Мислим да је време да се заборави текма против Корка, враћамо се у нашу реалност. На Северу стални осталих нема, зашто не знам...

Требали би помоћи момцима да коначно победе у првом мечу првенства. Мислим да нису добили 6 година :o  .

Надам се да ће бити доста људи(навијача), мислим, оно, као - прва текма у сезони јеби га. Па још вечерњи термин, ништа лепше. :)

Što se tiče ovoga meča ništa ne treba govoriti osim svi na sever!
Ovo će biti teška utakmica,jer vjerovatno neće igrati najjači sastav.
color=red]FxCxRxSx[/color]

Pravim navijačima nije potrebna pozivnica da bi došli da pomognu voljenom klubu!!!! :)  :ruke  :ruke  :ruke

Pozdrav vidimo se! ;pivo

Nadam se da ce biti sever solidno popunjen i da cemo uspeti da napravimo atmosferu ko da je pun stadion.
Vidimo se.

Ма боље и да нас буде 4000 па да буде права атмосфера, него оно против Ираца.

Momci zasluzuju nezapamcenu podrsku pred odlazak u Milano.
Zasluzili su je i nadam se da ce tako i biti namigivanje
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Solidno odradjena tekma.Vise sam ocekivao ljudi ali dobro.U prvom poluvremenu solidno u drugom uz sjajnu bakljadu na pocetku drugog poluvremenu krece ludnica i bilo je bas dobro...nova pesma"Jos jedna pobeda i titula..." odlicno odpevana mozda citavih 20 minuta  potom takodje odlicno odpevano"Ja sam godine proveo sa tobom" itd.Na Severu bio je okacen transparent "Stop Nozevima"Invalida oko 150 nisu se culi.

Свеукупно сам задовоњан издањем данас, певање солидно у првом, у другом још смо увежбавали нову песму, још једна победа и титула, и чини ми се да је песма одлична и да се лепо примила. Певана је у великој еуфорији.

Како је лепо кад нема ''европских величина'' као што је Корк,па се Север очисти од Сијукса,Апача,Навахо и осталих индијанаца,па атмосфера буде како би требало да буде.
Наравно увек може боље(као нпр. без телефонијаде паралелно са бакљадом на почетку другог полувремена),ал ајде нећу да мрачим.Све у свему за почетак првенства ја сам задовољан.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Лепи утисци вечерас са Маракане... Победа у првом колу после доста година а навијање већим делом утакмице за високу оцену... Обистинило се оно што су многи овде предвиђали, али у суштини ништа ново... Посета доста слабија у односу на утакмицу са Корком, али север добар, настављамо тамо где смо стали прошле сезоне... Још увек су одмори, распусти, летовања, па рецимо да прво коло и није права слика бројности, али понављам с обзиром на околности добар одзив... Још само једно да додам везано за ову причу... Вождовац је за класу боља екипа од Корка и то су вечерас и показали али европске  утакмице су дефинитвно мамац за многе,  само не знам који ће нам к.... јер је навијање вечерас било боље него у среду иако нас је било мање...

Од почетка на средини ограде парола окренута ка северу: СТОП НОЖЕВИМА! Порука која се надовезује на причу са полувремена претходне утакмице и дефинитивно наставак борбе против зла које је нажалост и у нашим редовима...

Креће се са стандардним репертоаром и од старта добрим навијањем... Не бих издвајао ништа посебно, по нека бакља се пали и у суштини добра представа у првом делу утакмице... Наставља се прича са кашњењима и то бих издвојио као једини негативан моменат вечерас...  

Друго полувреме почиње бакљадом и Пуним трибинама... Добро одрађено, наставља се наизменично брзим и спорим песмама... А онда негде од десетог, петнаестог минута креће Још једна победа и титула... И скоро до краја утакмице уз повремене падове а већи део времена као у трансу певамо ову песму... Стварно јако добро је звучало и повремено се пали по нека бакља да подигне и одржи тензију током певања песме... Како су се дешавале интересантне ситуације пред голом противника тако је и у тим моментима нова песма бивала све гласнија и гласнија и у њеном певању учествује скоро цела трибина... Уз њу пада и други гол... До краја још пар песама из стандардног репертоара, издвојићу мени омиљену Ја сам године провео са тобом, која увек добро звучи...

Наравно на крају пар поздрава екипи из Милана  :finger  , а и поздрав за момке уз Још једна победа и титула... Дефинитивно песма постаје хит, а надам се да ће и они мање редовни до доласка Милана у БГ научити речи и помоћи северу да те вечери грми до краја и одведе Звезду у ЛШ...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

ФОТКЕ
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_vozdovac

Аудио, одмах чим је Звезда дала други гол, тада креће горилање и песма није стајала јако дуго...
www.delije-caffe.net/audio/za-tvoju-slavu.wav


Jako zanimljivo veceras,nadam se kako budu odmicale utakmice da ce brojnost da se poveca i pevanje poboljsa. Nova pesma je jako dobro zvucila i ritam bubnja je odusevio ljudi u prvim redovima su bukvalno djuskali :)





Quote from: "paki035"Nova pesma je jako dobro zvucila i ritam bubnja je odusevio ljudi u prvim redovima su bukvalno djuskali :)

Слутим да ће нова песма обележити најновију сезону и постати велики хит, као што су песме "Само ти" и "Нису нас сломиле ове тешке године"...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Iskreno, ocekivala sam vise ljudi, ali godisnji odmori (opravdano) i vreme (neopravdano) su ucinili svoje. Vecim delom, pevalo se prosecno bez prevelikog zara, ali na trenutke smo pokazivali kako to moze dobro da zvuci.
Takodje, nisam ocekivala ovoliku bakljadu, ali to moze samo prijatno da iznenadi, zar ne?
I na samom stadionu se spominjalo bubnjanje. Koliko mi se cini, nisu bila dva bubnja (neko je to spomenuo da li ovde ili na delije.net-u), vec se udaralo sa dve palice. Zaista je sjajno zvucalo. Bas je steta sto nemamo tri-cetiri momka koji bi mogli na ovakav nacin da bubnjaju (nekako bismo se snasli za bubnjeve), mislim da bi bila prava stvar, pre svega za utakmice kada je pun sever.
Cini mi se da "bombe" (ja ih uopste ne volim) nisu dizale atmosferu kao sto je to ranije znao da bude slucaj.
Sve u svemu, mislim da su ljudi jos uvek pomalo uspavani i ocekujem poboljsanje kada je navijanje u pitanju vec protiv Smedereva, pretpostavljam u nedelju.
..baklje gore, pesma cigana...

ljudi ne znam za vas ali nekako sam se bas uzeleo utakmica sinoc sam imao snage da pevam i skacem pa da se igralo 180 min. Ako da bog da u sredu napravimo dobar rezultat onda bi bila u nedelju protiv smedereva ludnica...Jedva cekam nedelju.

Nevezano za tekmu, najljepše zamoljavam gosn. Kizu da mi odgovori na pitanje u vezi nabavke video fajlova ne bi li se dogovorili oko kupovine istih.

Zahvaljujem.

Pozdrav iz Maribora

Po meni navijanje je bilo jedno od KVALITETNIJIH. Mislim da smo novu pesmu odpevali kao ni jednu do sada. Melodicno,tacno,svi zajedno u ritmu...sto je samo po sebi uspeh i nesto novo.
Ne znam sta ste vi ocekivali,ali mislim da nam i veci kop za sada ne treba. ovo je nasa realnost,ovo je brojka sa kojom tek treba da se radi i uci...pa tek onda cemo biti spremni za jos ljudi u kopu.
Svakako treba i spomenuti parolu u dnu tribine.

Quote from: "Radza"Kizo,
gde su fotke sa Korka?

Nema. Nismo izvadili akreditacije jer su sada dosla neka nova pravila, akreditacije se sada vade preko portparola kluba Milana Boskovica, a ne preko Marketinga, sto je dosad bio slucaj. Nadam se da cemo i to srediti, videcemo.

@Ujka Vanja

Jel ce se napraviti novi i kvalitetniji transparent Delije Sever posto je ovaj sadasnji istrosen i fali mu slovo D?