Да ли неко од вас зна у колико почиње утакмица?
И колико је возна карта Београд - Нови Сад?

Поздрав!
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

хахаха па штаће ти карта кеве ти?Мислим да је цена карте 600 динара...и наравно сви  ћемо је платити :finger


Quote from: "Pizon"Субота, 14:30.

...е,могли су да ставе вечерњи термин....
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "Ceta"хахаха па штаће ти карта кеве ти?Мислим да је цена карте 600 динара...и наравно сви  ћемо је платити :finger

Ti ces je prvi platiti... :D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Мени термин сасвим одговара (пошто имам доста да путујем 200км до Новог Сада и 200 назад)

Има ли организованог поласка из Београда?
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "R.S.K."
Quote from: "Pizon"Субота, 14:30.

...е,могли су да ставе вечерњи термин....

...нема рефлектора... :D

e baje jer znate kada se ide u subotu vozom treba mi informacija do petka uvece :megafon  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Quote from: "filip"e baje jer znate kada se ide u subotu vozom treba mi informacija do petka uvece :megafon  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke
Београд-Нови Сад,па ти бирај

voz train   polazak departure   dolazak arrival
3400    05:00   06:44
344    08:10   09:29
3402    11:15   12:51

Наравно ова два болдована су најреалнија за полазак.С тим што је овај у 8:15 ја мислим међународни за Беч,па је ту карта скупља,али је вероватноћа да ће те стићи на текму скоро као први део мог ника :D .
Ко је ишао прошле сезоне оним 11:15 сигурно се сећа кад смо стигли на текму  :bes .
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Солидна представа данас у НС-у. ЈА бих рекао око 1000 људи можда и више, не могу да проценим. Још 200 остало напољу.
Навијање добро, може и мора боље али реално трибина је тотално кретенска, фалио је мођда још једад н човек до севера на шипци да води навијање...
Сланинарима упућено пар парола и запаљена једна застава, подбара.
они, сем кореографије ништа(слепци су чекали да се слегне дим који смо направили почетком другог полувремена, да би им дошла до изражаја... :batine )
Без неких инцидената...

Па добро Радомире морали су да сачекају на ред ,мора да се зна ко је старији... :finger
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Радомире да ниси мало погрешио са цифром????На ону трибину може да стане сигруно 3,4000 људи,а била је солидно попуњена.

Quote from: "Ujka Vanja"Радомире да ниси мало погрешио са цифром????На ону трибину може да стане сигруно 3,4000 људи,а била је солидно попуњена.

Ja сам одавно написао да моје процене о бројности не треба узимати здраво за готово...

Е, људи, а неке слике? :zbunjen  :batine

Било је добро! Разбијали смо их оним паролама, нису знали шта да раде!  :rofl
Али вође се нису баш добро чуле на свим деловима истока, ја сам их чуо солидно, али ови који су били ка југу скоро да их уопште нису чули. Али све у свему добро навијање! ;pljuga
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Слике

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=456
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "радомир"Е, људи, а неке слике? :zbunjen  :batine

Bice, kada mi stignu na email.

Било је одлично - дефинитивно најзанимљивије гостовање ове сезоне.
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Ima li gde video zapisa navijanja sa utakmice.
:megafon  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Quote from: "Ljubisa_Sabac"Ima li gde video zapisa navijanja sa utakmice.
:megafon  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Ало Љубиша, одакле се ти сад појави? Јес ти неки наш? Слабо ти годиште, па сумњам.