Sta je ovo ljudi,posto nam se ZVEZDA nije kvalifikovala,mi kao da bojkotujemo ovo takmicenje,ma zezam se...Povucen proslogodisnjim topikom o LS i nasim zanimljivim pricama i raspravama o utakmicama,pozeleo sam da otvorim ovaj topik.Nadam se da ce stara ekipa ljudi od prosle sezone da svrati malo ovde da razmenimo misljenja,da istaknemo svoje favorite i da jednostavno komentarisemo fudbal koji gledamo.A ovo je bez konkurencije najbolje i najjace klupsko tamicenje na svetu.Vec polako kasnimo,ja cu sada napisati sastave svih grupa:

grupa A
Barcelona
Chelsea
Werder Bremen
Levski Sofija

grupa B
Bayern Munchen
Sporting Lisaboa
Internazionale Milano
Spartak Moscow

grupa C
Liverpool
PSV Eindhoven
Galatasaray Istanbul
Bordo

grupa D
Valencia CF
Roma
Olympiakos
Shakhtar Donetsk

grupa E
Olympique Lyon
Real Madrid
Steaua Bukuresti
Dynamo Kyiv

grupa F
Manchester United
Celtic
Benfica
Kobenhavn

grupa G
CSKA Moscow
Arsenal
Porto
Hamburg

grupa H
AC Milan
LOSC Lille
AEK Athens
Anderlecht

____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Nadam se da ste gledali sinocnu tekmu Barsa-Celzi,pravi fudbal,pravi derbi.Odusevljen sam tekmom,puno golova lepih poteza,puno tenzije i situacija koje su mogle da prerastu u tucu.Puno kartona,ne mnogo kalkulacja,spektakl u svakom smislu.I zanimljiva zavrsnica i gol Drogbe u drugom minutu nadoknade,stavrno tekma za pamcenje.Ko ovo nije gledao zajebao se...

Inace ove godine dao bih velike sanse ekipi Liona da ce doci u zavrsnicu,smatram da su izuzetno uigrani i jaki,i svidja mi se sto ne kalkulisu i ne igraju samo "kad im treba",vec forsiraju total fudbal i svaku tekmu odigraju najprofesionalnije,ali ipak nisu mi simpaticni kaop ekipa,ima nesto sto mi nekako ne odgovara kad su oni u pitanju.Takodje sam zapanjen igrom Verdera koji razbija,i koji je u ekstra formi,ako ovako nastave Barsi se drma itekako to drugo mesto.PSV i Liverpul ce da se kidaju oko prvog mesta,i oni ce proci dosta lagano,pogotovo PSV koji je sve sigurniji.Real je sa Kapelom ove godine jak i nepredvidiv,Mancester je poceo da melje svoje protivnike kao devedesetih,Milan mulja ali dobija i prolazi sigurno,Arsenal nije onaj od prosle sezone,ali ne treba zaboraviti ni tu ekipu pogotovo ako se Anri(kralj brzog i jednostavnog fudbala)razigra i udje u formu.Celzi sve dok mu Murinjo bude sedeo na klupi,a Abramovich u lozi uvek ce biti jedan od glavnih favorita,pojacali su se dobro,iako im ta pojacanja ne igraju kako se ocekivalo,oni su jedna masina koja ako proradi zbrisace sve.O sampionu i braniocu trofeja ne treba trositi reci...
Puno ekipa,puno favorita i nadam se puno dobrog fudbala,kao sto je bio ovaj sinoc...
_____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

И ове године стављам неку кинту да ће Лион бити првак Европе...  :ruke

Олимпијакос ако буде имао среће може да настави такмичење у Купу Уефа. За друго место им треба још мало више среће  :) и 2 победе па да престигне Рому.

Вердер и Челзи би могли у други круг, а Барселона да освоји УЕФА Куп  namigivanje

Било забавно кад је Рајкард кренуо да бије судију :rofl

Ко је избацио  Лион  прошле године?

Ne znam da li ste gledali Arsenal-CSKA,ali ja nisam ni jednom skrenuo pogled sa ekrana.Najbolja,najzanimljivija tekma koja se zavrsila 0-0 u poslednjih 5 godina.Celu utakmicu jak tempo,brz,jednostavan,"na prvu" fudbal sa puno sansi.Uglavnom je Arsenal gospodario,ali ni rusi se nisu mnogo zabetonirali,svaki put kada su to mogli,bili su opasni.Revija promasaja Arsenalovih najboljih igraca,i dve neshvatljive situacije,mogu se svrstati u naj promasaje celog ciklusa Lige Sampiona,prvo Fabregas masi prazan gol posto je zavrnuo golmana,a ne dugo zatim Rosicki takodje sa pola metra-metar umesto da samo cusne loptu u gol na sjajan pas po zemlji kroz odbranu od strane cini mi se Anrija,on je salje golmanu u ruke koji je bukvalno lezao pored stative.Sjajna tekma,izuzetno mnogo sansi i citava plejada promasaja.Ali i pored toga izuzetan fudbal sinoc u Londonu... ;pljuga

__________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Манчестер пао у Копенхагену, АЕК забележио прву победу у Лиги шампиона, Хамбург никако до успеха као и Андерлехт, Лион и Реал дошли до три бода минималцем... Бенфика разбила Селтик и на крају Арсенал и ЦСКА поделили бодове у Лондону! Иако је утакмица одиграна без голова, једна је од бољих у овогодишњем серијалу! Стварно занимљиво...  ;pljuga

Quote from: "делијаЛЕ"Манчестер пао у Копенхагену, АЕК забележио прву победу у Лиги шампиона, Хамбург никако до успеха као и Андерлехт, Лион и Реал дошли до три бода минималцем... Бенфика разбила Селтик и на крају Арсенал и ЦСКА поделили бодове у Лондону! Иако је утакмица одиграна без голова, једна је од бољих у овогодишњем серијалу! Стварно занимљиво...  ;pljuga
Ipak treba reci da je Kopenhagen, iako je bio bolji od Mancestera, imao olaksavajucu okolnost da je Man Ju igrao bez 6 prvotimaca...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "woorf"
Ко је избацио  Лион  прошле године?

Избацио их је Милан, ако се не варам.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Искрено бих волио да Лион узме пехар ове године. Браћи из Пиреја желим све најбоље, али сумњам да могу више од купа УЕФА. Барса се скењала, лако се може десити да је Вердер пошаље у куп УЕФА.  :lol:
Чекам "Данца" да се јави како Милан ове године узима трон. А Милан искрено, одавно није био лошији, чак га је и Интер побједио ... чак му је и Ђокић дао гол ...  :D



Quote from: "Mikelandjelo"Искрено бих волио да Лион узме пехар ове године. Браћи из Пиреја желим све најбоље, али сумњам да могу више од купа УЕФА. Барса се скењала, лако се може десити да је Вердер пошаље у куп УЕФА.  :lol:
Чекам "Данца" да се јави како Милан ове године узима трон. А Милан искрено, одавно није био лошији, чак га је и Интер побједио ... чак му је и Ђокић дао гол ...  :D
QuoteМилан ове године узима трон.
Nadam se da si sada srecan i zadovoljan...
A vala stvarno se covek zabrine kad i od Intera uspeju da izgube. Ne moze bez Sevcenka, a on je prso - tako mu i treba. Sad je lose i njemu i Milanu. A dete ce uspeti da mu nauci smrdljivi engleski (ko da ima dete debila, pa mora da zivi u Engleskoj, da bi mu dete naucilo engleski). Eh sto nisu oni kupili Zigu, pa da igra umesto DJilardina...

Doci ce Milan kao i uvek do polufinala ili bar cetvrt finala, a onda je sve moguce (ne zaboravite zimski prelazni rok), samo ako ne kupe debelog Ronalda - bolji im je Ailton :finger .

PS Jeste videli kako igra Kaka, najbojli igrac kugle u ovom trenutku...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Mikelandjelo"Искрено бих волио да Лион узме пехар ове године

И ја исто, јер играју лијеп фудбал, а и поред тога су задњих година у самом врху европских клубова.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Нека га узме било ко само не Милан и Барселона...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

ne zaboravite najbolje tekme evrope i sveta :
utorak
E: Real-Lion , Steaua-Dinamo
F: Seltik-Mancester , Benfika,Kopenhagen
G: CSKA-Porto , Arsenal-Hamburg
H: Lil-Anderleht , AEK-MIlan
sreda
A: Verder-Celzi , Levski-Barsa
B: Spartak-Bajern , Inter-Sporting
C: Bordo-Galata , Liverpul-PSV
D: Valensija-Olimpijakos , Sahtjor-Roma

pricacemo ovih dana o ovome ... ;pljuga
______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Да је играо Фред данас за Лион, одували би их усред Мадрида... Капело неће да уведе Бекса, а види да се да им је он фалио.

Opet do jaja fudbal i spektakl,iz kola u kolo iz sezone u sezonu,ja se odusevljavam ovim takmicenjem(kao sto se da videti).Sta reci nego ekstra tekma,Lion pokazao da je najuigranija ekipa u evropi sa trenutno najboljom formom.Ljudi jednostavno igraju tal total fudbal i ne kalkulisu ni na manjim tekmama u francuskom prvenstvu,a kamo li na nekim ovakvim.Imali su izazov protiv Reala i to se videlo,startovali su bez respekta i bilo kakve kalkulacije ili ne daj boze igre "na iks".Fenomenala gol Kerjua koji me je vrlo prijatno iznezadio na tekmi,pazite najbolji odbrambeni igrac na svetu trenutno(po mom ukusu) Kanavaro mu nije mogao nista,a da ne kazem sta je radio Elgeri i ostalima...Stvarno odlican gol,i nakon njega i onog sto je nama dao sad na prijateljskoj stvarno sam poceo da cenim ovog igraca.Iskren da budem mislio sam da je drvoseca i da nama pojma,a on i brzina i tehnika i osecaj i ubitacna zavrsnica...Ali se ipak Real vratio,i na kraju mozda i nezasluzeno dosao do 2-2,iako se nije bas pokazao(u odnosu na to kakve igrace ima).Sudija im poklonio penal,koji je Van Nistelroj promasio,upravo zato jer im je bio poklonjen,pravda je zadovoljena.I opet se ponovilo staro pravilo da igac nad kojim je nacinjen penal ne bi trebao da ga izvodi...
Sto se tice ostalih rezultata,Milan me je neprijatno iznenadio i oni su u opasnoj krizi,ako ne oteraju one matore drtine iz ekipe i osveze igracki kadar ne pise im se dobro...Arsenal iz iz 2 u 1,cccc.Ocekivao sam i od CSKA da tamo na "-100" dodje do pobede,ali ih je Porto lagano podgrejao.Steta sto nismo imali prilike da gledamo ostrvski derbi Seltik-Mancester... ;pljuga
_____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Усташе су преносиле ту текму, ништа посебно. Видић је наводно направио прекршај (а на снимку није ни пипнуо противника), и онда шутем са 30 метара им дали гол.
Неки кабловски оператери (код мене Пошта) секу Хрвате док су преноси фудб. текми,а неки други типа Радијус Вектор толеришу преносе... Све зависи од кога си узео кабловску.

да да, секу због У92, и њихових ауторских права  :boks Јебем ти Саху, како промаши онај пенал...А Видић уклизао пола метра од оног лика ;pljuga

Quote from: "KizaLion"Да је играо Фред данас за Лион, одували би их усред Мадрида... Капело неће да уведе Бекса, а види да се да им је он фалио.

Слажем се са првим делом поста, стварно би протутњали Мадридом... Керју је одиграо феноменално... Ако мислиш на БЕКАМА, он је повређен! Што се тиче осталих резултата тиче, мање-више, све је очекивано!

овај челзи је тако ретардирана екипа да немам речи
после толико доведених појачања и потрошених милиона
има да га опет издувају нека и треба :bes
ја такође типујем на лион за првака одлично играју :o