Па у првом полувермену је доста шкрипало, мора се признати, поготово сам почетак утакмице... уствари осетила се ова пауза, због репрезентације.
У другом полувремену ЛУДИЛООО светских размера! Прво кореографија, која је ектра одрађена, па после још бакљада уз "Још 1 победа, и титула"!!! После и скакање са "Напред Звездо ле"... И мене је изненадио оволики број керова... мислио сам да ће бити конверзација са њима преко педнрека

Свака част!

П.С. иако сам попиздео када су се "телефонисти" машили за свој понос... одмах сам их упозоравао (достојанствено) да прекину са тим, а после је било и псовања... честитам ликовима око мене који су ме подржали у овој акцији! Успех је био задовољавајући

Кизо, напокон квалитетни снимци! :ruke

Quote from: "KizaLion"
www.delije-caffe.net/video/ofk-strobovi.avi

Нешто није у реду са линком.
Milka Casuals

Quote from: "munja"
Quote from: "KizaLion"
www.delije-caffe.net/video/ofk-strobovi.avi

Нешто није у реду са линком.
ја сад пробао и ради..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Поздрав свима... Тек сам сад уграбио мало слободног времена да напишем пост поводом јучерашње текме... Једном речју, СПЕКТАКЛ! Навијање свих 90мин, у неким тренуцима права грмљавина (Још једна победа...) Само ти се певало неких 10, 15 мин, Марш на Дрину и Од Тополе је такође било ок... Крај полувремена обележава ХОЋЕМО ПОБЕДУ... Игра наших пулена очајна, али на СЕВЕРУ...  :ruke  :ruke  :ruke
На полувремену обавештавају нас да ће бити корео поводом годишњице пријатељства са Грцима... Мала фрка око картона, али се све стабилизује... Најјачи ми је био обраћање са шипке овим индијанцима који су узели картоне а нису у копу... Ставили  их под дупе, или их узели као драги сувенир... Корео феноменалан уз Пуне трибине... Оно са цепкањем картона је било врх... Чудио сам се што нема традиционалне бакљаде, кад оно... Фантастична комбинација стробова и бакљи... СЕБЕР ГОРИ... Певе се ЗВЕЗДА оле... Демантован сам у тренутку! Крај обележава СА СВИХ СТРАНА ГРМИ МАРАКАНА... Било је питање тренутка кад ће се запевати у копу, јер је стварно одлична!
БУ стварно пријатно изненадили, једно од бољих "гостовања", шеталица...
Извините мало на дужину поста...  namigivanje
П.С. Поздрав за млађу екипу НИШЛИЈА, возом смо се заједно враћали, лудило...
ПОЗДРАВ!


Quote from: "маникомио"
Quote from: "Johnny Blaze"Зар су морали ликови на застави НС да имају мотке/штангле или шта је већ оно ?
Застава је одлична.
Ликови на застави су плаве боје и доста подсећају на мурију са подигнутим пендрецима као да излазе из оног нашег тунела са Маракане.



Quote from: "Red Star Forever"...ту у средини пали се невероватан број бакљи и стробова, пуцају петарде, јаче, слабије, тотално лудило уз јасну паролу после тога: Не можете нам ви запленити, колко можемо ми запалити... Неко време након тога пада и гол, а убрзо после тога се креће са певањем нове песме са цд-а Победа жеља наша, титула радост наша...

Удари су били жестоки и моћни.  :)
Прозивка за заплену је деловала збуњујуће на оне којима је била упућена.  :finger
А уз нову песму сам мало сањарила како би изгледало када би је заиста певала цела Маракана.
Да ли би могла да се направи нека петиција, којом би се кориговао закон, да нам се у циљу дисциплинованијег организовања навијања, врати на коришћење атлетска стаза?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mozda lupetam gluposti(nek me neko od ljudi iz NS ispravi)ali mislim da je ideja za ovu zastavu bila scena iz filma Football Factory.Oni koji su gledali film verovatno znaju na sta ciljam(na koju scenu).Da podsetim u filmu je stalno prisutan taj tunel i huligani koji se upravo na ovu foru(kao senke) pojavljuju na ulazu u tunel.Jebi ga mene upravo na tu scenu podseca ova zastava,pogotovo kada vidim i ove crvene cigle koje se vide na ulasku u tunel.
Ma u svakom slucaju po meni OK uradjena zastava,treba pozdraviti svacije cimanje i trud.Pogotovo u ovom periodu kada Firmasi propagiraju anti nasu i anti glodarsku kampanju po NS,tako da je zastava u pravi trenutak izbacena tek da se zna da imamo i tamo svoje uporiste. ;pljuga
E da,lucky_star bezi bre sa tim crnim mislima i pandurima sa pendrecima iz naseg tunela na MARAKANI,umi se malo,skreni misli...zekim te malo,nista zlonamerno :D
________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Нешто се не сећам да су хулигани у ФФ носили штангле...
Но није ни битно, свако има свој укус неком се застава свиђа некоме не... Није овај топик посвећен застави већ утакмици са ОФК-ом...

Mislim da je kombinovan FF i paklena pomorandza.Za mene koji sam iz Cacka i ne idem cesto na tekme navijanje je bilo solidno.Zanima me hoce li se ici na rukomet u subotu(ako se tad igra tekma).


Izvinjavam se zbog latinice

Застава је понављам супер, није толико слична другим заставама, ћирилични је фонт, добре силуете итд... Драго ми је да се коначно носи. Каквих све има ликова што носе заставе(без увреде али стварно има критичних застава- типа Бобота), тако да је ова НС одлична.

North_Side011
Нови Сад је скроз изгубио епитет гробарског града, сваки дан их је све мање.