Као што сви знате сутра се игра и та дуго очекивана утакмица која је алармирала и редовне и нередовне и знане и незнане, све оне који би да виде "звезде" Милана али и нас који би да бодримо нашу ЗВЕЗДУ и покажемо где нам је место на европској навијачкој сцени...

Непотребно је овог пута понављати причу коју имамо за "мале" утакмице када зовемо и молимо људе да се појаве на северу... Овог пута можда треба неке замолити да ипак не дођу... Све оне који мисле да не поштују договор, да не слушају шта се прича и пева са шипке, оне који су дошли да гледају, оне који ћуте, оне који испуштају неандерталске расистичке повике, и овог пута и оне који желе да пале бакље...

У сваком случају од свих нас се очекује да дамо све од себе, да грмимо као један, да оно што се каже са шипке одрадимо без поговора, да покажемо жабарима колико смо тренутно испред њих и наравно последњим атомом снаге покушамо да утичемо на позитиван резултат по клуб како би се испунила дугогодишња жеља  - ЛШ!

Сви ви који сте мање-више редовни причајте са другарима који иду са вама а ово им је уз дерби једина утакмица... Утичите да прихвате све оно што сте и ви прихватили и предочите им неке ствари како би трибина изгледала и звучала онако како доличи Делијама... Такође, постоје ли контакти са људима из унутрашњости и из иностранства (а и таквих ће бити доста), иста прича...  Дакле, циљ нам је свима да се покажемо у најбољем могућем светлу, и успећемо али само ако сви дамо свој максимум...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Опет је много напора уложено и биће уложено до почетка утакмице да све протекне онако како треба.. На неколико ствари се треба осврнути..
1.информатор или летак прочитати од почетка до краја пре почетка утакмице када би требали да се нађемо на стадиону, редовни нека стану у централна 2 сектора
2.снимање телефонима за време утакмице мислим да смо прерасли, телефон у џеп, а кад дођеш кући правац на нет и галерију сајтова да видиш како је то данас изгледало..
3.текст о облачењу и питање за отприлике 8000 људи који ће сутра доћи, а на осталим утакмицама их нема.. где сте ви на мањим утамицама, о звезди се размишља у току целе године, а не једном..
4.напомена нових ствари у шопу које су заиста изванредне
5.ножеви-о томе не треба пуно причати, север је приметио који је став поводом свега тога и ни један догађај сличан оном не сме више да се понови..
6.СУТРА НИ ЈЕДНА БАКЉА ИЛИ БИЛО КАКВО ПИРОТЕХНИЧКО СРЕДСТВО НЕ СМЕ ДА БУДЕ УПАЉЕНО.. НЕ ЗБОГ МУРИЈЕ, НЕГО ЗБОГ КАЗНЕ КОЈА БИ НАМ СЈЕБАЛА СЛЕДЕЋЕ МЕЧЕВЕ У ЕВРОПИ!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "RSFC"4.напомена нових ствари у шопу које су заиста изванредне
Ovo je jedna od stvari koje dobro funkcionisu na svim utakmicama, a zbog brojnosti, naravno, najvise na ovakvim kao sto je sutrasnja.
Mislim da bi S trebalo da se popne na sipku (njega svi znaju - i redovni i neredovni) ili cak da ode do razglasa na stadionu (vec je to jednom uradio) i zamoli da se ne pale baklje i ne ispustaju majmunski povici. Sve to malo pre pocetka mesta kada svi budu na stadionu. Ne verujem da ce svi procitati informator (ukoliko o nepaljenju baklji uopste bude pisalo), a ne treba zaboraviti da su u poslednje vreme aktivni i gledaoci sa drugih tribina.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"
Quote from: "RSFC"4.напомена нових ствари у шопу које су заиста изванредне
Mislim da bi S trebalo da se popne na sipku (njega svi znaju - i redovni i neredovni) ili cak da ode do razglasa na stadionu (vec je to jednom uradio) i zamoli da se ne pale baklje i ne ispustaju majmunski povici. Sve to malo pre pocetka mesta kada svi budu na stadionu. Ne verujem da ce svi procitati informator (ukoliko o nepaljenju baklji uopste bude pisalo), a ne treba zaboraviti da su u poslednje vreme aktivni i gledaoci sa drugih tribina.

Druže ne vredi, jer STOKA JE UVEK SAMO STOKA :bes

Razmisli dovoljna je samo jedna budala, koja je stadion videla samo preko televizora i dođe majmun napije se kao morž i upali baklju i ENDE, pušagija.
Iskreno bih voleo da se to ne dogodi ali čisto sumnjam!
Delije pozdrav!

А да мало пишете ЋИРИЛИЦОМ!!!

Кики, не сумњам да ће неко одрадити тај твој предлог, то се подразумева... Али још једном апелујем на све остале да и ми на неки начин едукујемо људе о томе шта би требало и како би требало... На стадиону је гужва, хаос, бука... А данас и сутра пре утакмице бићемо у контакту са стотинама оних којима је сутра крајња дестинација север... И отприлике оно што смо и РСФЦ и ја спомињали то би требале да буду неке основне ствари које морају да испоштују...

п.с. Стварно се потрудите мало око ћирилице, убедите ме да тиме што ћете почети да је користите имате моћ да убедите и ваше познанике да сутра испоштују ваше препоруке понашања на северу!!! А и то је само пар кликова на мишу...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

ЕВО, ЕВО ЋИРИЛИЦА :ruke

ДЕЛИЈЕ, ПОЗДРАВ!!!


СУТРА 2:0

јели истина да се за Север данас давало и 5000 динџи???


пс: ћирилица је на месту ;pivo

Dakle obavestenje je jasno,to je jos jedan nas dogovor koji svi moramo do maksimuma da ispostujemo.Znaci NEMA BAKLJI !!!
Ovo je vrlo slicna,ako ne i ista stvar kao i poslednji derbi i dogovor o kolektivnom napustanju nase tribine.Ja kapiram da vecina ljudi sa ovog foruma shvataju o cemu se radi,ali postoji jako veliki broj onih koji su glupi i tvrdogavi i koji jednostavno neke stvari ili nece ili ne zele da razumeju.Stvar je jasna,baklji ne sme biti ne zbog murije,ne zbog toga sto se nekome digla patka pa je tako resio nego zato sto je to u interesu svih nas.Naci ce se oni koji ce reci:"Ja nikome ne polazem racune,meni niko ne moze da naredi da neke stvari ne uradim"-POGRESNO,ne radis ti to jer ti je neko naredio konju jedan,pokusaj da shvatis zasto se to radi,pokusaj da sledis ideju DELIJE SEVER.Razmisli malo glavom,ako bude upaljena i jedna baklja postoji mogucnost da jedan podugacak period ne pratis svoj kljub u evro kupovima,a samim tim ces osetiti nemoc da ne mozes da mu pomognes.A videli smo protiv smrdljivog Bazela kako je to izgledalo i kako se odrazilo na rezultat-zato pamet u glavu.Iskreno se nadam da ce letak doci do svakog coveka koji bude sutra usao na SEVER i iskreno se nadam da ce ga svako procitati.Cak i oni "derbi" i "evro" navijaci koji su u principu neupuceni nadam se da ce biti informisani o svemu sto je potrebno a pogotovo o bakljama.Nadam se da nam neka seljacina pijana nece zagorcati sutrasnji dan samo zato da bi se on pohvalio u svom selu kako je upalio baklju na MARAKANI protiv Milana...

Sutra je taj dan,sutra kad otvorim oci i pogledam kroz prozor oseticu onaj isti gotivni osecaj koji uvek osetim,uh ko zna dal cu spavati veceras.Mislim da bi smo trebali da budemo jos glasniji,da kada se tapse svi tapsemo bas zato sto ce nam izostati pirotehnika.Milanezi dolaze u popularnu"rupu",naterajmo ih da im se tresu noge.I ovo cu jos jednom ponoviti jer obozavam tu recenicu Dekija Stankovica:"Mnoge velike ekipe su dolazile u "rupu",pa posle nisu mogle da pogode vrata da izadju napolje."To je to,potrudimo se da tako bude,a da nam ZVEZDA zaigra u Ligi Sampiona i da duboko u noc slavimo. ;pljuga
______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"Dakle obavestenje je jasno

Sutra je taj dan,sutra kad otvorim oci i pogledam kroz prozor oseticu onaj isti gotivni osecaj koji uvek osetim,uh ko zna dal cu spavati veceras.Mislim da bi smo trebali da budemo jos glasniji,da kada se tapse svi tapsemo bas zato sto ce nam izostati pirotehnika.Milanezi dolaze u popularnu"rupu",naterajmo ih da im se tresu noge.I ovo cu jos jednom ponoviti jer obozavam tu recenicu Dekija Stankovica:"Mnoge velike ekipe su dolazile u "rupu",pa posle nisu mogle da pogode vrata da izadju napolje."To je to,potrudimo se da tako bude,a da nam ZVEZDA zaigra u Ligi Sampiona i da duboko u noc slavimo. ;pljuga
______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...
:ruke  :ruke  :ruke

Ништа паметно не може се сада рећи већ да дамо свој максимум на Северу сутра и да доведемо наш клуб без инцидената до Лиге Шампиона.

можда би најлакше и сигурно најефикасније било да се 5 мин пре текме неко обрати навијачима речима: "нема паљења бакљи, а ко је буде запалио поломићемо му пичку!" и да видите да ли ће неко да је запали!

Нико не апелује на то да се не бацају мобилни телефони  ;pljuga
Коначно, неће бити сликања на Северу, само се надам да неће бити срања на улазу због тих телефона.

Да ли то значи да телефони неће моћи да се унесу на трибину???

Quote from: "Igor_RS"Да ли то значи да телефони неће моћи да се унесу на трибину???

Само телефони без камере могу да се унесу.

Ajde da vidimo ko ce sutra prvi da izbaci fotke/video posle utakmice, specijalna nagrada sledi .... ovde cak neka ni prenosa, navodno Rai ne prenosi evropske kupove.

Bilo kako bilo, poderite grla bez obzira na rezultat, i ne zaboravite - Kosovo je Srce Srbije!

Quote from: "kiki"Mislim da bi S trebalo da se popne na sipku (njega svi znaju - i redovni i neredovni) ili cak da ode do razglasa na stadionu (vec je to jednom uradio) i zamoli da se ne pale baklje i ne ispustaju majmunski povici.

Iako sa tribinom nemam veze već od `95 ali pratim sve što se dešava unutar, oko i van severa smatram da je Kiki potpuno u pravu. Samo neko sa jako velikim avtoritetom može zaista da utiče na ljude. Samo neko jak poput gore pomenutog može i mora da kaže ljudima kako i šta. Samo ljudi od velikog značaja bi trebalo da se penju na te šipke. Na žalost, postoji jako mnogo onih kojima treba animacija, shvatite, ne dijele svi istu strast za navijanjem niti svih 13-14000 ljudi shvata šta znači podrška.

Braćo i sestre, pokažite večeras Evropi šta znači zahuktao Sever, pokažimo sebi koliko i dali možemo. Meni odgovor na ovo zadnje nije potreban. Ajde onda da vidimo koliko mi to možemo.

Nek Vam je sa srećom!

Јутрос сам био нешто колима до центра, а враћам се преко Маракане, и већ пристижу бусеви са навијачима... еј човече, а до текме има још 14 сати...
То око бакљи, и мајмунисања појединаца... то се ради са летцима, или да неко од вођа објасни/понови дилетантима, шта се сме, шта не сме... и да не дижу кореографију пре времена, и сл.
Било би добро да постоји једна "интервентна бригада" Делија која ће шпартати током целе текме, кроз Северну трибину, која ће пазити да неког инцидента!

П.С. има једна ствар која ми већ дуже време запада за уши... а то је када се пева "Када Звездо играш ти", онда онај задњи део песме, треба да се заврши са "Јеби Звездо, глупе гробаре/жабаре"... а то се већ дуже време не пева тако, већ је убачено оно "о Звездо волим те"... она стара варијанта ми много лепше звучи, и баш моћно делује  :ruke
Исто бих волео да се поново пева "Звездо згази их све!!!"

Quote from: "дрвосеча"П.С. има једна ствар која ми већ дуже време запада за уши... а то је када се пева "Када Звездо играш ти", онда онај задњи део песме, треба да се заврши са "Јеби Звездо, глупе гробаре/жабаре"... а то се већ дуже време не пева тако, већ је убачено оно "о Звездо волим те"... она стара варијанта ми много лепше звучи, и баш моћно делује  :ruke
Исто бих волео да се поново пева "Звездо згази их све!!!"

Јел теби ми личимо на гробаре = комплексаше??! Шта који курац треба ми да певамо о њима на нашим утакмицама... То је под број један, а под број два, та песма се тако певала само када се игра против њих а иначе се пева Напред Звезда але але але... И тај део је промењен и наставља се са овом другом песмом... То су већ укуси појединаца и искрено и мени се можда више допада ранија верзија али молим те без спомињања оних који нас не интересују!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "