Одлична јесте,само је заборавио да укључи ћирилицу док је писао.Иначе екстра су барјаци,највише ми се свиђа овај са огромним грбом Србије на црвено-белој подлози.Иако нисам присуствовао имам једну замерку,видим барјаке Србије,Делије Север,Београда,али где је барјак са грбом вољеног нам клуба?Јер ипак да није Звезде не би било ни нас,тако да надам се да ће се појавити и барјак са грбом Црвене Звезде следећом приликом.
Уздравље!
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Пише назад на мајици 'Извините, пишем из интернет кафеа'

Quote from: "Johnny Blaze"Пише назад на мајици 'Извините, пишем из интернет кафеа'



:rofl  :rofl  :rofl  :ruke

Quote from: "Djape_BBrdo"Иако нисам присуствовао имам једну замерку,видим барјаке Србије,Делије Север,Београда,али где је барјак са грбом вољеног нам клуба?Јер ипак да није Звезде не би било ни нас,тако да надам се да ће се појавити и барјак са грбом Црвене Звезде следећом приликом.
Уздравље!


Баћа који је "вртео" барјак ДС испред леве стране копа зна знање-и има јаке руке-свака му част.

Solidno navijanje...nije bash kako je znalo da bude ali to je verovatno zbog vremena u koje se tekma igrala a i sunce je bilo jako...
PS:
Zelim da apelujem na upravu da postoje gushteri na severu poshto sam danas video jednog i grdno sam se inenadio i smorio  :rofl  :rofl  :rofl  i da bi mogli da ih istrebe sa nashe tribine... :lol:  ;pljuga
e mogu da pishem cirilicom jer je nemam istaliranu na kompu -.-

Значи, данас сам се сејао ко луд...прво је овај нас црнац напуцао њиховог црнца(то сам тек малопре видео) :lol:

онда је онај мали лик провозао оне дебиле ,што су га јурили...
а један репортер ретард је урадио колут уназад кад је сликао Бишевца.  :rofl  :ruke

Навијање почетком другог полувремена одлично остало просек, барјаци екстра.Лик је на крају добио више аплауза од фудбалера. Следећа текма на маракани је дерби(за два месеца).ваљда је зато увежбавана песма -гробари ће горке сузе лити :) Осим са Звездиним грбом могао би да се направи и барјак са неком маскотом Делија,било је раније говора о томе..... Пролеће мора да буде још боље !  :ruke

каква маскота делија о чему ти причаш.

Quote from: "drenke"каква маскота Делија о чему ти причаш.
Можда се нисам добро изразио,симбол Делија,Била је тема на делије.нет, колико се сећам пре неколико месеци ,ево линка-
http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=6335&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Quote from: "shocker"Следећа текма на маракани је дерби(за два месеца).ваљда је зато увежбавана песма -гробари ће горке сузе лити :)

Следећа текма је 17.фебруара на Бежанији..

Добро бре,написао сам следећа на маракани,знам да је на бежанији прва пролећна,само покушавам да дам одговор зашто тзв. антиглодарске песме,које мени иначе уопште не сметају.Кад већ помињем глодаре ,чујем да је данас нека гау парада. :batine