Седми меморијални турнир Александар Аца Радовић,почиње 29.09.2006.!

Пријаве екипа можете слати писменим путем уз информације на телефоне:

-063 8127319 (Драго Терзић)
063 8331828 (Срба Ђорђевић)

Пријаве се врше закључно са 28.09.2006. до 17 часова.Пријаве врши капитен екипе,уз котизацију од 2000 динара,која не улази у фонд награда!

Турнир почиње 29.09.2006. са почетком у 17 часова,на терену за мали фудбал у Опову!
Фонд награда износи 180 000 динара!

1. место 80 000 динара
2.место 40 000 динара
3.место 20 000 динара
4.место 10 000 динара

Најбољи играч турнира уз пехар добија и 5000 динара,као и најбољи стрелац турнира,док fair play екипи следује 10 000 динара!
Специјална награда по одлуци организационог одбора износи 10 000 динара!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Један предлог, да сви награђени своје награде дају у хуманирне сврхе. Мислим да би био леп гест али нека учесници одлуче сами.

samo da dopunim teta milin post, igra se sistem 4 + 1 ekipe mogu brojati maksimum do 10 igrača, igra se dva puta po petnaest minuta, a poslednjeg dana turnira znači tekme za prvo drugo, treće i četvrto mesto se igraju dva puta po dvadeset min. Inače turnir se igra vikendom (petak i subota) počevši od 29.9.2006. pa svakog sledećeg vikenda da bi finalni deo bio odigran 30.10.2006. na godičnjicu. Očekujemo vas u što većem broju, Delije pozdrav!

Колико је реално да Београђани долазе сваке суботе или петка, ја сам мислио да ће турнир трајати 1 дан...

Колико сам схватио кад смо причали на Каффе-овом турниру ово је доста озбиљно организован турнир... Пуно екипа, има и професионалаца, високе новчане награде, па вероватно због тога ни не може да се одигра за тако кратко време... Ко буде могао доћи ће пријавити екипу, играти, ко не буде играо може да дође бар један дан или тај завршни дан, да посматра и да на тај начин ода пошту Аци, Делији кога његови другари нису и никад неће заборавити...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

RSF, na ovaj turnir Caffe ce doci. Treba organizovati kola (1 ili 2) i skupiti ekipu. Ukoliko ima forumasa koji nemaju ekipu, najbolje da se jave tebi ili meni na PM radi dogovora. Samo ne znam kog dana da dodjemo posto se igra svakog vikenda.

Golman ekipe Caffea bio bi 100% anticrno beli.  namigivanje

Quote from: "KizaLion"
Golman ekipe Caffea bio bi 100% anticrno beli.  namigivanje
Веома бих волео тако нешто,али немогуће,ЈЕР имам испит 13.10. и учим сваки дан,а Октобар два је десетак дана после,тако да нема шансе.Јеби га за годину дана дао сам само један испит,па сад више не могу да се зајебавам,тј. немам много слободног времена  :( .
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!