Radim trenutno na stadionu za fifu ali mi nedostaju fotke navijackih
zastava... ako neko ima neke fotke aj neka postavi nesto...
(heroes, brigate, ultras, belgrade boys, sa kopa delije sever...)
ima na www.fifa-serbia.com Marakana koju sam ja radio za fifu 06 al beta verzija, sad radim na onom pravom! ;pljuga

Ајде измувај па стави и клубове из Републике Српске у лигу?!

Има доста слика у галерији, прелистај и последњих пар утакмица, виде се углавном све заставе... Ако то није довољно, помагајте човеку, било би лепо да то уради како треба, многи се играју а ужитак би био много већи...

п.с. Колико год били званични резервни дресеви склони те наранџасте ако је икако могуће... Кад већ стављаш заставе и обраћаш се за помоћ око истих онда знај да они који стоје иза тих застава а многи вероватно и играју фифу не стоје и не желе да стоје иза тих циркузантских дресева...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

E ljudi, jel zna neko nacin da se igra Pro Evolution Soccer 5, na internetu, bez sifre, koja je nestala bez traga :D ?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Иначе ФМ излази 20. октобра у поноћ...ко ће дочекати :D
Јесу ли се појавили НБА лајв и Фифа 07?Треба нечим убити време до 20-ог....