Quote from: "NikolaFCRS"Kako bih mogao da postavim celu pesmu u MP3? Verovatno ima ljudi koji bi je skinuli?
Naravno da ima ljudi koji bi je skinuli  :ruke
Postavi na http://rapidshare.de/ pa daj link, a ako je ljudima smor da se zezaju sa skidanjem sa rapdshare-a, dacu ja mesto na serveru pa okaci fajl i nek skinu ljudi bez prevelikog cimanja ( mada ni sa rapida nije cimanje al ajd`, nekim ljudima jeste  :D  )
ko vrata shal
u stomaku pivo
Svi na stadion, tamo je sve zivo....


koji sam baksuz,stigao sam u12.minuti,stajao sam na vrhu blizu zapada i cesto se desavalo da tridesetak ljudi oko mene suti a ja se derem ko lud,naravno fulio sam koreo,ali sto je najgore za priloge za Mladena sam  procitao tek na informatoru kad sam stigao kuci(pokupio sam ga sa poda kad sam izlazio sa stadiona).ukratko navijanje solidno na momente sjajno,ali najvise mi se svidjela izjava mog prijatelja koji prvi put u zivotu gledao zvezdu uzivo rekao je SJEVER JE CUDO

Quote from: "NikolaFCRS"EVE GA LINK...
http://rapidshare.de/files/34968820/himnaokosovu.mp3.html
Mozda cu ispasti glup ali ja sam istripovao da ti imash audio snimak sa tekme  :D
Jbga, u svakom slucaju hvala.
Ajde Kizo postavljaj ceo pocetak.
Ako nesto treba imati od audio/video snimaka to je ovo. Bash bih voleo da cujem kako je zvucalo pevanje.
Ajde zivota ti postavljaj  :batine  :D
ko vrata shal
u stomaku pivo
Svi na stadion, tamo je sve zivo....

Quote from: "Radza"Kizo,

ajde, obavezno, postavi ceo fajl "Hriste Boze ...." uz koreografiju, ovo je isuvise kratko, a grehota je necuti citavu pesmu!

imas brate na delije.net  cjelu stvar, traje oko 2 i po min.

Nasao sam sinoc, hvala svakako!

p.s. jesmo se mi upoznali na Caffe turniru proletos?!!

Verovatno da jer je on bio prisutan na turniru  :)

Postavicemo ceo snimak koreografije veceras ili sutra.

Quote from: "Radza"Nasao sam sinoc, hvala svakako!

p.s. jesmo se mi upoznali na Caffe turniru proletos?!!

Jesmo.

Na zahtev velikog broja posetilaca i forumasa postavljam celu koreografiju, trajanje 1 i po minut, velicina 5,25 mb. Prethodno postavljeni klipovi su skinuti sa servera.
http://www.delije-caffe.net/video/liberec/koreo.avi

Kizo odlican potez,ipak ima i ljudi koji imju jacu konekciju od dial-up pa im nije frka da skinu i vece fajlove.
appo di tutti cappi

Quote from: "NikolaFCRS"Kizo odlican potez,ipak ima i ljudi koji imju jacu konekciju od dial-up pa im nije frka da skinu i vece fajlove.
Bas tako. Dok god imate dovoljno mesta na serveru trpajte kvalitetne snimke  :sampion (uporedo sa onim prilagodjenim)... A kad ponestane, uvek su tu RapidShare, MegaUpload itd...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Имамо ми довољно места на серверу, није то проблем, хард дискови су јефтини, једино је скуп проток. Додатно плаћамо прекорачење протока.

јел имаш снимак почетка са атлетске стазе?направио си 2 клипа али се види да је сечено.. дај то пар минута ако имаш!!!то се најбоље чује!!!

Quote from: "Giska"јел имаш снимак почетка са атлетске стазе?направио си 2 клипа али се види да је сечено.. дај то пар минута ако имаш!!!то се најбоље чује!!!
да да то је одлично ако имате цео клип да окачите најбоље се чује песма...Зар је могуће да навијачи нису могли да се договоре са управом или већ ским да не пуштају преко разгласа песме тј химну на почетку било би далеко ефектније и боље...