У петак пoчиње продаја карата за утакмицу са Миланом. Ово је на нашу жалост и приод када ће се све велике ''делије'' сетити звезде први или други пут у години. Не знам на који начин да нас 4000 редовних дође до карте јер од кампера неће моћи ни да се приђе благајни (камповаће испред благајне као што кампују и два пута у години на Маракани). Не знам за вас али по мени није фер да чекам 8 сати испред благајне, а увек сам на утакмицама (мада и то не бих био проблем када бих знао да ћу имати карту), како сам чуо прпоуснице неће важити, а опет није фер да ми купујемо карте од тапкароша по дупло већој цени...

Ако мислите да није ни време ни место за ову тему ви је избришите, али ово ће да буде велики проблем јер ће опет део правих навијача бити на југу а кретени ће доћи до карте за север...

данас сам срео ортака који иначе гробар и причали ми мало о овој предстојећој текми и он ми каже како је набавио карту преко везе неке и то за Север кад се нисам шлогирао :bes страшно...Пошто зависим од родитеља не радим још немам своју кинту почео сам да штекарим паре за ову текму пре 7-8 дана и до сад скупио 1400 идући на то да ако не нађем карту на благајни да скупим више па да узмем код тапкароша али најближи сам идеји да уопште не идем на текму...кад већ за нас редовне који бодримо Звезду и по киши и на -20 није могло се наћи разумевања не видим разлог да будем само кап у мору евро и дерби навијача ионако се увек боље проведем на ткзв."мањим" утакмицама кад је нас 2000.Тако да ћу највероватније бити уз Звезду преко тв-а а ми се видимо већ 26. против Хајдука.

Јуче и данас салеће ме милион разних ортака "великих делија".Сви одједном воле Звезду, и траже од мене да идем у петак да им купујем карте. :o  Нико од њих прошле сезоне није био на више од три текме.Неки нису били ниједном.Е па не пада ми на памет да им купим кате и да због њих без места остану они проверени навијачи који иду целе сезоне и који ће оставити глас на Северу. :bes
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

О томе и причам, сада су се сви сетили звезде. Прво ми ником не можемо да забранимо да дође( наравно не бих ни требало), али барем неко нека има разумевања за оне који су редовни. Мене сада сви питају за карте а када сам ја ишао на сваку утакмицу они си ми се смејали и викали да сам кретен :boks . Исте те ''велике звездаше'' сам милион пута молио да иду на утакмице( то треба сви да радимо па макар било врло мало успеха) али опет су узвратили само циничним осмехом. Јеби га али ја се скроз изнервирам када ми те особе које су ми се смејале покажу карте за север које су набавили ко зна како а ја сам морао код тапкароса по дупло вишој цени да је платим

Quote from: "lesa"Јуче и данас салеће ме милион разних ортака "великих делија".Сви одједном воле Звезду, и траже од мене да идем у петак да им купујем карте. :o  Нико од њих прошле сезоне није био на више од три текме.Неки нису били ниједном.Е па не пада ми на памет да им купим кате и да због њих без места остану они проверени навијачи који иду целе сезоне и који ће оставити глас на Северу. :bes
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "Skrimo"кад већ за нас редовне који бодримо Звезду и по киши и на -20 није могло се наћи разумевања не видим разлог да будем само кап у мору евро и дерби навијача ионако се увек боље проведем на ткзв."мањим" утакмицама кад је нас 2000.Тако да ћу највероватније бити уз Звезду преко тв-а а ми се видимо већ 26. против Хајдука.

Пази када причаш о цифрама... На којој то утакмици је север имао само 2000 људи??? Можда пре годину и по, две... Сада нас не ретко има и дупло више кад су те тзв. мање текме...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Protiv Bajerna u polufinalu 91, ja nisam imao kartu i sreca da nas jos hiljadu sa severa nije imalo kartu pa smo u dogovoru sa upravom formirali kolonu prema istoku i otvoren je bio jedan ulaz za sve one koji nemaju kartu. Naravno to je sad nemoguce ali su barem propusnice trebale da vaze.To glavi ljudi sa severa treba da izdejstvuju kod uprave.
EGENDA - ZORZ

Е па ви редовни лепо следеће године купите пропуснице на време и нећете имати проблема са картама, чекањем испред благајне и слично...

Quote from: "КББ"Е па ви редовни лепо следеће године купите пропуснице на време и нећете имати проблема са картама, чекањем испред благајне и слично...
ali brate propusnice ne vaze!

Quote from: "КББ"Е па ви редовни лепо следеће године купите пропуснице на време и нећете имати проблема са картама, чекањем испред благајне и слично...
Па има нас и са пропусницама,али шта сад да радимо кад су рекли пропуснице неће важити.Ставио сам масна слова,јер су баш ту ставили акценат ови из клуба.
Сећам се прошле сезоне,против Запрешића да сам се цимао на улазу око тога,да ме пусти са пропусницом(иако сам имао карту,али сам хето да је сачувам за ортака који је није имао),ма не вреди неће па неће,па сам ушао на крају са картом.А опет против Браге и Роме се улазило без проблема на пропусницу.
Оно што мене занима је дакле коначан став,може ли са пропусницама или не,дакле званична потврда.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

ljudi ja dolazim iz slovenije,kako cu sa karta nemam pojma:) 600 km da prodjem pa da gledam utakmicu preko televizije :zbunjen
RZIM PARTIZAN!!!

Quote from: "100%anti crnobeli"Сећам се прошле сезоне,против Запрешића да сам се цимао на улазу око тога,да ме пусти са пропусницом(иако сам имао карту,али сам хето да је сачувам за ортака који је није имао),ма не вреди неће па неће,па сам ушао на крају са картом.

За Запрешић се улазило са пропусницама без проблема, много си лако одустао...
Стрпите се још мало па ћете сазнати да ли важе или не...

картом *
RZIM PARTIZAN!!!

Quote from: "КББ"
Quote from: "100%anti crnobeli"Сећам се прошле сезоне,против Запрешића да сам се цимао на улазу око тога,да ме пусти са пропусницом(иако сам имао карту,али сам хето да је сачувам за ортака који је није имао),ма не вреди неће па неће,па сам ушао на крају са картом.

За Запрешић се улазило са пропусницама без проблема, много си лако одустао...
Стрпите се још мало па ћете сазнати да ли важе или не...
Нисам лако одустао веруј ми,али дебил је био непопустљив,а много људи је било иза мене,плус пандури крећу да се мрште,ма знаш и сам.Биће да сам једноставно решио да уђем на погрешан улаз,ал нема везе било па прошло,није ни тема.
У међувремену као што кажеш стрпићу се,па ћемо видети.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "Red Star Forever"
Quote from: "Skrimo"кад већ за нас редовне који бодримо Звезду и по киши и на -20 није могло се наћи разумевања не видим разлог да будем само кап у мору евро и дерби навијача ионако се увек боље проведем на ткзв."мањим" утакмицама кад је нас 2000.Тако да ћу највероватније бити уз Звезду преко тв-а а ми се видимо већ 26. против Хајдука.

Пази када причаш о цифрама... На којој то утакмици је север имао само 2000 људи??? Можда пре годину и по, две... Сада нас не ретко има и дупло више кад су те тзв. мање текме...

Оно брате није злонамерно ништа ,а иначе идем на скоро сваку текму и не умем баш да проценим колико људи има на стадиону па се ослањам на оно што пише у новинама и на тв-у па су рекли да је нпр против Смедерева било 3 000 људи на целом стадиону а било је и 100Смедереваца,било је и људи на истоку и на западу па на Северу је исто било људи који нису навијали већ седели тамо код запада истока тако да се број сведе на нас отприлике 2000 који смо навијали на то сам мислио...Опет против Вождовца нас је било сигурно више,дакле није ништа злонамерно са моје стране.

позз

Ја сам и мислио на редовне који имају пропуснице. Било би лепо када би управа оставила карте за нас који имамо пропуснице (наравно карте би плаћали) свака пропусница једна карта и то би решило проблем а не да се увек цима на улазу... Нпр. сада против корка негде су мало зајебавали али свугде су пуштали да се уђе... Док се ми цимамо на капији да уђемо чобани су већ заузели наше место у средишњем делу и онда морам да идем до истока или запада где те просто гледају као кретена када пустис глас... Овој расправи нема краја али било би лепо да се нађе неко решење

Неко је поменуо набављање карата преко везе...

Тога је било и увек ће бити. Оно што је охрабрујући податак нема требовања за север и запад, већ само за југ и исток... То значи да би довољан број карата за северну трибину мога да се нађе у слободној продаји на благајни.

Обавештење о пропусницама је већ било на званичном сајту ФК-а. Оно гласи да пропуснице на важе. Надам се да ће ипак попустити и одлучити да дозволе улаз са њима...

Da li ste sigurni da nema trebovanja Severa ?
Koliko sam ja cuo neke agencije po B.Luci i ostatku RS nude aranzmane u koje je ukljucena karta za Sever...

То не знам... Знам само да ће око 11000 карата бити на благајни. Север прима 14.000 ако се не варам...

Чувено питање пред сваку ''велику'' утакмицу: Да ли важе пропуснице? Прошле године су исто овако на сва звона објавили да оне не важе, па ћу вам пренети моја искуства са те две утакмице. Пре утакмице са Брагом сам после чланака у новинама отишао и купио карту. Седимо ми пред полазак на утакмицу у крају, циркамо и ортак ми каже да нема паре за карту и као у фазону ''дај ми пропусницу да пробам да уђем на њу, ако не може није фрка вратићу се кући.'' Ја му дам и он уђе на стадион без проблема. Пред дерби, поучен тим искуством, уместо на благајну одем у ревију да питам која је ситуација. И овако је изгледао разговор између мене и лица надлежног за пропуснице:

Ја: Добар дан.
Н. Л.: Добар дан, изволи.
Ја: Интересује ме јел важе пропуснице за дерби.
Н. Л.: Зашто не би важиле?
Ја: Па у новинама пише да не важе.
Н. Л.: Ма, могу ови из клуба да причају шта хоће. Ово су наше пропуснице за наш Север и они немају везе са тим.
Ја: Значи важе?
Н. Л.: Нормално да важе!
Ја: Хвала, довиђења.
Н. Л.: Довиђења

Легенда: Н.Л. - Надлежно лице  :D
Димитрије Мита Пантић, млађи референт