Видим да си фотке отворио пре него што сам поставио линк... Што се мене тиче мени се лично не свиђа јер ме подсећа на Други Бјанконери...

Наша трибина тежи ка оригиналности!

Слике јесу постављене али видео записи су још бољи.

Слике (са 1 апарата):
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_ofk

Са 2 апарата стижу...

Quote from: "радомир"
Данас много мурје, опет се појављује жандармерија, целу утакмицу су блејали у тунелу, као да се чекало нешто, баш је била нека чудна тензија вечерас....

У тунелу баш пун курац. И испред Вука, и испред хрватске и америчке амбасаде, и испред свега "знаменитог" у граду. Стигао сам на текму тачно на 2. полувреме па сам видео жандаре на сваком ћошку.

Вечерас хаварија на Северу.Не као прошле сезоне, али ипак хаварија :ruke
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Ако можеш окачи видео у једном комаду а не исјецкан на по 1 мб.

Prelep ambijent,puno ljudi,dobra koreografija,pirotehnika,topovski udari,i dobro navijanje s' obzirom na ucmalost na terenu.Sve u svemu za pamcenje,sa druge strane bu jedni od retkih grupa u tolikom broju na MARAKANI i oni su imali neku koreo.Tako da sve u svemu jedna lepa tekma,navijacki mnooogo bolja nego fudbalski,ali zadovoljni smo i minimalnom pobedom.A stvar koja me posebno raduje je ta sto se ove tekme izmedju nas i OFK-a Beograda stvarno pretvaraju u prave derbije i prave spektakle(setite se proslosezonskih tekmi i u prvenstu i finale kupa).Eto dobre stvari za bolje sutra naseg fudbala,i naravno javlja se ponovo neko staro/novo rivalstvo...
E za malo da zaboravim,ova pesma koja je pevana sinoc pred kraj tekme je vrh,vrlo je melodicna i pevljiva,izuzetno mi je poznata melodija i kao da mi se cini da sam je negde vec cuo.Ajde ako neko zna na ritam cije pesme je nastala ova(ako je uopste nastala na neki tudji ritam,mozda grasim) neka me podseti. ;pljuga
______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...
______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Друга на ЦД-у Песме Севера.

Quote from: "Johnny Blaze"Ако можеш окачи видео у једном комаду а не исјецкан на по 1 мб.

www.delije-caffe.net/video/koreo-oly.avi
Evo ti zivo meso iz klanice, spremno za seckanje...  :D Salu na stranu, program za kompresiju zvuka me nesto jebavao, evo ga sad je OK, veliko 5,25mb i traje minut i 15 sekundi... Obradio sam i video zapis strobova ali cu ga sutra postaviti jer mi je spor net.

Quote from: "Red Star Forever"TИРА ЕПТА (Гејт Севен)


namigivanje
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Jel moze neko da iskopira informator i da ga okaci na forumu.


P.S. Izvinjavam se zbog cirilice ali nisam na svom kompu.

Убачене су у галерију и слике са другог фотоапарата.

:ruke



Каква слика.....

А папирићи?

Лоше су испали... папирићи одмах падају и још су црвене боје, па није могло да се ухвати. Ролне су ипак нешто друго.

Quote from: "Johnny Blaze"Зар су морали ликови на застави НС да имају мотке/штангле или шта је већ оно ?
Што се тиче утакмице одлично је било, ја сам пријатно изненађен.
Кореографија до јаја

Застава је одлична.

Да, можда сам заборавио, али зато нас толико има па су остали споменули невероватно масовне јединице полиције, жандармерије... Још у току дана су издали саопштење у ком упозоравају да треба да прође све без верски и расно неприхватљивих парола и као имају информацију да ћемо се солидарисати са форсима... Као да су очекивали и једва чекали неку нашу "грешку" па да направе покољ... Али колико смо ми са овом екипом људи која води север отишли далеко је чињеница да смо по мени на неки начин одреаговали форсирајући пароле у којима величамо Србију и певањем Марша на Дрину више пута... Е сад то што су жандари приземни па не схватају такав вид "борбе" и реакције онда  :finger
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "Johnny Blaze"Ако можеш окачи видео у једном комаду а не исјецкан на по 1 мб.

www.delije-caffe.net/video/koreo-oly.avi
Evo ti zivo meso iz klanice, spremno za seckanje...  :D Salu na stranu, program za kompresiju zvuka me nesto jebavao, evo ga sad je OK, veliko 5,25mb i traje minut i 15 sekundi... Obradio sam i video zapis strobova ali cu ga sutra postaviti jer mi je spor net.
Биће нешто од тебе  :D

Quote from: "KizaLion"Лоше су испали... папирићи одмах падају и још су црвене боје, па није могло да се ухвати. Ролне су ипак нешто друго.



Quote from: "Red Star Forever"Да, можда сам заборавио, али зато нас толико има па су остали споменули невероватно масовне јединице полиције, жандармерије... Још у току дана су издали саопштење у ком упозоравају да треба да прође све без верски и расно неприхватљивих парола и као имају информацију да ћемо се солидарисати са форсима... Као да су очекивали и једва чекали неку нашу "грешку" па да направе покољ... Али колико смо ми са овом екипом људи која води север отишли далеко је чињеница да смо по мени на неки начин одреаговали форсирајући пароле у којима величамо Србију и певањем Марша на Дрину више пута... Е сад то што су жандари приземни па не схватају такав вид "борбе" и реакције онда  :finger

И Марш на Дрину и Од Тополе  :ruke  :ruke

Еве вам га жандари!  :finger
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "vule"
Quote from: "KizaLion"Лоше су испали... папирићи одмах падају и још су црвене боје, па није могло да се ухвати. Ролне су ипак нешто друго.



Болест! Свака част аутору!

Quote from: "KizaLion"Лоше су испали... папирићи одмах падају и још су црвене боје, па није могло да се ухвати. Ролне су ипак нешто друго.

Ако будеш могао (и ако је снимљено) постави клип, јер тада је кренула Још једна победа... онако, баш баш моћно. :sampion

Ма све су песме моћно кренуле... У једном тренутку удар је бачен на стазу, навијање солидно, овај је пуко најјаче од свих бачених, после 15 секунди шока креће горилање... :megafon

Ипак као што сам синоћ најавио ево и бакљи и стробова (на крају записа се чује удар), трајање минут и 40 секунди...

www.delije-caffe.net/video/ofk-strobovi.avi