Има требовања за Север,јел,колико сам обавештен,преко Путника иду 4 буса из НС, и то 90% су карте за север...

Quote from: "Pijanac"И овако је изгледао разговор између мене и лица надлежног за пропуснице:

Ја: Добар дан.
Н. Л.: Добар дан, изволи.
Ја: Интересује ме јел важе пропуснице за дерби.
Н. Л.: Зашто не би важиле?
Ја: Па у новинама пише да не важе.
Н. Л.: Ма, могу ови из клуба да причају шта хоће. Ово су наше пропуснице за наш Север и они немају везе са тим.
Ја: Значи важе?
Н. Л.: Нормално да важе!
Ја: Хвала, довиђења.
Н. Л.: Довиђења

Легенда: Н.Л. - Надлежно лице  :D

:rofl     :rofl     :rofl

Екстра пренешено и поучно за неке... Ваљда...  :D
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Mislim da bi bilo fer kada bi odredjeni ljudi na SEVERU koji dobijaju karte i koji ih u principu imaju nekada i visak umesto da dele rodbini i prijateljima koji su "derbi navijaci"-prodaju.Kada kazem prodaju ne mislim da ih tapkaju ispred tribine nego da ih npr. ostave u reviji,i naravno te karte bi mogli da kupe iskljucivo ljudi sa propusnicama.Tako bi pravi ljudi ili barem deo pravih ljudi doslo do zeljenih karata,i tako bi zajebali ove seljacine iz provincije da kampuju i tuku se ko stoka ispred blagajne-jer je i inace ogromna vecina njih "derbi navijaci" koji su zasluzili takav tretman.E tako bi izbegli da se pravi i redovni navijaci ne poistovecuju sa ovima,ili bar delimicno...
Danas je i zvanicno potvrdjeno da ce prodaja karata poceti u petak,takodje je objavljeno da ce arbitrazna komisija UEFA doneti odluku o nasem slucaju i to da li ce MARAKANA 22. biti prazna,sto je gotovo nemoguca opcija kazu ljudi iz naseg kluba.Ocekuje se "samo" novcana kazna. ;pljuga
__________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Могли би утицајни људи да дају предлог управи да нам дају једног  благајника у ревији и свако ко је у причи лако це да купи карту.да им се казе да је то добро за нас клуб и да те карте које буду продали иду у праве руке момцима који су ту увек . то је само моје мишљење ако већ не може да се уђе са пропусницом.

Quote from: "VlAdA nS"Има требовања за Север,јел,колико сам обавештен,преко Путника иду 4 буса из НС, и то 90% су карте за север...

То не мора ништа да значи, тако је било и за мешч против ПСВ-а, па су касније отказали све резербације јер нису добили ни једну карту...

Вазе пропуснице !  :ruke

Ето сад сви знате да пропуснице важе, ко нема пропусницу у петак у 10 се пуштају карте у продају.