Ultra Klan,

to je bas ono sto meni nije jasno. Bio je bojkot, po meni sasvim opravdan samo sto je izabran los metod. Sta je dobijeno cutanjem na utakmicama? Mislim da dodje do slicne situacije, opet bi se uprava slicno ponela. I opet bi isao bojkot, zar ne? A na kome su se koplja polomila? Na onoj sestorici nesrecnika i Zvezdi koja je izgubila bitne bodove. Druga je prica ako neko misli da ce uprava sledeci put da zauzme drugaciji stav. Ja u to ne verujem, i bas zbog toga sam za neke druge metode.

I ne znam zbog cega se stalno proziva "publika", da nema te publike ni kop ne bi mogao da sprovede sve sto zamisli. Uostalom, i velicina kopa se menja u zavisnosti od rezultata kluba. Kad su rezultati OK, vise je i publike i vise ljudi u kopu. Ovo kad spominjem, mislim u globalu na sportsko drustvo, a ne samo na kosarku. Ta ista publika je uspela da sprovede bojkot do kraja, u saradnji sa kopom, a sa druge strane neko ih proziva sto su spontano krenuli da prozivaju Vesu. Da je "publika" pocela da navija, ne smem ni da pomislim sta bi bilo.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Znate sta,uprava je ta koja se menja i mora da se menja...a Delije su te koje niko nikada nece promeniti...kome smeta neka jede g***a!

Sta  koga k***c boli sta simpatizeri pricaju!?Da li oni mozda padaju zbog Zvezde i smaraju se sa zandarima i ostalim golim go*nima po sudovima....a da li mozda ginu zbog te iste Zvezde...a da li rade koreografije po kojima se Sever u svetu prepoznaje....odgovor je i vise nego logican!

I jos nesto,neka se simpatizeri raspitaju ko su momci zbog kojih je bojkot i poceo  kao i to da njihova ekipa ne slavi deset meseci postojanja vec skoro deset godina!!!!!!!!!
Tako da  bih molila  sve one koji postavljaju ovakva pitanja i daju odgovore slicne imbecilima ,da se lepo raspitaju a onda komentarisu...
Unapred hvala!
...neko je ovde zbunjen... :o  :o  :o
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "navijac"zar stvarno mislite da ste nesto napravili sa bojkotom i da slijedeci put  kad neko od vasih padne, da ce ga uprava izvaditi van...

Navijac razlozi su 20000 puta ponovljeni, nije tako kako ti kazes mrzi me da kenjam oko toga, ako do sada nisi shvatio i pses to sto pises, ja ti sigurno necu pisati objasnjenje.

Mrzi me da sve citam. Ja sam za bojkot takav kakav je. I sta je tu je.

FU - nije nas murija izbacila sa severa, vec su mnogi izasli i upali na zapad, pa je bilo dovikivanje. Inace posle tekme idemo u koloni do Delijske cesme...i u tadasnjoj M. Tita ide marica sa kolonom, u jednom momentu  izlete kerovi i uhapse pet ljudi bez veze prvi koji su im bili pri ruci. Sve u svemu jedna tekma o kojoj se malo prica a bila je fantasticna i sto se navijanja tice i svega. Murije strasno mnogo na severu podelili sever na pola i ortak koji je zakasnio na tekmu morao da stoji celo poluvreme na 5 metara od nas iza murije :)

Nikako da shvatite da u ovom slucaju nema pobednika,  ni ne treba da ga bude. Uprava je rekla sta je imala , navjaci takodje, i sve ce se zavrsiti. Opet ponavljam najvaznije je da svako izvuce pouke.

- Vise sigurno niko od navijaca nece praviti gluposti kada vidi da moze da se dobije cak mesec dana istraznog zatvora. A ako se ipak nesto slicno desi mozda ce uprava pokusati da pomogne isto vece, a ne cekati 5 dana da cuje o cemu se zapravo radi.

- Tokom csezone odnosi sa upravom su bili zaista dobri tj. korektni, izlazili su nam u susret davajuci karte za utakmice, zajedno smo organizovali 2 koreografije, platili autobuse za Banja Luku...Ako pogledate sve to su stvari koje uglavnom zavise od novca, a kada je dosao trenutak da ucine nesto vise, nesto sto ne moze novcem, stvar gde su u pitanju licni uticaji, prijateljstva ili pritisci odmah su okrenuli ledja... Vodeci ljudi u fudbaskom klubu gotovo uvek su se pokazivali kao prijatelji, i mnogo puta su pomogli. Mnogo puta nisu nista uspeli, ali su ipak pokusali, i sigurno nikada nisu rekli "Mi mozemo, ali necemo". Sada se zna kako razmisljaju ljudi u KK, i kada i kako moze da se racuna na njih.


Razumeo bi ja njihov stav, da su oni neke postenjacine. Ali svao zna da to sigurno nisu. Setite se skrivene kamere sa Vesicem na Pinku, pa za one gluposti niko ne sme direktno da ga odbije, pogledajte zgradu uprave KK na Malom Kalemegdanu, ko sme da gradi onakav objekat u zasticenom parku, ko je omogucio da kolima moze da se dodje do zgrade uprave...Ali dobro., opet reci cu, nema veze sta oni rade, vazno je da su onoi napravili dobar tim, i da ima dobrih rezultata...

verujte da je njima mnogo lakse da kupe 2 izgubljena boda, nego da pognu navijacima kada je to potrebno.

pozdrav

Drago mi je sto je Godra objasnio malo blize ono sto sam ja zeleo da kazem, a izgleda da nisam uspeo. Moram priznati da sam pomalo emotivno, bas kao i neki drugi, primio citavu pricu oko bojkota...

Samo da objasnim malo detaljnije zasto. Ja sam jedan od onih koji su odlazili na KK utakmice cak i onda kada nas je bilo 500 u celoj hali, kada smo gubili od svih timova redom, kada smo igrali sa 4 igraca a kapiten bio onaj debil od Mirka Pavlovica i na slicne. To je deo porodicne tradicije, Mali Kalemegdan kao odrastanje uz Zvezdu... Posle toliko godina tavorenje, prodaje najboljih igraca i ruiniranja kluba, konacno se naziralo svetlo na kraju tunela. Gorak ukus u ustima bio je taj sto je uprava u velikoj meri politicko/policijska, ali i to sam nekako progutao kao i ostali, zeljan da vidim neki uspeh naseg tima. Protiv OKK smo se izvukli, mozda i zahvaljujuci cinjenici da je kop izasao na poluvremenu a mi stisli one cobane u zadnjih par minuta i odneli smo pobedu. Bio sam srecan, napisao sam vam ovde kako je to izgledalo, na pamet mi nije bilo da pricu sirim po Oazi svestan kako ce tamo reagovati na to. Meni je ta pobeda bila velika kao kuca, jer sam znao da ima jos dana bojkota i da nam se nesto poput FMP-a moze dogoditi.. i dogodilo se. Zamislite sada, da ta "publika", medju kojom je bilo barem desetak ljudi koje ja vidjam u kopu preko deset godina pa i Vlada Mauzer, :) nije pritisnula tih nekoliko minuta? Imali bi dva poraza i katastrofu od situacije. Sada vidim na Oazi da nece biti navijanja ni protiv buducnosti! :( Ako vezemo i taj poraz, igraci poput mladog Milicica ce samo zaobici nas klub zeljni igre u jakim takmicenjima a mi cemo se kockati dovodjenjem stranacaa za koje nismo sigurni kako ce se pokazati... Eto, u tome je problem, problem je u Zvezdinim porazima. Vidis, to sto ja nisam bio u kraljevu na zadnjoj tekmi ne znaci da preko xy sezona nisam bio tamo i skandirao: Ako ima Boga izgubice Sloga! dok gledam sa koje strane ce koji zemljoradnik da udari na mene... Stigle godine, neki novi klinci su preko puta, nemam nista protiv, to je prirodno, ali mislim da se pogresilo i to je sve. Ovom metodom Zvezda najvise gubi, a njene pobede su cilj i nas penzionera, a i onih koji danas ginu za Zvezdu vise nego ja.. Ona je iznad svih nas! Barem ja tako vidim taj problem... iliti situaciju.

E tu je Acro u pravu kada kaze da nema pobednika vec da samo Zvezda u toj situaciji gubi, i to gubi puno.. Inace, ta zgrada koja se spominje nije izgradjena sada vec za mandata  bivse uprave kojoj je to bilo vaznije od ispostovanja ugovora sa Vujanicem i Radmanovicem...

UL, secam se te tekme. Mene, recimo, su panduri izbacili sa te tekme napolje pa se onda uslo na Zapad, pa je i tamo bilo svega, a ispred su hapsili svakoga ko im se ucinio sumnjiv. Tada je bila prica da je uprava FK poslala muriju da se obracuna sa navijacima, mislim to smo pricali izmedju sebe...

Mila, naravno da simpatizeri iliti Zapad to ne radi i niko od njih ni ne ocekuje da to radi, ali tvoja snaga nije samo u kopu vec i u simpatizerima koji pomazu kopu da odradi sve te koreografi "po kojima smo poznati sirom Evrope". Dakle, kontra pitanje za to ti je, koliko ljudi je bilo na Radnickom iz Pirota u kupu? Nas, pa jedva 500 po onoj kisi i hladnoci. A koliko ljudi bude kada su koreo? Mnooogo vise. E vidis, ne mozes da se odreknes tih ljudi vec treba da ih na razne nacine motivises da ucestvuju sa tobom u desavanjima. To sigurno neces uspeti, slanjem dva lika koji ce na suprotnoj tribini da prete svima koji navijaju za Zvezdu, ej! Kada je bilo najbolje na Zagrebu ili Zadru u basketu? Kada se ta tribina prikljucila navijanju. Secas se kako se ceo kop smejao i odusevio kada smo nas nekoliko sa suprotne strane (Bojana znas) :) skandirali: Na kolena pred Srbe ooo!? :) To je nacin da animiras ljude a ne ovo.. Decko nema previse pojma o cemu se radi, ali nema veze, bitno je da navija za Zvezdu i sve ce doci na svoje mesto. :)

I za kraj pridruzujem se pitanju na koje Godra niej dobio odgovor, a ono je sustibna price koja se ovde vodi: sta je bojkot doneo?

---
to je bas ono sto meni nije jasno. Bio je bojkot, po meni sasvim opravdan samo sto je izabran los metod. Sta je dobijeno cutanjem na utakmicama? Mislim da dodje do slicne situacije, opet bi se uprava slicno ponela. I opet bi isao bojkot, zar ne? A na kome su se koplja polomila? Na onoj sestorici nesrecnika i Zvezdi koja je izgubila bitne bodove. Druga je prica ako neko misli da ce uprava sledeci put da zauzme drugaciji stav. Ja u to ne verujem, i bas zbog toga sam za neke druge metode.
---

Ovo potpisujem. To je sustina svega. Video sam Vesicevu facu tamo pored tunela kada je stajao sa jos par likova i ne verujem da se osobe sa sujetom pooput njegove tako lako menjaju... Uvek mi je, a znam ga barem 6-7 godina iz razlicitih situacija, delovao kao osoba koja ceka da se osveti, i verujem da hoce. Ali to je u celoj prici najmanje bitno, najbitnije je, na zalost, sto smo izgubili bodove... Jedna crtica iz istorije naseg KK. Te sezone u finalu play-off a jedan napad je odlucivao pobednika i onoga ko ce uzeti titulu, Karadzic je uzeo loptu, i preterao u driblinzima... Nakon toga partizani su krenuli uzlaznom putanjom, mi nizbrdo.. Mnogo igraca koji su trebali da dodju kod nas, otisli su kod njih da bi igrali jako takmicenje.Mozda je pre dva dana bila slicna situacija, mozda je taj bod bio sudbonosan, ko zna, videcemo kasnije, ali sam ubedjen da bi se sa FMP-om drugacije zavrsilo da su u produzetcima, kada je ispostovana prica o cetvrtinama za dan, svi ustali i pomogli. Tada bi upravi bilo stavljeno do znanja: mi smo vam pomogli da pobedite ali nismo poklekli. Bez nas niste mogli. Ovako su bodovi ispusteni a premerava se duzina...

Mozda je bolje da prekinemo sa ovom pricom. Bojkot je gotovo zavrsen, izlazimo svi slabiji iz njega sa poremecenim odnosima uprava-navijaci i bodom manje, mozda i jos kojim na narednim utakmicama.

poz,
budimir
p.s. Over&Out
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Hmmmm...ljudi zar vam se ne cini da ovo ovako moze da ide  u nedogled...postujemo stalno jedno isto...i svako tera svoju do kraja.Po meni bojkotovati moramo! I ako se bojkotuje cutanjem nemojmo se brukati i navijati ni protiv ovog ili onog protivnika to deluje smesno, sami sebe i svoje planove miniramo, zato bih se slozio sa Godra i Ultras 4ever, da moraju ljudi koji su zapoceli celu ovu pricu sa bojkotom da sednu i razmisle malo i da ili popusti uprava i neki javnim izvinjenjem nam se obrati u nekim od dnevnih sportskih novina, ili mi cutimo i u goodyear ligi i u nasoj ligi.
E ako se to sa cutanjem ne svidja vecini neka se onda bojkotuje na neki drugi nacin...
pa postoji milion nacina da dokazemo svoje nezadovoljstvo postupcima uprave...
p0zDrAv!!!

...kad smo vec kod povracanja,
morbidno je porediti izgubljene dane necijeg zivota na slobodi sa izgubljenim bodovima na tabeli!
Nemam vise nista da dodam na ovu temu, osim :
j e b e  m i   s e   s t o   j e  z v e z d a  i z g u b i l a!!! :bes

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Forever Ultras"Mila, naravno da simpatizeri iliti Zapad to ne radi i niko od njih ni ne ocekuje da to radi, ali tvoja snaga nije samo u kopu vec i u simpatizerima koji pomazu kopu da odradi sve te koreografi "po kojima smo poznati sirom Evrope". Dakle, kontra pitanje za to ti je, koliko ljudi je bilo na Radnickom iz Pirota u kupu? Nas, pa jedva 500 po onoj kisi i hladnoci. A koliko ljudi bude kada su koreo? Mnooogo vise. E vidis, ne mozes da se odreknes tih ljudi vec treba da ih na razne nacine motivises da ucestvuju sa tobom u desavanjima. To sigurno neces uspeti, slanjem dva lika koji ce na suprotnoj tribini da prete svima koji navijaju za Zvezdu, ej! Kada je bilo najbolje na Zagrebu ili Zadru u basketu? Kada se ta tribina prikljucila navijanju. Secas se kako se ceo kop smejao i odusevio kada smo nas nekoliko sa suprotne strane (Bojana znas) :) skandirali: Na kolena pred Srbe ooo!? :) To je nacin da animiras ljude a ne ovo.. Decko nema previse pojma o cemu se radi, ali nema veze, bitno je da navija za Zvezdu i sve ce doci na svoje mesto. :)

E,pa ocigledno da ti ne shvatas da tu istu koreografiju rade Cigani koji su clanovi BGB-a,a ne nekakvi simpatizeri koji kuluce za vodje!Tako da ovaj komentar uopste ne stoji i ja nikada ne bih dozvolila da bilo ko rusi i krade ugled momcima koji i po nekoliko nedelja rade koreografije za utakmice!Oni su uvek u kopu i vidjeniji su Cigani!A simpatizeri nikada ne smeju da se pozivaju na njihovo ime,jer su simpatizeri pi*ketine a oni pravi Cigani,koji su deo jedne prave hool ekipe!To je razlika i to fundamentalna!
Kakva uprava?A za koji se ku*ac  oni pitaju?Pa oni ne mogu bez Delija ,a ne mi bez njih,i niko nikada ne moze da izbrise ono prijateljstvo i pomoc koju su pravi Cigani pruzili ekipi koja je pala u odsudnom trenutku!A njihove zivce i srce ne moze da narusi neko ko se potpisuje kao anti-hooligan,a pro-simpatizer!A jednoumlje ne postoji,vec drugarstvo koje pomera granice kredibiliteta!
Kome smetaju pravi hooligani neka gledaju bilijar i ples i neka aplaudiraju od srca!

ALE PEVATE SAMO KAD VODITE,SVAKO KO TAKO PEVA SADA NEK UMUKNE!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Mila u nekim stvarima je Budimir u pravu a u nekima i nije.
Naime, sad je izgleda doslo do zahladjenja odnosa izmedju uprave i pravih navijaca. Najgore je sto je u upravi Vesic... ponovo politicari. Kada Zvezda pobedjuje Parking Paukovi samo jure po gradu ne bi li Zika Pauk isplatio igrace (salu na stranu), ali sta tu radi VESIC ?!!!!!!!!!!!!!

Mada najvise je profitirao FMP. Mi i uprava smo ispusili. Dva termina nisu ista a to su Uprava i Klub. Ne navijamo za igrace nego za Klub. To mora da se razjasni.

Ako spusimo Buducnost, mada i to tesko jer smo kvalitetni na sedlu smo.
Ako pobedimo onda imamo 2 izbora:
ako osvojimo JL, a spusimo ucesce u JL (ispod 3 mesta) nije lose jer igramo ULEB

ako ne osvojimo JL, osvojimo recimo 3 mesto igramo sled. sezone JL, a i u playoff YUBA lige probamo da osvojimo prva dva mesta - prvo ide u Evroligu mislim, a drugo u ULEB. nadam se da ne gresim

Pozdrav

izgleda da sam ja stvarno u pravu...Mila skroz se slazem sa tobom i tvojim
stavom...

Forever pa eto ti si bio na Radnichkom a simpatizeri nisu bili.I imas milion
takvih ljudi, simpatizera...Lichno mislim da na te i takve slicne tekme ne  
dolaze simpatizeri, zna se oni dodju na velike tekme...kapiras? E sad se
ja pitam gde je on bio da navija za Zvezdu protiv Ranichkog, u Leskovcu,
Kraljevu...i jos mnogo utakmica koje on smatra nebitnim tj utakmicama koje
ne zasluzuju navijanje, onda se oni oslanjaju na ljude iz Kopa i zavale bulju
kuci i simpatisu Zvezdu...Kapiram ja da se nema para da Zvezdu uvek prate svi
navijachi tj i simpatizeri i ljudi iz Kopa, ali simpatizer kada se napravi  
ludnica na gostovanju kaze jel ste videli sta je navijanje, a on ni glasa  
nije pustio ali je ponosan sto Zvezda ima takve navijache najbolje
na svetu...E sad brate problem je u tome sto su u zatvoru ljudi koji su sve  
te takve utakmice pratili.Pitam te odakle sad simpatizerima pravo da sad
miniraju ljude koji predstavljaju Zvezdu svuda! Kako ih bre nije sramota sad
oni kao pomazu Zvezdi.Mislim meni je tuzno to sto oni uopste i imaju zelju
da navijaju pa brate ja ne znam likove koji su zaglavili, ali znam da je to
neko od nas,i ne mogu da navijam.Znachi sad simpatizeri simpatisu vise upravu
mi smo im kao malko nesimpatichni pa ono ko nas j*be sto mi bojkotujemo oni  
nek navijaju kao nemaju pojma o cemu se radi...i da njima bi dolazak i na
utakmicu Zvezda:Real u fudbalskoj ligi sampiona bio smesan da ljudi iz kopa
ne organizuju koreografiju, bakljadu, prozivku na sspanskom...A moguce da se
javlja neka nova struja "navijacha" koji bi vise voleli da budemo ko zapadnjaci
ono fore sto manje emocija da se unosi u navijanje...sedis grickas burger,
tovis se loches pivo....SMORIS SE!Predlog za sve simpatizere, slusajte Kop
isto kao sto mu pomazete u koreo tao mu sad pomozite u bojkotu...
pa makar to bilo kao sada cutanjem!

I da ponovim bod nije nista, svima je nama treba da bude jasno da imamo
TIM za razliku od proslih sezona.Ako se secate na svetskom prvenstvu u Americi
javila se sumnja i strah kad smo pre finala trebali da odmerimo snage sa USrA
i tada kao i sada tvrdim ako hocemo da budemo sampioni svejedno nam je kad
cemo da pobedimo FMP, partizane, buducnost!!!!!!Vidite fmp, partizani, i mi
su pomeni podjednake ekipe sto se tiche igrachkog kadra, ali ne zaboravite  
da samo Zvezda ima Delije...znachi nema brige oko trofeja, bice ih!

Sto se tiche efikasnosti bojkota...pa zar nas nisu molili da navijamo!?!?!
znachi kapiraju oni da bez nas ne mogu...e sad oni treba da povuku potez
koji ce otopliti odnose medju nama...Pa oni su svojim stavom sve ovo zapocheli
bojkot je samo nas odgovor na njihov stav o onome sto se desilo...
I normalno da ubuduce paze sta rade, naravno mislim da bi i mi trebali da
obratimo paznju i nedozvolimo da u buduce budemo isprovocirani od strane
kojekakvih smrtnika...

pOzDrAv!

Cuo sam da bojkot traje jos dve cetvrtine na utakmici protic goro-crnaca>Tad prekidamo bojkot ako ne verujete pitajte neke malo vece face iz bb :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke




                 Konacno kraj jedva sam ceko ali i trebao je bojkot zasluzili su ti homosi iz uprave mada sam mislio da trreba i da ih malo :batine  :batine  :batine  :batine

Kizo,a ko je uopste i pomenuo da su pravi Cigani zahladili odnose sa upravom?Ko to pominje?Ja ne dozvoljavam da se bilo kome "dize" na prave Cigane,sto nisu  navijali protiv FMP-a! A na osnovu cega simpatizeri vise vole Zvezdu od ovih momaka?Zato sto tapsu k'o babe i skacu na svako zakucavanje?
E,neka  mi dokazu....
Pozdrav za sve prave Cigane!


Sada se zaista izvinjavam mnogima,ali zbog toga sto je jedan simpatizer umislio da je neprevazidjena  hakercina moram mu objasniti nekoliko stvari!
Najpre,slinavi ukoliko nastavis da koristis moj user sa sezama moracu licno da se potrudim da  prste sa ruku vise ne koristis u te morbidne svrhe,a zatim  da ti dobro otvorim oci ukoliko bi se nasao u mojoj blizini da trceci pobegnes,jer ces  oboleti od ravnih stopala ukoliko vec nisi!
On ce se prepoznati,a ovo je pisano zbog moguce mahinacije mojim mailom,kao i nikom!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ova diskusija ode u nekom totalno drugom pravcu.

Ja ne znam sto si Mila toliko nervozna, mislim da ti neprilici toliko psovki u tekstu. Na oazinom Forumu ima toliko takvih ispada, ne mora i ovaj Forum da bude slican. I Pancevac ima isti stav kao i ti, ali drugim tonom pise i mnogo bolje zvuci. Sada posto toliko prozivas simpatizere molim te objasni mi zbog cega ti volis vise Zvezdu od mene, jer po tvojoj logici i ja sam simpatizer, jer imam dosta obaveza u zivotu i ne mogu da budem redovan na utakmicama.

Sad cu da pomenem neke ljude iz svog okruzenja za koje mogu da kazem da su redovni na gostovanjima, a Pancevac ako je i on redovan, znace o kome govorim. Ima grupa momaka iz Panceva koja je redovna na tekmama i pripadaju Brigadirima. Pre par meseci krenem ja na Zvezda - Cukaricki. Ko je bio, zna kako je bilo hladno. Meni se islo, zapalim sam na tekmu. Sretnem u vozu jednog drugara koji je isao na sva moguca gostovanja, jedino je propustio Rim, razlozi su ugl. poznati. Pita me gde idem, ja mu kazem na tekmu. On me pita s kim igramo. Ja kazem sa Cukom, a on meni e jesi lud, vidi kakvo je vreme. Imao je neka posla na faksu, o tekmi nije ni razmisljao. I ko je sad veci navijac, ko vise voli Zvezdu? KAd sam ja krenuo na tekme on o Zvezdi verovatno nije ni razmisljao. TEk kasnije je upao u neku ekipu, krenuo cesce da ide, nije imao toliko obaveza, svidelo mu se. Skidam mu kapu, i kad meni ni na kraj pameti nije da odem, on je bio redovan. Ja za njega mogu da tvrdim da je u kopu, jer nije mala stvar upasti u 200 najbitnijih koji su otisli u Veronu. Ali on nikada nece reci da sam ja picka jer sam simpatizer jer ne idem na svaku utakmicu.

Hocu da mi objasnis i ti i Pancevac ko je minirao bojkot protiv FMP-a, jer ja to bar nisam video. Nemojte da se obazirete na provokatore koji upadnu niotkuda sa nekim besmislenim pitanjima. Slozili smo se da je bojkot opravdan, samo sto se ja i Buda ne slazemo sa metodama. Tu treba prica da se zavrsi.

Meni nije samo jasna tolika mrznja prema ostalim navijacima Zvezde koji nisu u onih 100-150 koji su redovni. I nisam znao da su svi u kopu huligani, ali ako ti kazes Mila, onda OK...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ni meni nije jasno zasto se bojkot/protest direktno/nedvosmisleno ne usmeri na one koji su to zasluzili - upravu :zbunjen vec se bojkotuju utakmice cime gubi klub u globalu? Moguce je da sam nesto prevideo ali situacija je prilicno jasna, pa ako smo vec toliko gnevni na postupak uprave, zasto se isti ne prozivaju i to zestoko?

Bilo bi zanimljivo kad bi neko kompetentan odgovorio na ovo pitanje - ako i oni nisu prevideli ovu cinjenicu? Mislim, u principu nemam nista protiv ni da se bojkotuje klub/igraci, ali valjda je uprava ta koja se ponela sramno i drsko - pa u tom smislu treba navijati za Zvezdu ali i svako toliko - najdirektnije - prozivati upravu??

Ziveli

Rekao sam Over&Out sto se rasprave oko bojkota tice.

Sto se tice ovoga sto se desilo Mili, meni se nesto slicno desilo na Oazi. Naime, na topicu koji se ticao Tirnanica i njegove izjave povodom onoga sto se svojevremeno desilo manekenima koji _nisu_ dobili batine, neko je poslao poruku u moje ime na Oazin Forum. Ja sam stvar prijavio Che-u i Caki-ju, javno,  i oni su mi "lakonski" odgovorili da promenim sifru. To je jedina poruka koja nije potpisana mojim imenom na kraju... Zajednicko je to sto ja takodje imam user na Sezamu. Savetujem promenu svih sifara, jer meni od tada  se to vise nije ponovilo... ali uzrok nisam uspeo da nadjem. :(

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Znas Godra,meni na pamet palo nije da se neko toliko moze iznervirati zato sto mu je neko rekao da je simpatizer!Brani svoj stav,covece!Ja nisam pokazala prstom na tebe u bilo kom trenutku!!Da li cu ja psovati,moja je licna stvar,a ukoliko vidis i moje ptrethodne postove,a nema ih malo,shvatices i sam koliko sam iziritirana pitanjima, dokle i cemu bojkot??????I ne prozivaj oko psovki,jer ja nisam rasla na grani i vaspitanje imam; na neki nacin mi time vredjas majku,a ako se to desi,savrseno mi ne znaci ni ko si ni sta si umislio da si!
I da ne zaboravim-o bojkotu ne odlucuje niko od nas,ni Cigana,ni simpatizera,vec oni koji  su od Delija i napravili ovo sto jesu!
I tema se i odnosila na bojkot protiv FMP-a,a ne na simpatizere,i koliko ih ima,i da li su oni bili za bojkot ili ne,i zeli li neko od njih na sipku ili ne... :o
Naravno,da vecina Cigana ili radi ili se skoluje,i ako imas dovoljno godina na utakmicama,ne dozvoljavas da  bilo ko i pomene zasto te nema na jednoj ili dve tekme,ali i te dve tekme Zvezdi i Severu   mnogo znace!A,ti znas  da Heroes nije maciji kasalj i da momci imaju ekipu koja ne broji dva clana,vec mnogo vise!I to je sustina!

Budo,hvala!Pozdrav!
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

???????, ???? ? ??????????.

?? ?? ???????, ???????????... ?????? ??? ?? 5000, ? ???? ???? 1000 ??? 1500 ????.
? ??? ?? ???? ??????? ?????? ?? ??? ?? ???????????, ??? ?? ?? ? ??????? ??? ?????. ??? ??? ????? ????? ? ?????, ????????, ???????? ???? ? ? ?????? ??????????, ???? ?? ?? 20 ?? 50, ????? ???? ?? ?? ????? % !

?? ????? ?? ?? ??? ??? ???? ???????, ??? ???? ?????? ????????, ???? ?? ?? ?????? ??????? ????, ???. ???? ?? ?? ???????? ???? ????? ????????, ? ????? ???? ????? ?????????. (???? ???? ??...)

???????

Ne mogu da verujem da neko izjavi da mu se j..e

Ej Godra pazi ja nisam ni rekao da si ti nesto manji covek od ljudi iz kopa,
i da si pi*ka, ti si Zvezdas i po meni isto toliki koliki su i oni, vasa
ljubav, je samo ljubav na dva razlichita nachina.........
Tu se postavlja pitanje zasto simpatizeri kada dodje do ovakvih situacija postaju KOP?!?!?!
npr.kada se zapali i zapadna tribina na basketu ko povede to navijanje?! na
chiju se inicijativu se to desava?!?! pa naravno kad krene pesma iz kopa koja ih toliko dize...
E sad gore negde vise ni ne znam ko je pomenuo koreografiju je nemoguce
izvesti bez simptizera.Ali koreografiju ne prave simpatizeri, nego opet taj
KOP, znachi sve krece od KOPA. Sad je kop bojkotuje!!! zasto zapad peva?!?
Kazes nisi video pevanje, e pa na zapadu tachno preko puta naseg kopa nasla
se grupica koje je povela navijanje i pevali su Najveci olos smo.....

No nebitno sada, iovako se bojkotuje jos u Podgorici...

Pjer pricha se o ljudima koji pevaju samo u delovima tekme kad je napravljen
neki potez, dok se vodi...A KOP peva 40,90 minutta u zavisnosti dali se radi
o kosarci ili fudbalu...Nije tu pitanje da li mi se je*e ili ne sto Zvezda
gubi, vec je pitanje da li se Zvezdi (upravi) je*e za nas kad nas tako olako
gubi...Ako si chitao intervju, video si sta kazu momci
"Danas smo mi a sutra ko zna ko od Delija"...Lako moze da se desi da hajka
na Delije dozivi te razmere da ce dzukele svakog od nas sa salom Zvezde da
startuju po ulici...Kao mere predostroznosti mozda ti ides da demoliras,
maltretiras i bla bla bla koje jos priche postoje....
Bojkot je bio znak i javnosti, a mi nismo neki tamo kaubojci koji sve zivo
maltretiraju...Proglasise nas za sljam sprpstva...i protiv toga moramo da
se borimo!

p0zDrAv!

Quote from: "FANATIC BOYS"Cuo sam da bojkot traje jos dve cetvrtine na utakmici protic goro-crnaca>Tad prekidamo bojkot ako ne verujete pitajte neke malo vece face iz bb :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke




                 Konacno kraj jedva sam ceko ali i trebao je bojkot zasluzili su ti homosi iz uprave mada sam mislio da trreba i da ih malo :batine  :batine  :batine  :batine

kolko ja znam trebalo bi da bojkotujemo jos 4 cetvrtine (2 protiv Buducnosti + 2 protiv krke)
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...