Сви на Карабурму!!! Цена улазнице 200 дин...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Солидно одрађено гостовање, пуно застава, солидно певање, бакљада код гола, мања шорка пре текме са муријом.

Солидна представа данас на Карабурми.... О бројности нема потребе више причати, али само да напоменем да је трибина за гостујуће навијаче била максимално попуњена...  Лепо и сунчано време, обе екипе у покушају изласка из кризе, реке људи које су се сливале ка стадиону и одлична попуњеност на свим трибинама офк-овог стадиона (једино југ није био испуњен)...

И овог пута није прошло без проблема на улазу... Иако је већи део људи ушао, из ко зна којих разлога креће жандарски стампедо ка људима на улазу и платоу испред северне трибине... Не знам зашто и да ли је било неких проблема али они као да су жељни крви... Е па и неки од њих су је и добили... О детаљима нећемо овде...

На трибини креће уз нову песму која је увежбавана на брду против чуке и доста је добро звучала...
Нека иде свако к'о би нас прод'о оле оле оле оле о Оооо!
Наша страна увек грмеће сложно, напред Звездо буди шампион!!!
Пева се добрих 10-15 минута... Виори се десетине барјака Делија, српске заставе, пругасти црвено бели барјаци као и једна црно-жуто-бела застава (ако се не варам застава Царске Русије)... А онда се наставља са већ стандардним Звезда ми је све, Ја сам године провео са тобом, И да ми понуде, дозивање са западом Када Звездо играш ти и још неколицина добро познатих песама... Искрено само на моменте је било како треба, морало је много боље, нећу да улазим у разлоге зашто и није било боље, јер изговори типа Сунце, рано је, нисам спавао и слично нису за коментарисање... Треба споменути и мини бакљаду која је виђена након јединог и победоносног гола средином првог дела игре...

У другом полувремену можда нешто боље навјање али не смемо да се задовољимо са солдиним издањима, зар треба нон-стоп да се држе предавања са шипке, јер очигледно да су зидови и ограде до сада научили а неки људи нису и неће никада.... Изгледа да је еври го на почетку мало размрдао људе па су се тргли и после тога је било доста боље... Из овог дела бих издвојио Нема дана, опет Звдезда ми је све која се певала у два наврата,  Маракана дал је пуна, Напред Звездо само напред, По зими киши Сунцу снегу или кошави, још једно дозивање са западом и на крају су момци са тренером испраћени аплаузом и громогласном поруком ХОЋЕМО ТИТУЛУ!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ево и пар фотки усликаних са наше трибине:







Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Одлична бројност, али слабо навијање за толико људи! Мора и може то много боље!

Данас смо баш били успавани. Певање никако није ишло. Шта је са оним црно-жуто-белим барјаком? Која је прича везана за то. Одкуд такав барјак на нашој трибини?

Важна је победа.

Опет је много људи дошло са стране.  :ruke

Из Чачка један мини-бус (20-ак људи), биће нас још више...   ;pljuga Чини ми се да се мало стагнира са навијањем, надам се да је то само пролазно... Бројност стандардно одлична... Поздрав!  :ruke

Quote from: "Бока"Данас смо баш били успавани. Певање никако није ишло. Шта је са оним црно-жуто-белим барјаком? Која је прича везана за то. Одкуд такав барјак на нашој трибини?

Важна је победа.

Опет је много људи дошло са стране.  :ruke

QuoteВиори се десетине барјака Делија, српске заставе, пругасти црвено бели барјаци као и једна црно-жуто-бела застава (ако се не варам застава Царске Русије).

Quote from: "радомир"Одлична бројност, али слабо навијање за толико људи! Мора и може то много боље!
Централни део је добро звучао али са стране само појединци.
Међутим, последњих пет минута су се северној трибини, док се певала "Звезда ми је све", придружиле и друге две трибине - изгледало је и звучало феноменално.  :)

Не знам шта очекујете од навијања ако се узме у обзир да се већ годину дана води политика на Северу - да свако ко хоће да навија, оде у централни део трибине. Са стране остану они који се не устручавају да пусте глас једино ако се неко други поред њих гласно чује. Требаће времена да маса прихвати чињеницу да ће спектакл успети тек кад се сви укључе.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Добро то сам могао и ја да прочитам. Интересује ме поента те заставе. Какве везе сада има царска русија са нама?


Барјаци свака част,заиста сјајан призор :ruke
 
Навијање с обзиром на бројност слабо, можда је требало неки говор да се одржи али с обзиром да се мегафон није чуо баш далеко,не би било користи. Бу су имали неку нејасну шеталицу.... У полувремену сам приметио једног лика уствари клинца, у наранџастом дресу  :o  надам се да га је неко уразумио, речима наравно, ја нажалост нисам могао не питајте зашто. Све у свему пријатно сунчано поподне.
ХОЋЕМО ТИТУЛУ...ХОЋЕМО ТИТУЛУ...ХОЋЕМО ТИТУЛУ

Quote from: "Radza"Mnogo vise nego Grcka i Grci brate.
Ај појасни молим те.

Pa jednostavno odgovor na pitanje sta (carska) ruska zastava radi na nasoj tribini. Vodeci se tom logikom moze da se postavi pitanje sta grcka obelezja (bilo klupska, Olimijakos, gate7 ...) rade na nasoj tribini. Pa shodno tome, bez obzira na 'navijacku pricu", ako je sustina prijateljstva u necemu dubljem, nevezanom za boje klubova i sl. Rusi nam i jesu blizi od Grka. Naravno, vagati tako nesto je besmisleno i nepotrebno, to mi i nije bila namera, ali kao odgovor na takvo pitanje sam povukao paralele ....

Quote from: "shocker". Бу су имали неку нејасну шеталицу....  
Била је у неком фазону да су прекрижени грбови Звезде и Спартака из Москве,а у првом плану су били грбови ОФК-а и Динама из Москве,пошто су ваљда Офковци пријатељи са њима.
Ако грешим нека ме исправи неко.
Иначе штета да кад се све лепо поклопи:градски дерби,лепо време,пуно људи  навијање буде онако слабо.Али шта сад то је већ 100 пута испричана прича,ваљда ће људи који долазе на навијачку трибину схватити да на истој треба да навијају, а не само фудбал да гледају.Додуше многе од њих су јуче барјаци сјебали  :finger .
Што се тиче заставе Царске Русије, мислим да је то из поштовања према навијачима Спартака,јер и они те заставе врте на својој трибини.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Да Спартакови и већина руских навијача држе царске заставе на трибини...

А што се тиче пријатељства  :rofl  пријатељи су са скоро свим руским плавим екипама :) динамо, зенит(а ови у супер односима са ултра Семендријом) мало по мало, ствара се плава унија....
Пријатељи браћо кумови  :flasa

Quote from: "mrly"
Пријатељи браћо кумови  :flasa
Вала баш.

Било је добро на Карабурми, у појединим тренуцима смо баш грмели.Доста барјака, добра атмосфера!Нова песма је добро примљена...

П.С. Има ли слика?
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!