аха ја сам мислио да та верзија коју и ја набављам крајем октобра је фул  :)
Иначе увек почињем са Звездом и никад у Звезду нисам довео Хрвате и Гробаре то ми је неки трип нити ћу.Чак сам у 2005-тици довео Мрдаковића који је ваљда играо у Офк-и и случајно погледам где је све играо оно 2 сезоне ваљда у пакистану и одмах сам га избацио иако сам био одушевљен кад сам га довео  :)
А да ти багови у овим верзијама ух мени се дешавало у једном месецу ми се повреде 8 играча првог тима и то оно најмање пауза 3 недеље или нпр добију ми 3 играча црвени,и још доста тога.

Гробари и хрвати нека хвала!Не знам ко је задужен за податке из Србије,али рецимо ја сад кад играм доста наших клубова доводи хрвате,шиптаре...требало би неко да им скрене пажњу да то не пролази.

Ја бих додао још два страшна играча:
Колумбијац Sherman Cardenas из Bucaramanga
и Чилеанац Sebastian Zuniga.
Овог другог сам довео у Звезду и јебао је кеве, Карденас исто одличан, само сам га доводио у Бетис.  :D

Иначе, то за шиптаре је тачно, нпр. ОФК је у сезони 08/09 довео Герија Чипија из Фљамуртарија ...  :lol:

Мене у ФМ 07 нервира то што ненормално голова постижем или примам након што голман избије лопту па дода противничком играчу! Вјероватно је да је ту нека од првих верзија пуна тих грешака, попут тога да за Немачку никад не играју прави играчи, већ они измишљени ...  :rofl

Једва чекам осмицу, да видим оцјене Баркосу.  :finger



Quote from: "Mikelandjelo"

Једва чекам осмицу, да видим оцјене Баркосу.  :finger

Finishing = 1
Flair = 0

Quote from: "SerbianEagle"
Quote from: "Mikelandjelo"

Једва чекам осмицу, да видим оцјене Баркосу.  :finger

Finishing = 1
Flair = 0

:lol:  :lol:  :lol: А positioning и pace?  :rofl



Quote from: "Mikelandjelo"Ја бих додао још два страшна играча:
Колумбијац Sherman Cardenas из Bucaramanga
и Чилеанац Sebastian Zuniga.
Овог другог сам довео у Звезду и јебао је кеве, Карденас исто одличан, само сам га доводио у Бетис.  :D

Иначе, то за шиптаре је тачно, нпр. ОФК је у сезони 08/09 довео Герија Чипија из Фљамуртарија ...  :lol:

Мене у ФМ 07 нервира то што ненормално голова постижем или примам након што голман избије лопту па дода противничком играчу! Вјероватно је да је ту нека од првих верзија пуна тих грешака, попут тога да за Немачку никад не играју прави играчи, већ они измишљени ...  :rofl

Једва чекам осмицу, да видим оцјене Баркосу.  :finger

Пријатељу пробај да ставиш апдејтове,то су ти побољшања(исправљене многе грешке).Сада се прави апдејт 4 који ће обухватити и овај прелазни рок.Ако треба нека помоћ,ту сам. namigivanje

Како коментаришете ФМ 08,јесте ли кренули да играте?
Ја сам га јуче инсталирао и кренуо са Звездом и свиделе су ми иновације када су графика и дизајн у питању,али је одмах уследио шок!Розенборг понудио 3 сома за Басту и као Пикси одмах прихватио понуду без икаквих консултација са мном! :batine Било је тих случајева и у прошлом менаџеру,али у сеоским клубовима,не и у Звезди и то ми је баш јадно.Потом сам у 3. колу квалификација за лш примио гол од Ајакса у 5 минуту надокнаде иако је текма продужена за 4(ај ово и јесте прилично реално :D ).Не свиђа ми се ни то што у самој игри за разлику од прошле готово да и нема дуела,сваки напад завршава се шутом.И тако даље,доста је добро,али надам се да ће ускоро поправити закрпама недостатке!

И да,откуд Сеад Банда,екстра талентовани репрезентативац ЦГ који је прошлу сезону играо за Леће у нашем омладинском тиму?! :zbunjen

играм већ неколико недеља и нешто нисам импресиониран.Имаш на почетку учитавања и стављања коју ћеш лигу и то опцију да ти не продају играче ваљда у првој сезони.Ја сам неколико пута почињао са Звездом и све радио како треба и опет дођу неки порази и на крају сам одустао сад водим Валенсију и онако иде ок за сад.У Звезди прво продам Пантића,Рашковића.. и так у сваком случају има доста недостатака у овом менаџеру али играће се наравно :)

Ђоле ја сам Басту продао за 7 милиона :finger на почетку прве,а Милијаша за 6,5 на крају друге сезоне..

Обавеѕно доведите финца Ааритало,значи лик ми је на 12 утакмица дао 9 голова,9асистенција и 5 пута био играч утакмице......
ај пишите ако знате неке добре играче
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Marek Suchy - млади репрезентативац Чешке,јефтин а квалитетан.Luis Moreira - нападач Еквадора,у прошлом менаџеру сам га довео и правио је децу свим екипама,контам да је и сада добар.Pawel Golanski - пољски репрезентативац игра на истој позицији као и Гжегорж.Од домаћих покушајте довести Качара,Бабовића...

Бабовића никад ...  :lol:
А Сеад Банда је дошао љетос у Звезду, зар се не сјећаш, Ђоле?
Него, чујем да је Лукаш направљен слаб у ФМ08, јел истина?



Јел'требају некоме линкови за ФМ 2008?
Ево ја управо скидам 6ти део (од укупно 7)

Quote from: "Милош"Јел'требају некоме линкови за ФМ 2008?
Ево ја управо скидам 6ти део (од укупно 7)

Може брате стави их , само ако се АДМИНИСТРАЦИЈА не љути !!! :D
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Сад сте напалили Хитмана да игра ФМ  :rofl

Quote from: "Mikelandjelo"Бабовића никад ...  :lol:
А Сеад Банда је дошао љетос у Звезду, зар се не сјећаш, Ђоле?
Него, чујем да је Лукаш направљен слаб у ФМ08, јел истина?

Па шта знам,пошто су ми Басту продали на силу морам Лукаша да гурам на десном беку(као Косан кад је дошао :D ) и добио је 8 на првој текми.Мислим да је ок,али време ће показати.Кастиљо ми је за сада слаб,а Миловановић игра екстра :nene

јел се зна када ће 2009?

Октобар - новембар. Теби се баш жури, а?



ајој па обожавам менаџера,па хвала на информацији,а јел има неки демо?

Ма какав демо у августу,није још ни прелазни рок готов!Биће демо крајем септембра или у октобру.

а у праву сте па јбг не гине нам још чекања...