Сви на Бањицу! Играчима је потребна наша подршка! Треба да дођемо у што већем броју, да навијамо гласно како само то Делије могу, и тиме допринесемо Звездином уласку у ЛИГУ ШАМПИОНА.

надам се да ће бити пуна хала.Улазнице су 100дин.тако да нема препреке да не буде пуно.Очекујем добро навијање и видимо се тамо.

Доста добро издање данас, посебно у првом полувремену... Други део игре не тако добар, али солидно... Кортео је ишао од Маракане, нажалост дошао сам директно на Бањицу, па ко је ишао од Маракане нек каже нешто о томе...Опет су многи заказали и наставља се стара прича... Много мањи број људи од оног који желимо на рукомету... Али вероватно ако се Звезда нађе у позицији да игра битнију улогу у ЛШ навалиће многи...

У сваком случају они који су дошли су одрадили прво полувреме у великом стилу... Песма није стајала свих 30 и кусур минута... И то су отпеване само три песме, све наше... Још једна победа и титула, Ја сам године провео са тобом и Ја волим тебе лудо (са новог ЦД-а)... Ова последња се баш примила добро и надам се да ће први следећи фудбал (можда не баш Чачак или Чешка) имати и премијеру на великој сцени...

Други део игре се форсирао нешто шаренији репертоар песама, али као да је дошло до малог пада... Момци на терену су одрадили посао без превеликог напора, али искрено нико није нешто претерано обраћао пажњу на резултат, уосталом наше је да певамо и бодримо момке у свакој ситуацији... Повремено се ипак после лепих акција подизала песма и на тај начин додавао гас на терену и обрнуто... На крају Још једна победа и титула и победнички плес испред копа, мајице и по неки дрес (голмански) на трибини и поздрав до следеће утакмице...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Danas mozda oko 150 ljudi na Banjici.Nije bilo kortea nego smo isli busom od stadiona do hale.Cemu korteo kad je kod Marakane bilo 100 ljudi od toga vecina maloletnici.Sve ekipe su imale po nekoliko predstavnika mora to mnogo bolje.Svaka cast ljudima iz unutrasnjosti.
Vidimo se sutra

Јбт,јесмо ми у суштини фудбалски навијачи,брате,ал да нас дође 150 на рукомет... :zbunjen  Стварно,не могу да верујем... :cigla
Људи,где сте ?

Quote from: "Red Star Forever"На крају Још једна победа и титула и победнички плес испред копа, мајице и по неки дрес (голмански) на трибини и поздрав до следеће утакмице...

Добар улов је био синоћ  :lol:

Успут, нисмо имали кортео од Маракане до Бањице, већ смо хватал и превоз.

Што се бројности тиче, била је испод очекиване.

30. септембра се игра у Пољској, против Висле.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

изненадила ме мала бројност :o али с обзиром на бројност доста добро навијање и свака част свима који су били.

Има ли слика са меча?
И ако има неко окачи.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "Nesho"Има ли слика са меча?
И ако има неко окачи.