Za ulazak u NATO nisam, ali za ulazak u EU- to nema govora. Ako zelimo izadjemo iz ove bede MORAMO u EU. Dosta je trgovine sa plemenima s juga i nashim vechnim "prijateljima" Rusima.

Quote from: "Maj 25"Za ulazak u NATO nisam, ali za ulazak u EU- to nema govora. Ako zelimo izadjemo iz ove bede MORAMO u EU. Dosta je trgovine sa plemenima s juga i nashim vechnim "prijateljima" Rusima.
A oni jadni ne znaju sta ce sa parama, pa samo cekaju mi da udjemo u EU pa da mogu da se malo olaksaju :D ... Mi smo jedna siromasna i nerazvijena zemlja, a EU ima svojih problema - cak i ovde u Danskoj koja je u sustini ispred ostatka EU produzavaju vreme rada pre prava na penziju itd.
Ne kazem da na kraju ne bi sve ispalo pozitivno, ali daleko od toga da je to tako kristalno jasno da ce nam biti divno kada udjemo u EU. To forsiraju kvazi-demokrate, jer bi izgubili gomilu glasova kada narod ne bi verovao u EU kao u carobni stapic i njih kao dobru vilu koja nas jedina do istog moze dovesti :finger ...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ma kakav NATO nece nas niko   :nene
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "KizaLion"Лично не верујем да ћемо ући у ту фамозну ЕУ. Они се нас плаше. Нико нема менталитет као што је наш. Лично, ја нисам за ЕУ.
То Киѕо брате ма каква ЕУ бре, који ће нам то ку*aц.
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

Quote from: "berbat"
Quote from: "KizaLion"Лично не верујем да ћемо ући у ту фамозну ЕУ. Они се нас плаше. Нико нема менталитет као што је наш. Лично, ја нисам за ЕУ.
То Киѕо брате ма каква ЕУ бре, који ће нам то ку*aц.
To sam i ja mislio, ali se sada zaista pitam ko nam drugi moze pomoci da poslovi: pevaljke, prostitutke, carinika, coveka koji naplacuje putarinu, politicara i radnika koji toce na pumpama prestanu da budu najprofitabilniji u nasoj Srbiji. Da nece mozda nasi vajni politicari da nam pomognu??? A znam da bar carinu koliko toliko dovode u red...

Isto i privatizacija - najcesce cista glupost , ali bolje i to nego da se rukovodstva drzavnih firmi, poput JAT-a (SPO), biraju ISKLJUCIVO po stranackoj liniji
:boks
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Možeš mislit koliko će nam EU pomoći u tome.
Na kraju krajeva, oni nas i neće. Onda što bi im mi letili u zagrljaj?



Quote from: "Mikelandjelo"Možeš mislit koliko će nam EU pomoći u tome.
Na kraju krajeva, oni nas i neće. Onda što bi im mi letili u zagrljaj?
Pa ja sam i rekao da sam inace manje vise protiv toga, i mislim da je logicnije da saradjujemo sa zemljama koje su nam blize po nivou razvoja. Medjutim, iz prve ruke znam da ponekad i sam proces pridruzivanja i njihovi "programi pomoci", mogu pomoci da se odredjene stoke i korumpirani idioti malo opeku i ne oderu te kao jarca. Ne znam da li si u toku kakva je birokratija u Srbiji, a to oni MORAJU da poprave ako hoce u EU (ili se ja bar tako nadam), ali ja sam npr., pre dosta godina doduse, jedva dobio drzavljanstvo (iako je to po njihovim idiotskim zakonima cak bilo nemoguce, jer sam bio upao u rupu u zakonu), iako su mi i mama srbin i tata srbin. To ti je ono - mama mu je slon, tata mu je slon, sta je onda on?!? :batine
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"To ti je ono - mama mu je slon, tata mu je slon, sta je onda on?!? :batine

Dambo. :finger

Pa nisam baš imao puno posla sa srbijanskom birokratijom, al verovatno je kao i u RS. Ličnu i pasoš sam ćero do zla boga, na sto mesta moraš otići. Te kopiraj ovo, pečatiraj ono, zavedi ovo, plati onom ... I nema sumnje da je modernizacija neophodna. Ali u Bosni su ti stranci 10 godina i nešto ne vidim da mafijaši ne rade šta hoće. A rade, sve u 16. I uglavnom su u užem krugu vlasti. Neki ljudi su izmenili deset radnih mesta u 10 godina, ali su stalno na TV. Jbm mu mater.



Quote from: "lucky_star"...ја сам пре за то да се удружимо са Ал Каидом против Амера и њиховог глобализма...или још боље са Кубом, Боливијом и осталим земљама Јужне Америке.  :)

ма требало би да вратимо петокраку и срп на заставу или полумесец да ставимо :batine али нема ништа од тога за оне који то желе  namigivanje
b][size=24]Ми за тебе живимо !!![/size] [/b]



[size=24]Заувек чувају те твоји синови !!! [/size]

Quote from: "Rodjen Losh"
Quote from: "lucky_star"...ја сам пре за то да се удружимо са Ал Каидом против Амера и њиховог глобализма...или још боље са Кубом, Боливијом и осталим земљама Јужне Америке.  :)

ма требало би да вратимо петокраку и срп на заставу или полумесец да ставимо :batine али нема ништа од тога за оне који то желе  namigivanje
Izvini, ali cak bi i to bilo manje nakaradno i perverzno, nego ovakvo uvlacenje onima koji su nam zatrovali zemlju za sledecih 500 godina, i to sve da bi nam "pomogli"...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

http://www.srpsko-nasledje.co.yu/sr-l/1999/06-ratno/article-11-0304.html

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Неки су нас јебали 500 година буквално и на тај начин нам мало потамнели пут  :D  , али неки су на се јебали три месеца и на тај начин нас поотровали за следећих 500 година и сад ми као треба да се радујемо што ће нас примити у њихово друштво... Ма иди... Али шта ћеш толико смо мали и јадни да и немамо велики избор... А што се тиче ЕУ, не мислим да морамо да уђемо у јебену у једињену Европу... Људи уопше нису упућени које то обавезе намеће једној држави... Па ни Швајцарска није у ЕУ а живе краљевски... Нисам чуо израз ајде да будемо као Шпанија или Француска (чланице ЕУ) али јесам чуо за онај у коме се спомиње да би могли да будемо као Швајцарска...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Неки су нас јебали 500 година буквално и на тај начин нам мало потамнели пут  :D  , али неки су на се јебали три месеца и на тај начин нас поотровали за следећих 500 година и сад ми као треба да се радујемо што ће нас примити у њихово друштво... Ма иди... Али шта ћеш толико смо мали и јадни да и немамо велики избор... А што се тиче ЕУ, не мислим да морамо да уђемо у јебену у једињену Европу... Људи уопше нису упућени које то обавезе намеће једној држави... Па ни Швајцарска није у ЕУ а живе краљевски... Нисам чуо израз ајде да будемо као Шпанија или Француска (чланице ЕУ) али јесам чуо за онај у коме се спомиње да би могли да будемо као Швајцарска...
Potpisujem 100%. To i jeste poenta - neke stvari moramo da prihvatimo, pa makar time sami sebe omalovazavali... A to dugujemo sebi, da opet ne bi dosli u situaciju da nas potruju... Ali ne smemo tome da se "radujemo". Politicari to moraju pred strancima/EU, zbog protokola, ali da nam govore da nam je to smisao postojanja - odvratno...
A za EU... Pa mozda su radikali skroz neozbiljni (Nebitno da li je tako ili ne), tipa hleb tri dinara i saradnja sa Sirijom i Irakom, ali ako vam je izvozni artikal npr. Jugo, ne mozete ocekivati izvoz u EU ili SAD, nego npr. u Afriku (Jugo mozda ni tamo, ali to je samo primer)... A EU je korisna samo kada se izvozi voce, povrce, voda, koju su vec prodali, turizam i sl.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "Rodjen Losh"
Quote from: "lucky_star"...ја сам пре за то да се удружимо са Ал Каидом против Амера и њиховог глобализма...или још боље са Кубом, Боливијом и осталим земљама Јужне Америке.  :)

ма требало би да вратимо петокраку и срп на заставу или полумесец да ставимо :batine али нема ништа од тога за оне који то желе  namigivanje
Izvini, ali cak bi i to bilo manje nakaradno i perverzno, nego ovakvo uvlacenje onima koji su nam zatrovali zemlju za sledecih 500 godina, i to sve da bi nam "pomogli"...

није ово никакво увлачење никоме  :o нама је место у ЕУ као једној од најстаријих европских држава Србији то место и следује управо захваљујући комунистима и социјалистима ми нисмо тамо сада  :nene
b][size=24]Ми за тебе живимо !!![/size] [/b]



[size=24]Заувек чувају те твоји синови !!! [/size]

Quote from: "Rodjen Losh"........
није ово никакво увлачење никоме  :o нама је место у ЕУ као једној од најстаријих европских држава Србији то место и следује управо захваљујући комунистима и социјалистима ми нисмо тамо сада  :nene
Ama sam koncept EU je bezveze, licemeran i ako bude srece raspasce se za par godina :finger , ili nazalost, sto je verovatnije, stvorice se unija u uniji, sto se vec i desava - imas clanove 3., 2. i prvog reda. Mi cemo biti tu negde clan 5. reda, i sta si u stvari dobio? Isto sranje kao i pre, samo sto sada kao clan 5. reda dobijes ekstra obaveze koje ti oni nametnu (npr. otvorio si svoje slabo trziste koje prakticno prestaje da postoji), a manje prava... Uz to si npr. obavezan da donosis i zakone koji su u interesu mocnika (tj. "vecine", jel), a ne tvom - npr. to otvaranje svih trzista.

Cepam se od smeha kad vidim kako su ispalili nase istocne komsije, kao ucicete u EU, a sada, kada su ovi vec prodali dupe svoje, kao sto cemo i mi, oni im samo kazu, pa ulazite, ali nema ovoga, ni ovoga, ni onoga... Prc! :finger

A mi moramo da udjemo da nas ne bi jos vise j*** u zdrav mozak - ovako ce se to svesti do odredjene "podnosljive granice". A da se radujemo tome, ili da tvrdimo da nam je tamo mesto - taman posla...
To ti je kao oni koji tvrde da bi bolje prosli da smo dopustili Nemcima da dodju 2. Sv. rata i bitisu (to su npr. uradili Danci  - drugi su ginuli za njih; i vidi gde su sada). Ali cak i da smo to uradili, time se nikada ne bi smeli ponositi ili tvrditi da nam je tamo mesto, vec bas suprotno.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

24. марта је годишњица НАТО бомбардовања Србије.

http://www.srpskapolitika.com/Nato/foto-album.html
http://www.srpskapolitika.com/Nato/nato-genocid.html

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!