Нема шта много рећи за ову текму сем тога да почиње плеј-оф и да нам је бежанија дужна пошто нам је одузела 4 бода ове сезоне.

Карте за све трибину су 100 динара и треба доћи у што већем броју и показати како навијају најболји навијачи на свету.

Утакмица почиње у 19:00! Знате шта вам је чинити...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

на северу стандаран број људи.навијање перфектно свих 90 минута.у копу доста барјака са прошлих текма.на почетку се пева ,,туче и срања,, после је лепо загрмило ,,на своју веру,,.све у свему веома добро навијање,уз доста бакљи.

ajd bre nemojte da smarate,sa tim postovima:  "standardno dobro navijanje ,baklje,barjaci..." jebote zveda je ocajno igrala,dzabe pesma navijanje i sve kad je tamo dole gamad koja se ne bori ni za zvezdin grb,ni za navijace,ni za svoje mesto u ekipi.u ovom trenutku situacija je takva da svako govno moze da igra u zvezdi,jer ili nema ko da ga menja ili ima,ali je jos vece govno od njega...

joksimovica se ja secam jos iz radnickog iz obrenovca,decko je najveca LAMPA i tad bio ,a ni sad nije nista bolji.bolje da dovedu one klince da igraju za prvi tim sto su igrali prijateljsku tekmu dok je reprezentacija igrala...

NIJEDNA TA BAKLJA NE VREDI KOLIKO SVAKI ZVEZDIN GOL

1. ЋИРИЛИЦА
2. ОВО СУ НАВИЈАЧКЕ ПРИЧЕ, ИМАШ СПОРТСКЕ ЗА ОВАЈ ТВОЈ КОМЕНТАР
РСФ

Разно скептици нису веровали да Маракана може као некада да буде пуне без обзира са ким Звезда игра... Али исто тако нико од нас није могао да наслути да може да се понови дерби и Војводина и да се брука име Звезде на овај начин како то чине садашњи играчи и руководство Звезде... На срећу ови први нису били у праву и Маракана је из утакмице у утакмицу пунија и људи се враћају гледању Звезде... Верујем да је улога Севера у овоме веома велика јер како смо се омасовљавали ми, тако су се омасовљавале и друге трибине... Мећутим ово друго нам се вечрас поновило – резултатски потоп...

Као што сам рекао, масовна посета на Маракани, Север стандардно добро попуњен, коп масован, запад празан само на крајевима и на истоку још хиљаду-две људи... У копу и испред њега мноштво барјака који су промовисани на прошлој утакмици као и они старији, вртели су се свих 90 и кусур минута... Почиње се са песмом која је  научена на прошлој утакмици, Туче и срања, добрих десетак минута и на њу се надовезује На своју веру на своју земљу... А након тога шаренолик, али стандардан репертоар... Једна за другом: Ја волим тебе лудо, Ми певамо сада сви, Стадион пун, На целом свету ми је све,Маракана дал је пуна, Напред Звездо само напред Звездо итд...У суштини просечно, на моменте млако, али и на моменте громогласно... Појединачно паљење бакљи и удари додатно подижу атмосферу..

Друго полувреме почиње бакљадом и са Још једна победа и титула... Већи део полувремена се форсирају песме у којима тражимо гол... Дај гол (обе варијанте), Хоћемо гол и сл... Мећутим мало тога је данас фудбалерима полазило за ногом у завршници напада иако су за разлику од масе утакмица ове сезоне играли солидно и нападали све време... Север није посустајао и на моменте пружамо феноменалну подршку играчима... У пар наврата са дозивањима и позивањем да сви устану анимирамо и запад и исток... Да несрећа не долази сама потврђује прво црвени картон нашем играчу, па један гол у нашој мрежи па други и тотални слом.... На западу у једном моменту креће напад на ложу и галерију, нисам сигуран на кога се кренуло и шта се све дешавало али биће приче о томе ових дана... Играче смо по ко зна који пут ове сезоне подсетили да играју ко пичке и чисто онако их приупитали како ће против гробара... Надам се да после те утакмице нећемо да понављамо градиво и да их питамо још једну паролу која је и данас скандирана ДОКЛЕ ДА НАС БРУКАТЕ?!

У сваком случају добро је да се са шипке на крају чула порука да не треба ово да утиче на наш долазак на Север на будуће утакмице и да никако не смемо сада да дозволимо да нас дође два или три пута мање... "Права борба" нас тек чека...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ајде да пренесем виђење човека који је био на западу, а везано за дешавања на истом.
Мафијаши и њихов инвентар (спонзоруше) су показивали дужину својих средњих прстију (изгледа да је било прозивања и у полувремену). Један део инвентара је био поприлично агресиван (хоће то од шмркања) па је попила нешто у вугла. Елем, изгледа да је било и потезања пиштоља. Запад се споро празнио јер су капије биле закључане.
Мени се не чини да се нова песма баш нешто прима. Штета што немамо оне лепе бакље, ове зелене ми иду на нерве.
..baklje gore, pesma cigana...

Е моја звездо на шта си спала да губиш од неке тамо бежаније.
ја се свима нама дивим како после свега овога и даље остајемо на своме. играчи су пичке највеће. Али звезда и север су изнад свега тако да ови играчи ће да оду а ми ћемо остати.

Quote from: "Red Star Forever"... На западу у једном моменту креће напад на ложу и галерију, нисам сигуран на кога се кренуло и шта се све дешавало али биће приче о томе ових дана...

Ортак ми је рекао да су пријатељи противничког клуба (који су били смештени у ложи на западу) славили бурно други погодак и да је тада почело срање.

Quote from: "Red Star Forever"Играче смо по ко зна који пут ове сезоне подсетили да играју ко пичке и чисто онако их приупитали како ће против гробара...

Ми играче немамо. Продали смо их.  namigivanje
Можда би требало упитати управу како мисле да заврше ову сезону?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Фотке:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_bezanija_plejof

Можда сутра буде видео запис, не обећавам.

Једноставно немам коментар, последњих пет минута стајао сам као ТЕЛЕ и гледао у празно поражен чињеничним стањем.

1:3

шта рећи, о навијању?

мој субјективни утисак:
ИМА ДОСТА ЗАБУШАНАТА И У САМОМ КОПУ !

а ове до истока и запада не вреди више ни спомињати, НЕМА СВРХЕ :(

Заиста незнам шта ће радити против вечитог, једино се плашим да им оваква игра не пређе и вечиту  :D

Делије, Поздрав !

Срамота! Док ове наше пичкице не добију батине или не објасне им се неке ствари ... нема ништа од наше приче. А друго овима из управе треба јебати матер? Е бре да они пуштају оне као криминалце на наш стадион и да их савршено боли курац ко од њих шта уноси на стадион.Наш директор клуба изјављује? Били смо заузети са Ђоковићем!? Брука

стоји да играју ко пичке али против бежаније мислим да је то била сасвим друга игра него као против војводине .овај пут су дали нешто од себе.наравно да треба да се запитају да ли је њихово залагање довољно да играју са бежанијом 1-3..