Ајд' ред је да ја отворим тему... :D
Дакле сутра од 13:30 на стадиону у Карађорђевом парку игра се текма.Према неким информацијама карта ће бити 100 динара(поређења ради гробари нису плаћали улаз),али то је потпуно небитно.Ми ћемо бити на јужној трибини а не на северној како су се многи надали,без обзира на то што тамо неће бити ни индијанаца а ни но наме бојса.И то би углавном било то,добродошли у град пива! ;pivo

П.С.Сетих се још да сам јуче прочитао негде на интернету да је Зрењанинска полиција објавила да ће снимати утакмицу...чисто да се зна.

Хе хе, моје битанге долазе сигурно ! :ruke
Поздрав!


Quote from: "Radza"Veliki neredi u Banatu sa murijom.



и више не причајте о томе док се момци не врате.


Свашта се дешавало данас,међутим нажалост нисам много тога видео,елем било је хапшења,било је пуцања гумењацима,незванично сручили су неколико метака у једног дечка.С обзиром на све то,навијање јако лоше у првом полувремену,ем слабо ем у 100 гласова.
У наставку консолидација,грмљавина са ''Звезда ми је све'',''Још једна победа...'' и још доста песама.На почетку 2. полувремена упаљено је неколико бакљи.15 мин пре краја већи део трибине излази,ја сам тражио ортака по трибини тако да сам остао до краја,а после текме су нас држали најмање пола сата и на крају су рекли да нас неће пустити док им се не врате палица и ваљда шлем.
И да,пре текме идем градом и носим Звездин шал(шал кафеа),а екипе како која наилази спопадају ме да ми скину шал,трипују се да навијам за Банат...страшно! :bes


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Од раних јутарњих часова реке људе су се скупљале у намери да им данашња дестинација буде Перовград (Зрењанин)... Аутобуси, комбији, аутомобили, све је то само потврда да смо одавно постали озбиљно масовни и спремни да пратимо наш клуб "и на Марсу ако треба"... Овај пут тај "Марс" је био далеко ближи али с обзиром да нам је у овом делу сезоне то једно од најдаљих гостовања, не треба му гледати у зубе...

У путу на сваких десетак километара жандарске контроле, претреси, а најгоре су прошли они који су били у аутобусима јер су захваљујући томе жестоко закаснили а све то је имало свој епилог током утакмице...  Чак је и обезбеђење из само њима знаног разлога својим надрканим ставом подигло тензију и ту су почели данас први инциденти... Касније се то поновило још два пута, али нећемо о томе превише, ко је био зна како је прошло, а ко није нек нагађа... Само детаљ да се група добро показала...

Иако је са навијањем кренуло доста добро, споменути проблеми су допринели да већи део данашње утакмице буде далеко испод очекиваног нивоа ка коме стремимо и који покушавамо да одржимо из утакмице у утакмицу... Први део игре је дефинитивно за заборав... Исецкан у два-три наврата због сукоба са жандарима, сем пар песама све стало доста лоше... Још једна победа и титула је стандардно била добра, Нека вечерас свако зна такође ок и евентуално треба споменути још и Звезда ми је све... Споменуо бих и доста транспарената и идеја је била да буде и више барјака, али нажалост из сигурносних разлога транспаренти су повучени а барјаци се загубише негде у маси...

Други део игре уз максималне напоре људи који воде трибину бива доста бољи, већи део се певала Још једна победа и титула и Звезда ми је све која на моменте звучи онако како би требало и то је била та грмљавина коју смо очекивали а не она коју смо имали прилику да чујемо од стране "органа јавног реда"... Виђена је и једна мала бакљада почетком полувремена... С обзиром на  позитиван резултат на терену песма и добро расположење нису стајали до пар минута пред крај и чинило се да се ситуација максимално смирила и да нас чека лаган пут до БГ-а... Мећутим опет проблеми на изласку са трибине, посезање за наводним снимцима, за хапшењима уснимљених и сл...    Надам се да је већина успела да стигне у БГ и у своје градове без већих проблема а другарима који су ухапшени желим мирну ноћ пре свега...

П.С. Молим све да не пишу превише о детаљима тј. појединостима око догађања у Петровграду... У смислу ко, како, зашто, где итд...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Stigli u VA zivi i delimicno zdravi :flasa  A za ono na ulazu sa murikom, neka ostane nasa mala tajna na ovom i svim drugim forumima... Dovoljno je ljudi danas palo, nemora jos neko...
DELIJE VALJEVO

Само да додам да пријатељи у полицијске станице у зрењенину нису добили храну и воду коју смо им купили, стока пандурска није пустила девојку да унесе 50 кифли и 2 картона киселе....и још су јој претили да ће је ухапсити..... :batine


Само ове
http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=480
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Опет каснији полазак захваљујући зна се коме, опет дркање успут, опет кашњење на утакмицу, опет гумени меци у децу, опет хапшења по принципу 'овај ми се не свиђа', опет скривање истине..

Упркос свему опет одлична бројност, барјаци на почетку, доста добро певање у појединим тренуцима с' обзиром на услове, пиротехника, одлично издање када је инцидент у питању..

Брз опоравак желим свим повређенима, а да ухапшени што мање времена проведу у штенари..

СМРТ ПОЛИЦИЈИ!
НОВИНАРИ, ЈЕБЕМ ВАМ МАТЕР!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!