Ja cam bio u centralnom delu i tu je se pevalo non stop, kao i uvek delovi do istoka i zapada su zabusavali. Kao sto je vec receno najbolji deo navijanje je kada smo se poskidali (osim devojaka :) ) tada je po meni stvarno grmelo i tada je stvorena slika severa kakav bi uvek trebao da izgleda svi su bili u transu i nije se pevalo nego deralo ljudi su se preznojavali ali su i dalje pevali barem u mojoj okolini. BIlo je padova u navijanju ali to nije nista novo. I naravno novi cd stvarno olicno potrosenih 400din mada mislim da vecina nije ni znala da je mogao juce da se kupi. Primeti sam i da sve vise ljudi nose proizvode delija sto i nije cudno pored velikog napora koji momci ulazu ali jos uvek ima likova sa onim budjavim kapicama ali sta da se radi i oni su deo nas

Pa solidno je bilo.I ja sam bio negde na sredini i tu se pevalo dosta dobro tako da nisam osetio zabusavanje ljudi do zapada i istoka.Parole ok i svaka cast za ideju ali slazem se da druga parola "Sever krece od sebe i nije nam lako ali svaka grupa mora da uradi tako"malo glupo deluje ali ok.Isto me nerviralo sto se pevala liverpulova himna,koji ce nam?kad imamo pregrst odlicnih nasih pesama ne treba nam stvarno da pevamo tudje ali mogu da primetim da Z... uglavnom forsira tu pesmu...Skidanje i evrigo su bili vrh ako ima neko klip neka okaci...Ja nisam znao da ce se prodavati cd pa nisam ni isao do standa jbg sad mi krivo...valjda ce biti protiv Vozdovca?

po meni navijanje je moglo da bude mnogo mnogo bolje , ali popravice se kada sigurno...

neko je pitao za tucu koja je ispala na severu , cista glupost
likovi su se potukli zbog lopte koja je uletela na tribinu i tako je krenulo ko ce da zadrzi loptu srecom nije nastao opsti haos to nam nebi trebalo kao ni indijanci koji su uacivali baklje na stazu a toliko puta je ponovljeno da se ne baca ali...
nista sad nam ostaje da se spremamo za milano
jel ima neko informaci vezane za put u italiju

Quote from: "SVRAKA"
nista sad nam ostaje da se spremamo za milano
jel ima neko informaci vezane za put u italiju

nezvanicne informacije, Italijani su odbili da daju vize. Nece biti organizovanog odlaska. Ponovo samo gastosi na tribinama. :(

СВРАКА wrote:
QuotePrimeti sam i da sve vise ljudi nose proizvode delija sto i nije cudno pored velikog napora koji momci ulazu ali jos uvek ima likova sa onim budjavim kapicama ali sta da se radi i oni su deo nas

Нису они део нас... Годинама се прича о њима и о неопходним променама њиховог имиџа, али они се не обазиру... Све је више људи са производима Делија, али и пуно је оних који нас брукају и кваре слику о Северу која је више него добра... За ове прве посебно су заслужне ове последње године у којима се невероватно пуно радило на том визуелном плану... А ови о којима причамо: кад сам видео лика са шеширом на коме је плава боја грба урађена у црној боји само што се нисам срушио... Можда би још сто информатора о облачењу резултирало неношењем тих бувљак производа...

Што се тиче Италије - ништа... Ићи ће ко има отворен шенген, ко се снашао у међувремену за шенген неке друге земље и они малобројни са хрватским пасошима... Довољно да се заједно са УК-ом, ОБ-ом исkординише гастошка маса (ако је буде)...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ne mgou da verujem da fasisti opet nedaju vize, da li uopste imaju pravo na to? I pod koji izgovorom, pa pustaju na hiljade engleza, a mi smo kao problematicni? bagra.

Navijanje tamo gde sam bio (do istoka) vrlo lose! Mislim da se na tim krajevima i skupe ljudi kojima nije do navijanja pa bleje! Ja sam se zadesio sa 2 druga koji su pre ovoga bili na par derbija, pa su zeleli da budemo 'po strani'! Ne znam u cemu je problem, kada je ceo sever bio u transu i taj deo je navijao, ostatak tekme nekolicina nesto pokusava a vecina bleji, komentarise tekmu, snima stadion telefonom...  tako da me u jednom momentu bilo bukvalno sramota sto navijam i ometam ljude u prici! katastrofa

шамарање,шамарање и само шамарање  :bes

Jel ima mozda neko klip kad smo se svi skinuli ili evrigo kad je bio?ako ima nek okaci.

vecina vas ovde u glavnom brine kako onaj pored njega ne peva i kako jos uvek ima debila koji dolaze sa budjavim kapicama na stadion. Vazno da ste svi do jednog ovde pravi navijaci kao bedak vam je sto nismo dobili vize za italiju pa i da smo dobili od svih vas ovde dvoje ne bi krenulo na tekmu. Ja neznam ljudi da li ste vi normalni ali ja tacno znam ko je ovde ko. I jasno mi je da mozda ima par pravih ljudi ali ostali su svi u fazonu da dodju na tekmu i okolo yveraju sta se desava pa onda trce kuci da prvi napisu ovde. I ne znam neko je od vas spominjao da netreba bacati baklje na teren. i kao eto opet debili bacali veoma se dobro zna zasto su bacali a i ti koji su bacali su veoma dobro znali sta rade. I zato opet kazem ako neznas bolje. Vazno da moramo da menjamo ove sa kapicama i ofarbanim licima, a koliki je broj njih- ako ih negledas neces ih ni videti. A dali je mizaran broj ljudi koji gleda vase glupe postove, sta misli neki ozbiljan navijac kad cita kada se preko pola strane pise o tome kako su se tukli zbog jedne lopte a cela je prica da je ovaj ovog gurno i uzeo mu loptu interesantna tema zar ne? Ili kako bilo ko moze da smesne parole lose navijanje itd. Pa ljudi vi blejite kod kuce dodjete na stadijon i vratite se kuci, a ti ljdi koji su to napravili su tu zbog toga proveli noci i izgubili sate i sate. Samo veruj te mi niko od njih vas ni nesmatra za neke navijace tako da se ni neobazire na ono sto pisete. POZDRAV SVIM SAJBER NAVIJACIMA   NFF
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Posle 15 godina Severa i jedno 5 godina Zapada, doslo mi vreme da predjem na Galeriju. Odgovorno tvrdim da se tamo bolje navija nego na krajnjim bokovima Severa.

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"hvala Vule.

nasta se misli sa ovom parolom:Север креће од себе и није нам лако али свака група мора да уради тако.???
Верујем да се мисли да треба да се бори против ножева укључујући и састанке свих група,а Север се већ дуго бори против бодења али није лако контролисати више хиљада људи,на нашим форумима сви су могли да виде да ми полако постајемо једна часна витешка патриотска група и да је то циљ Делија туче без ножева,АЛИ шта је са радарима који су своју историју засновали на секирама и ножевима,или гробарима који су познати по својим комплексима који нападају жене,децу и бебе у колицима, који сад хоће да се врате на трибину иако су рекли да то неће никад урадити док не смене управу,зар треба веровати таквима који су спремни да нам сутра забију нож у леђа.Друге групе су далеко малобројније од наше,тако да ако они не могу да искорене ножеве како ће то Делије.
Дакле борба против ножева се наставља са наше стране,а одговорност за могући неуспех може бити само на страни гробарских изрода који колико чујем по њиховим форумима пребројавају "своје" жртве јер им је њихов комплексашки интерес важнији од људских живота,Србије и борбе против репресије.

konzervativac wrote:
Quotevecina vas ovde u glavnom brine kako onaj pored njega ne peva i kako jos uvek ima debila koji dolaze sa budjavim kapicama na stadion. Vazno da ste svi do jednog ovde pravi navijaci kao bedak vam je sto nismo dobili vize za italiju pa i da smo dobili od svih vas ovde dvoje ne bi krenulo na tekmu. Ja neznam ljudi da li ste vi normalni ali ja tacno znam ko je ovde ko. I jasno mi je da mozda ima par pravih ljudi ali ostali su svi u fazonu da dodju na tekmu i okolo yveraju sta se desava pa onda trce kuci da prvi napisu ovde. I ne znam neko je od vas spominjao da netreba bacati baklje na teren. i kao eto opet debili bacali veoma se dobro zna zasto su bacali a i ti koji su bacali su veoma dobro znali sta rade. I zato opet kazem ako neznas bolje. Vazno da moramo da menjamo ove sa kapicama i ofarbanim licima, a koliki je broj njih- ako ih negledas neces ih ni videti. A dali je mizaran broj ljudi koji gleda vase glupe postove, sta misli neki ozbiljan navijac kad cita kada se preko pola strane pise o tome kako su se tukli zbog jedne lopte a cela je prica da je ovaj ovog gurno i uzeo mu loptu interesantna tema zar ne? Ili kako bilo ko moze da smesne parole lose navijanje itd. Pa ljudi vi blejite kod kuce dodjete na stadijon i vratite se kuci, a ti ljdi koji su to napravili su tu zbog toga proveli noci i izgubili sate i sate. Samo veruj te mi niko od njih vas ni nesmatra za neke navijace tako da se ni neobazire na ono sto pisete. POZDRAV SVIM SAJBER NAVIJACIMA NFF

Нисам желео да будем груб мада ми је то овде задатак, на рачун броја постова мало сам занемарио квалитет, али драго ми је што је вам је неко неутралан скренуо пажњу да пазите шта пишете... Стварно небулозе, те ја сам навијао, овај до мене није, те стајао сам до ових који не навијају, пароле су лоше...  Критиковање парола је врхунац безобразлука, с тога вас молим да пазите шта пишете!!! Знамо сви шта је писац хтео да каже и ко није упућен нек не прави пометњу безвезе...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"konzervativac wrote:
Quotevecina vas ovde u glavnom brine kako onaj pored njega ne peva i kako jos uvek ima debila koji dolaze sa budjavim kapicama na stadion. Vazno da ste svi do jednog ovde pravi navijaci kao bedak vam je sto nismo dobili vize za italiju pa i da smo dobili od svih vas ovde dvoje ne bi krenulo na tekmu. Ja neznam ljudi da li ste vi normalni ali ja tacno znam ko je ovde ko. I jasno mi je da mozda ima par pravih ljudi ali ostali su svi u fazonu da dodju na tekmu i okolo yveraju sta se desava pa onda trce kuci da prvi napisu ovde. I ne znam neko je od vas spominjao da netreba bacati baklje na teren. i kao eto opet debili bacali veoma se dobro zna zasto su bacali a i ti koji su bacali su veoma dobro znali sta rade. I zato opet kazem ako neznas bolje. Vazno da moramo da menjamo ove sa kapicama i ofarbanim licima, a koliki je broj njih- ako ih negledas neces ih ni videti. A dali je mizaran broj ljudi koji gleda vase glupe postove, sta misli neki ozbiljan navijac kad cita kada se preko pola strane pise o tome kako su se tukli zbog jedne lopte a cela je prica da je ovaj ovog gurno i uzeo mu loptu interesantna tema zar ne? Ili kako bilo ko moze da smesne parole lose navijanje itd. Pa ljudi vi blejite kod kuce dodjete na stadijon i vratite se kuci, a ti ljdi koji su to napravili su tu zbog toga proveli noci i izgubili sate i sate. Samo veruj te mi niko od njih vas ni nesmatra za neke navijace tako da se ni neobazire na ono sto pisete. POZDRAV SVIM SAJBER NAVIJACIMA NFF

Нисам желео да будем груб мада ми је то овде задатак, на рачун броја постова мало сам занемарио квалитет, али драго ми је што је вам је неко неутралан скренуо пажњу да пазите шта пишете... Стварно небулозе, те ја сам навијао, овај до мене није, те стајао сам до ових који не навијају, пароле су лоше...  Критиковање парола је врхунац безобразлука, с тога вас молим да пазите шта пишете!!! Знамо сви шта је писац хтео да каже и ко није упућен нек не прави пометњу безвезе...


Pridružujem se komentaru i MAKSIMALNO PODRŽAVAM!
Pozdrav Delije!

Quote from: "konzervativac"vecina vas ovde u glavnom brine kako onaj pored njega ne peva i kako jos uvek ima debila koji dolaze sa budjavim kapicama na stadion. Vazno da ste svi do jednog ovde pravi navijaci kao bedak vam je sto nismo dobili vize za italiju pa i da smo dobili od svih vas ovde dvoje ne bi krenulo na tekmu. Ja neznam ljudi da li ste vi normalni ali ja tacno znam ko je ovde ko. I jasno mi je da mozda ima par pravih ljudi ali ostali su svi u fazonu da dodju na tekmu i okolo yveraju sta se desava pa onda trce kuci da prvi napisu ovde. I ne znam neko je od vas spominjao da netreba bacati baklje na teren. i kao eto opet debili bacali veoma se dobro zna zasto su bacali a i ti koji su bacali su veoma dobro znali sta rade. I zato opet kazem ako neznas bolje. Vazno da moramo da menjamo ove sa kapicama i ofarbanim licima, a koliki je broj njih- ako ih negledas neces ih ni videti. A dali je mizaran broj ljudi koji gleda vase glupe postove, sta misli neki ozbiljan navijac kad cita kada se preko pola strane pise o tome kako su se tukli zbog jedne lopte a cela je prica da je ovaj ovog gurno i uzeo mu loptu interesantna tema zar ne? Ili kako bilo ko moze da smesne parole lose navijanje itd. Pa ljudi vi blejite kod kuce dodjete na stadijon i vratite se kuci, a ti ljdi koji su to napravili su tu zbog toga proveli noci i izgubili sate i sate. Samo veruj te mi niko od njih vas ni nesmatra za neke navijace tako da se ni neobazire na ono sto pisete. POZDRAV SVIM SAJBER NAVIJACIMA   NFF

Pa dobro ko kaze da neko treba da se obazire na pisanje po forumima! To je cisto raspravljanje, ako moze sta da pomogne jos bolje, ako ne moze nikom nista! Druga je stvar sto nekima forumi i ono sto se pise po njima postaju najvaznija stvar u zivotu, pa imaju potrebu da se dokazuju raznim stvarima kao sto su nozevi i sl. da bi neko na nekom forumu rekao kako je ta grupa opaka! Na forumima se izbacuju sportske price, i svako ko zucne rec o fudbalu smatra se klasicnim indijancem i dobija momentalni ban! Mladjim narastajima ulazi u glavu kako nije IN da se prica o fudbalu, nego IN su tuce i nozevi, jer se o tome pise po forumima i zbog toga ce neko da ih pohvali! Pa onda kada padne mrtva glava mi cemo lepo svi da se izredamo sa onim 'neka mu je laka zemlja' i nastaviti po starom!
Veruj mi da me boli qrac da li me neko smatra za ozbiljnog navijaca! Te price o indijanskim kapicama su potencirali takvi kao ti, koji misle na severu treba da bude 12 000 casuala i da treba svi da pevaju inace slede samari, a ne 'obicni' navijaci kao ja! I sada kada neko od 'obicnih' pomene kapice i blejanje odjednom je i on indijanac i cyber huligan 'jer je dosao kuci i poceo da pise o tome'! Ludilo! To vec postaje komedija!

Делегацију нашег клуба је на миланском аеродрому срдачно дочекао наш конзул у Милану, Ивана Пејовић, а затим је уприличен састанак са Робертом Гандинијем, организационим директором екипе Милана. Гандини је саопштио да ће за навијаче Црвене звезде за први меч бити одвојено 4.000 улазница које ће моћи да се купе на стадиону Милана.

са званичног сајта

Значи може да се иде. Ова тема је по мени спремна за заклјучаванје

Quote from: "archer"Значи може да се иде. Ова тема је по мени спремна за заклјучаванје

који си цар, па по прописима УЕФА, макар 10% капацитета мора ићи гостујућим навијачима, проблем је овде како да ти гостујући навијачи дођу до Италије, а не како да уђу на стадион...

Dragi slavisa postujem da svako bude na severu ne trayim da bilo ko bude casual ili ovo ili ono nebitno ko je sta i ko je u kom fazonu svi smo tu zbog zvezde samo sam zamerio da se taj ulozeni rad i trud ne omalovazava jer je ovo stvarno poslednje mesto gde to trba da se radi. Reci te mi samo koliko je ovde ljudi pricalo o tom bacanju baklji na teren a da li troje znaju sta je bilo dan pre toga.
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Sta bi sa zastavom DS koja je trebala da visi na krovu nashe tribine? Nesto je nisam video...
Utakmica je bila ispod proseka, iz vise razloga, ali to je zato sto smo pre kraj proshle sezone navikli na visok standard  :)
Vremenom ce se i to popraviti.

Quote from: "дрвосеча"Sta bi sa zastavom DS koja je trebala da visi na krovu nashe tribine? Nesto je nisam video...
.

технички проблеми...