@KizaLion,ma ja imam takvu kablovsku da mi ne dozvoljavaju da gledam tekme LS-a koje prenose hrvati(ne znam tacno koji operater),a i boli me kurac.Ionako ne volim da skakucem sa tekme na tekmu i da dve ili vise gledam paralelno-jer onda ne gledam ni jednu...
Veceras su nam Verder i Celsi pruzili solidnu tekmu sa jednim golom i to u mrezi Celsija.Verder je pobedio,i zasluzio je da pobedi jer u poslednje vreme igra ekstra.Igraju brzo,i dosta efikasno,i ako ne zbog neceg drugog onda zbog tih igara su zasluzili ovu pobedu kao krunu dobrog rada i napretka u poslednje vreme.Celsi je u Bremen dosao demotivisano i opusteno,sa dozom indolencije i neozbiljnosti.To im se osvetilo i primili su gol od Verdera koji je bio konkretniji i vise zeleo taj pogodak.Ali ne mogu,a da ne iskomentarisem taj gol:sudija svira nepostijeci faul(lepo se videlo da se covek okliznuo najprirodnije),nakon izvodjenja faula lopta izbijena u korner,i iz kornera gol.E sad bi filozofi razvukli pricu da li bi do pogotka doslo,a da sudija nije izmislio taj faul,ali to su vec mudroserine.Ali je cinjenica da faula nije bilo.Kao sto rece moj prethodnik,Celsi je svrsavao na svoja glavna pojacanja Sevcenka i Balaka,ali oni su bukvalno najgori u svom timu,i to ne samo na ovoj tekmi vec jedan dosta podugacak period,i to je itekako zabrinjavajuce za ovu ekipu.Ali koliko god se mi pravili pametni,ovaj "novi" Abramovicev Celsi ce uvek biti favorit za najvece odlicje i tim za respekt.Neko moje misljenje je da je kojim slucajem Murinjo zeleo da "plavi" dobiju ovu tekmu,mislim da bi ih Celsi lagano pobedio.A sada se upravo nadovezujem na svoje reci i opet komentarisem koluarske price,ali to je jace od mene...Elem,vrlo je moguce,ako u modernom fudbalu to uopste postoji,iako postoji ta neka stvarna mrznja izmedju Celsija i Barse odnosno Murinja i Rajkarda da je Celsi namerno ovo odigrao slabo i ocajno i pri tom namerno dozvolio Verderu da ih savlada ne bi li pri tom naudio Barsi i umanjio joj sanse za prolaz dalje.Ko je lud da za tako nekim stvarima razbija glavu neka razbija,istina je da je Celsi odigrao ispod svog uobicajenog nivoa,uprkos tome sto je Barsa od pocetka zagrizla u Bugarskoj.Ko zna mozda nekada saznamo i istinu i odgovorimo na pitanje,da li je to bilo namesteno?

Liverpul pobedio,Bordo me iznenadio sa visokom pobedom,od Rome koja se u prvenstvu izivljavala sam ocekivao vise,Bajern samo bod u Moskvi,ali bice njima i to dovoljno.Inter ocekivano.
I otprilike to je to...sledece tekme tek za 2 nedelje ;pljuga
_____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Mnogo golova na danasnjim mecevima Lige sampiona,i jedna lepa i zanimljiva tekma sa takodje dosta pogodaka izmedju Mancester Junajteda i Benfike.Lepo je pocelo,1-0 za Portugalce,i to je najevilo znatno bolju tekmu u nastavku,sto se i obistinilo,povratak Macestera se desio pred kraj golom naseg Nemanje Vidica,i to je itekako vredno pomena,jer sve bolje i bolje igra...Kasnije u drugom delu,Man. Junajted ih pojeo i zasluzeno pobedio i prosao dalje...

klubovi koji ce se nalaziti u zrebu za osminu finala su:
A1: CHELSEA FC
A2: FC BARCELONA
B1: BAYERN
B2: INTER
C1: LIVERPOOL FC
C2: PSV Eindhoven
D1: VALENCIA CF
D2: AS ROMA
E1: LYON OLYMPIQE
E2: REAL MADRID CF
F1: MANCHESTER UNITED
F1: GLASGOW CELTIC
G1: ARSENAL FC
G2: PORTO
H1: AC MILAN
H2: LOSC LILLE
________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Izvuceni su parovi osmine finala Lige Sampiona:

PORTO-CHELSEA
CELTIC-AC MILAN
PSV Eindhoven-ARSENAL
LOSC Lille-MANCHESTER UNITED
AS ROMA-LYON
BARCELONA-LIVERPOOL
REAL MADRID-BAYERN
INTER-VALENCIA

Рома, циао  :jebanje
Интер, циао  :batine

Quote from: "Milos_cz"

Doci ce Milan kao i uvek do polufinala ili bar cetvrt finala, a onda je sve moguce (ne zaboravite zimski prelazni rok), samo ako ne kupe debelog Ronalda - bolji im je Ailton :finger .

PS Jeste videli kako igra Kaka, najbojli igrac kugle u ovom trenutku...

Био си у праву .Прљави,покварени Милан увек мора да има"слободан"пролаз -од свих ,могућих противника они извукли Селтик.

PORTO-CHELSEA
CELTIC-AC MILAN
PSV Eindhoven-ARSENAL
LOSC Lille-MANCHESTER UNITED
AS ROMA-LYON
BARCELONA-LIVERPOOL
REAL MADRID-BAYERN
INTER-VALENCIA

Овде би Барселона и Арсенал могли да се саплету,поготову Барселона.Реал,Порто,ЛИЛ,Рома,Селтик немају шта да траже..а свидело би ми се кад би Интер прошао Валенсију.

Волио бих полуфинале у којем ће играти Барселона, Лион, Манчестер Јунајтед и Интер. Да ли ће ми се та жеља остварити, тешко. А одвратни Милан је наравно опет имао среће. Мада, ко зна. Ако их Накамура завије у црно ...  :D



Шоу се наставио ....  ;pljuga

Утакмице у уторак нисам гледао због електроенергетских проблема, па нека их коментарише неко други. Резултати дају отворене прилике за пролазак Бајерна и Манчестера, а вероватно и Милана  :boks  и Арсенала.

Среда ... Барса опет подбацила, ово није њихова година, и очигледно да су "прочитани". Нема оне прошлогодишње игре, ни близу. Шугави Ливерпул одиграо је најбољу утакмицу у задњих иха-хај година ...

Интер опет киксао у Европи, али надам се да могу да узврате у реваншу. Валенсија је имала више среће него памети.

Лион би требао у реваншу да добије Рому, као и Челзи Портоа.

Обруко сам се на клаџи и тако ...

:D



Прекосутра је финале... Хоће ли најдража екипа Милоша ЦЗ-а (шатро!) поново добити у гузу од Ливерпула?  :rofl

Надам се да хоће ... Колико год он Милан волио, ја га не подносим ... Напред Ливерпул!



Quote from: "Mikelandjelo"Надам се да хоће ... Колико год он Милан волио, ја га не подносим ... Напред Ливерпул!

Апсолутно се слажем! :ruke Не знам стварно како неко може да воли Милан!
color=red]FxCxRxSx[/color]

А ја се надам да ће се од наредне сезоне о овом такмичењу на овом форуму писати само ако се Црвена звезда квалификује у неку од група. У супротном сматрам да је апсолутно непотребно рекламирати продужену руку глобализације, УЕФУ, и њено главно такмичење.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Rion"
Quote from: "Mikelandjelo"Надам се да хоће ... Колико год он Милан волио, ја га не подносим ... Напред Ливерпул!

Апсолутно се слажем! :ruke Не знам стварно како неко може да воли Милан!

Како да га не волим кад се клуб зове као ја  :finger  :finger  ФОРЗА МИЛАН  ;pljuga

Quote from: "Pijanac"А ја се надам да ће се од наредне сезоне о овом такмичењу на овом форуму писати само ако се Црвена звезда квалификује у неку од група. У супротном сматрам да је апсолутно непотребно рекламирати продужену руку глобализације, УЕФУ, и њено главно такмичење.

Слажем се брате али ајде да ово испратимо до краја  :)
ВОЛИО БИХ ДА НАС ЛИВЕРПУЛ ОСВЕТИ !!!
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Мрзим милан јер смрде на говна.
Ни Ливерпул не волим, ал ајде.

Како ми нисмо имали среће задњих година у баражу!
Стално нам дође неки тим који после догура предалеко!
ПСВ је тако прије двије године стигао до 1/2 финала,а ево сад Милан до финала.
color=red]FxCxRxSx[/color]

Quote from: "KizaLion"Прекосутра је финале... Хоће ли најдража екипа Милоша ЦЗ-а (шатро!) поново добити у гузу од Ливерпула?  :rofl
Шатро него шта - па за Милан сам и почео да навијам због "Звездиног" Савићевића (и због деде Милана  :D ).

Али лепо сам ја рекао да Милан иде минимум до полуфинала  ;pljuga  (наравно нисам на то ставио паре :cigla  ).
А kaо што је Берлускони рекао - биће то утакмица између физичке снаге Ливерпула и технике и искуства Милана. Па ко воли месаре, нек навија за Енглезе...

@Пијанац  Надам се да не пијеш кока-колу, не једеш хамбургере, не гледаш Холивудске филмове, не слушаш "мејн-стрим" музику, не причаш енглески, не користиш речи које из истог потичу (као ја малопре) и не гледаш наш ТВ, пошто силовање српског не можеш да заобиђеш (осим ако не гледаш само неме филмове)...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Победи Милан ;pljuga

Изгледа да ми доносимо срећу, сваки тим који нас избаци обавезно догура до полуфанала/финале  :o

Пипо је велики мајстор, у томе је и била превага на страни Милана.

QuoteПипо је велики мајстор, у томе је и била превага на страни Милана

јел ово била иронија, ако није волео бих да јесте. :(  
по мом мишљењу он је никакв играч.зна се ко је мајстор- момак из бразила,вероватно један од најбољих играча света у овом тренутку.а овај усрани милан није ни требао да игра лигу шампиона сетите се шта је све било... жабарска говна :bes  :boks

Јеби га, Звезда је ипак испала од шампиона  :rofl  тако да имамо оправдање за неулазак у лигу шампиона  ;pljuga
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA