Quote from: "GOX SMCZ"Све је већ написано, нема шта више да се каже.

Лепо је било видети да у Руми и даље има Делија. После њиховог уласка у воз полиција почиње са претресом и легитимисањем путника. Чак је неке од нас хтео да избаци због не поседовања легитимације.
Не памтим да је икад била таква контрола у возу на малим утакмицама.
Све у свему, СКСК  :)



немој ти само никога да прозиваш

Quote from: "sez. RUMA"
Quote from: "GOX SMCZ"Све је већ написано, нема шта више да се каже.

Лепо је било видети да у Руми и даље има Делија. После њиховог уласка у воз полиција почиње са претресом и легитимисањем путника. Чак је неке од нас хтео да избаци због не поседовања легитимације.
Не памтим да је икад била таква контрола у возу на малим утакмицама.
Све у свему, СКСК  :)



немој ти само никога да прозиваш

Најбоље да га сачекаш на станици наподеш штанглом или он тебе, па се потучете екипа на екипу...
Дечко није мислио ништа лоше, искулирајте мало сви...

:zbunjen

Нисам добро формулисао свој пост, сад сам тек видео како сам тачно написао. Зато ме ниси добро разумео. Објаснио сам ти преко ПМ.

Против Војводине увек дође доста људи, у ствари више људи долази на утакмице када играмо против клубова који имају навијаче, тако да суботњи број није изненађење. На жалост, квалитет певања није испратио број. Лично нисам била задовољна ни навијањем у Железнику иако су ми рекли да се преко тв-а сјајно чуло. Не знам, можда нам треба времена да се распевамо, али ово је већ било 4. коло.
Оно што је добро је да се после 2. гола песма појачала без икаквих инструкција са шипке. Једноставно, свако је запевао јаче. Ово је већ постала пракса - после гола се почиње са јачим певањем.
И моје лично мишљење - мрзим, али мрзим када вођа солира у микрофон, убије ми сваку жељу за певањем.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki".
И моје лично мишљење - мрзим, али мрзим када вођа солира у микрофон, убије ми сваку жељу за певањем.

што да мрзиш,мора мало да се одржи ритам доста људи убрзава као нпр код стадион пун у диму све,а и код Звезда ми је све при кају песме осећа се да се пева у више гласова...

Проблем је у томе што се пева чак и када коп крене добро. Није ово први и једини пут, кукала сам овде и раније. Значи, поведи песму и сачекај да видиш како ће кренути па онда реагуј, а не да се пола песме отпева преко микрофона.
Оно пуштање балона и поготово убијање истих је лепо изгледало... и звучало :D .
..baklje gore, pesma cigana...

Да, веома лепо, само било би још лепше да је било неко одбројавање  :)

Данашње ''Новости'' :

QuoteKAZNA ZBOG NAVIJAČA

CRVENA zvezda je napravila propust u organizaciji meča sa Vojvodinom, pošto su se na zvaničnoj konferenciji za štampu, posle utakmice, javnosti obratili vođe navijača.
- To je restriktivni prostor i zna se po pravilima ko može da bude prisutan. Zvezda je u obavezi da objasni odakle dvojica navijača na konferenciji - kaže Janković.
M.M.