У суботу у 13:30 играмо против Војводине, пошто је 4. марта био рођендан вољеног нам клуба, било би лепо да нас дође што више па да направимо праву рођенданску прославу. Поред тога долазе и сланинари, чисто да имамо некога са друге стране.

Samo mi nije jasno dokle ce igrati u ovim retardiranim terminima, pola ljudi tada jos spava.

Па ти се потруди да се не успаваш...  namigivanje

Пожељно је да свако дође сат раније на текму! Да не би КОП формирали до 20 минута!

Волео бих да успем да дођем сат раније, али превоз полази у 10:58, тако да оно... Ако стигнем пола сата раније бићу пресрећан.


бока не бих се сложио да је било добро издање.Мислим да је било испод просека чак.Једино ако се рачунају прозивке у другом полувремену све остало је за заборав.Од прераног дувања балона после 120 опомена,око навијања које није било исто на неком нивоу...Никад лошије до сад није отпевано Звезда ми је све...Наравно у односу на оне инвалиде на терену ми је смо били много мноооого бољи од њих али мислим да није нека атмосфера била.По мени успех је што смо натерали нашег драгог тренера да оде са клупе и то је једино позитивно али ајде то су већ спортске приче.У 62 минуту кореографија за рођендан,у првом певано доста песама између осталог Звезда ми је све,Још једна победа и титула,Ја сам године провео са тобом,На целом свету ми је све...У другом кореографија почиње са песмом Звезда ми је све то је по мени било доста солидно одрађено...певано још и онда кад губиш ти...после се углавном сводило на прозивке што бајевићу док је био на клупи,што играчима,што управи за које специјално исписан и један транспарент...

Quote from: "Skrimo"Мислим да је било испод просека чак

Мени се чини да је коп у експанзији и да је дисциплина на нивоу. Раније нисмо успевали да одрадимо овако успешно кореографије са балонима.  :D




Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Skrimo"...после се углавном сводило на прозивке што бајевићу док је био на клупи,што играчима,што управи за које специјално исписан и један транспарент...


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Прослава 62-ог рођендана нажалост није протекла у свечарској атмосфери... Или је бар на тренутке било свечано... Дешавања на терену су засенила све оно што је било интересантно на трибини па је и трибина данас много више била окренута терену...

Уосталом данашња слика са Маракане говори више од милион речи... Некада дерби утакмица а данас дефинитивно сусрет једне од најбољих екипа пролећног дела првенства са нашом Звездом привукао је пар стотина гледалаца на истоку и западу, неколика стотина сланинара и више хиљада Делија на Северној трибини... Хоћу да кажем да су многи одавно одустали од Звезде али ми највернији и најбројнији нисмо никако и стога се данас наш глас далеко чуо и још даље одјекнуо...

Дакле за сваку похвалу данашња бројност на Северу, можда и највећа ове сезоне (без дербија и Европе), али и за осуду одзив осталих "љубитеља фудбала" који дефинитивно показују да не воле Звезду већ њене повремене атрактивне противнике...  С обзиром на бројност издање у првом полувремену доста просечно... Стандардни репертоар песама, овог пута доста разнолик уз неке које се одавно нису певале (као нпр. Напред Звездо, само напред, где ти играш ту смо ми...)... Маса некако успавана, требало је пуно напора људи са шипке не би ли покренули потенцијал који је очигледно постојао и само у појединим моментима био изражен кроз громовиту и гласну песму...

Други део игре почиње уз бакљаду и доста боље пеавање... На терену тотална пропаст и многи на трибини тотално ометени и нерасположени за оно што је наш задатак, песма, дланови, непрестано бодрење без обзира на резултат... Међутим већ дуго времена нешто не иде како треба у тиму па се морало деловати на том плану... У 62-ом минуту кореографија са црвеним и белим балонима, по нека бакља и Звезда ми је све... Прави начин з апрославу рођендана... Али како рекох, на терену све горе од горег па се почиње са прозивањем Играте ко пичке, ..то дрес је Звезде ви манекени и сл... У једном оменту креће слабије а онда све гласније и Душане одлази... Није прошао ни минут а Душан Бајевић пакује своју јакну, устаје са клупе и одлази ка свлачионици... Отприлике око 70-ог минута... Коментарисаће многи овај потез, неки да је шмекерски јер је први који је послушао оне који су највернији и први који није желео да остане тамо где га навијачи не желе, али они други ће рећи да је смрад јер се то не ради тако него завршиш утакмицу, пробаш све што је могуће па након тога одустанеш... Нећу да паметујем превише, човек је отишао, идемо даље, бојим се да нас тек чекају проблеми... Спомињао је и разне менаџере пре пар недеља и жалио се да му они састављају тим, гадно све то смрди и надам се да и они у управи размишљају о томе и да знају да транспарент који је рекао да наша толеранција има границу није тек тако истакнут...

До краја се наставља са прозивањем играча, сланинара, пева се Север је Звезда, једино Север је Звезда, Добро знај, Ја сам године итд... На крају позивамо играче да дођу на Север и када су дошли до стазе салве звиждука, повика и урлања су им рекле шта мислимо о данашњем издању... Уз играте ко пичке су испраћени са терена...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Душан је отишао..то је крај!
Крај,за њега на клупи!
Мени некако све изгледа као "скандирамо против њега",а кад човек оде, онда нам некако жао што је отишао?!

Јел скандирано доста дуго против Муслина,јесте.
против Џаје такође,јесте.

Сви су они отишли после дужег времена..Бајевић је отишао одмах..то је НАПРЕДАК!!Он је велики човек!

Далеко му лепа Грчка,уручиш му захвалност за досадашњи рад и труд(без икакве ироније),испратимо га на аеродром...
ебга....он је то сам хтео

Ma ljudi bre, pa nemože Bajević da trči umesto ovih vaginalnih igrača, mislim da je on tu najmanje kriv, Igrači su čuli i videli našu poruku, prema tome....

Što se tiče Dušana, neko je gore već napisao on je pokazao da je veliki čovek i u pobedi i u porazu, ima i on svoje dostojanstvo i ko zna koji su ga još razlozi osim poraza naveli na ostavku, ali avaj...

Pozdrav!

Да је и 100% у праву НЕ СМЕ да уради оно што је урадио. Како је он то велики човек? Он је само комплексаш који не може да издржи критике на његов рачун. То је показао много пута не појављивајући се на конференцијама за новинаре када треба да се правда за неки свој неуспех. Он своје име вреднује више од Звездиног...ШТО НИКО ВИШЕ НЕ СМЕ ДА УРАДИ.
Боли га курац што ће нам се људи смејати због овога,што ће се то вртети на телевизији,важно је да је он испао "шмекер".
Е серем се ја на таквог "шмекра".


Quote from: "Nikola013".
Što se tiče Dušana, neko je gore već napisao on je pokazao da je veliki čovek
Он је показао да је велики некултурни комплексаш !!!

Све је већ написано, нема шта више да се каже.

Лепо је било видети да у Руми и даље има Делија. После њиховог уласка у воз полиција почиње са претресом и легитимисањем путника. Чак је неке од нас хтео да избаци због не поседовања легитимације.
Не памтим да је икад била таква контрола у возу на малим утакмицама.
Све у свему, СКСК  :)

Quote from: "GOX SMCZ"Све у свему, СКСК  :)

Сви Керови су Копилани, претпостављам?  :rofl
Или Кучкини синови.

:laugh

сви керови су копилад

Quote from: "Red Star Forever"Коментарисаће многи овај потез, неки да је шмекерски јер је први који је послушао оне који су највернији и први који није желео да остане тамо где га навијачи не желе, али они други ће рећи да је смрад јер се то не ради тако него завршиш утакмицу, пробаш све што је могуће па након тога одустанеш...

Ово је била првобитна реакција, људи су били збуњени, доживели смо први пут да се тако нешто деси и мишљења су била различита... Свашта се могло чути из масе...



Quote from: "Ujka Vanja"]Да је и 100% у праву НЕ СМЕ да уради оно што је урадио. Како је он то велики човек? Он је само комплексаш који не може да издржи критике на његов рачун. То је показао много пута не појављивајући се на конференцијама за новинаре када треба да се правда за неки свој неуспех. Он своје име вреднује више од Звездиног...ШТО НИКО ВИШЕ НЕ СМЕ ДА УРАДИ.
Боли га курац што ће нам се људи смејати због овога,што ће се то вртети на телевизији,важно је да је он испао "шмекер".
Е серем се ја на таквог "шмекра".

А ово је дефинитивно закључак целе јучерашње приче... Детаљнији исказ и став Севера поводом одласка Бајевића ко није имао прилике да буде на стадиону је чуо на конференцији за штампу где су се појавли представници трибине и изнели ставове Делија...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "white power"
Quote from: "GOX SMCZ"Све у свему, СКСК  :)

Сви Керови су Копилани, претпостављам?  :rofl
Или Кучкини синови.


Е, после овога више никад нећу да користим израз а.ц.а.б.  :D  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Не може човек ни да поверује шта се све дешавало јуче на утакмици, која је по новинама много обећавала...
На самом Северу је био пристојан број људи, у копу је стајало преко 3500 људи, и још је био неки мањи број са стране... Ја сам малчице каснио због посла, и већ на сам почетак улазим, и оно грми добро позната "Звезда ми је све, Звезда живот је"... то ме обрадовало, јер се мора признати да се добро чуло, касније се наставља са добро познатим репертоаром наших песама... било је и успона и падова, што се тиче наше јачине. Већ када сам силазио на своје место, видео сам откинуте кесице са балонима, што значи да је било доста дебила и кретена који терају инат, и стално раде наопако!
У другом полувремену опет се чекао тај 62. минут, не би ли почело славље... навијање дотле је било релативно ок, мада почетком 2. полувремена је почело и са бакљадом, и одмах, како се пале бакље, тако гомила крелоса вади мобилне, и снима
:zbunjen   :batine ... прође то некако, када вођа даје знак за наувавање балона, и  почиње опет хит са почетка утакмице "Звезда ми је све"... врло брзо после тога је воша постигла и 2. гол, тако да су људи на трибини били у неверици шта се дешава, па се више пратило дешавање на терену, које нам није ишло на руку... сланинари су били у трансу, што је и разумљиво, јер је њима ово историјска победа, мада сам их ја чуо тек пред крај када је Север утихнуо и чекао да се овај хорор од утакмице заврши...
Бајевић ме разочарао, можда и више него они наши "сплавари" који носе дрес за који смо ми много времена, љубави, путовања... потрошили и уложили... А они су са безбедне удаљености само гледали према Северу, погнуте главе, јер наравно, оно што су приказали на терену је катастрофа...
Играчи воше су заслужено тријумфовали, слично као и гробље... али оно што ми се врти у глави, то је да НИСУ ОНИ ТОЛИКО ДОБРИ КОЛИКО СМО МИ ЛОШИ (мислим наравно у спортском смислу)!!!
Нама требају други играчи, јер ови ма колико да су плаћени, и у Палилулцу би грејали клупу! Али добро до ће Пикси сам себи да објасни: шта? како? колико? зашто?