовежем на оно аргх, ургх - ање... Дакле, не сећам се да ли у редовима Корк-а има тамнопутих играча, али иако има, не смеју се прозивати, не само због УЕФА-е него зато што пре свега ми као Делије нисмо расисти и крај приче!!!

Bas tako! Nismo rasisti, a i imamo tamnopute igrace i u nasim redovima! Inace, Uefa je jos jednom poostrila njen katalog kazni u slucaju rasistickih ispada, dakle pamet u glavu!