Информације ради - Север 400 динара... Све знате, све је речено,  веома битна утакмица за нас, за наш клуб, сада треба да покажемо ко смо и шта смо и када је најтеже да будемо најбољи!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Једини проблем је у томе што МИ НИКАДА НИСМО БИЛИ СПОРНИ !

Делије Поздрав !

Јел зна неко можда на којој фреквенцији и да ли ће бити преноса на сателитској тв?Треба ми за ортака из Грчке!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

До данас продато 3000 карата  :( .
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Не брини се ти, важно је да у копу буду прави људи, за остале нас баш брига.

Оно што је важно, а то је да дођемо сат раније и заузмемо првих десет редова изнад шипке како би направили КОП, а не да будемо разбацани по целом Северу

21 фотка је постављена...

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_partizan_129derbi

Постављен је видео запис са почетка утакмице (корео и димови)
Трајање минут и 25 сек, величина 5,25 мб
www.delije-caffe.co.yu/video/2007/koreo.avi

Ти си само лоша копија нашег Севера, пичко гробарска - уз транспарент: Copy - sever i Paste - Jug.
Зеко одлази, ња, ња, ња, Бјеко одлази, ња, ња, ња - Хоћете ми да их отерамо кад ви не можете.

Ово су два тренутка по коме ћу памтити овај дерби. Напокон, маштовитије скандирање (у односу на "папагаји") када је реч о, већ се може причати вишегодишњем, копирању.
Друго је можда и најјаче прозивање у последњих пар сезона. Да сам гробар, мене би то заболело.
Што се навијања тиче, били смо уједначени током већег тока меча, уз мања искакања - и лоша и добра. Гробље је надгласано мада се мора рећи да их је било мање у односу на нас, али је то већ њихов проблем.
Поново су показане отете заставе, а и они су имали једну нашу - Делије Панчево, чини ми се. Изгледа да је Стока решила да се свети, али, колико ја знам, Панчевци имају заставу која је далеко "тежа" од ове које се, лично, баш нешто и не сећам.
Нећу више, RSF ће са задовољством описати опширније :D .
..baklje gore, pesma cigana...

Ја ту заставу Делије Панчево нисам никад видео на текмама? Ко зна одакле та застава.

Малопре сам одгледао цео снимак меча... Још на самој утакмици ми се учинило да неупоредиво боље навијамо јер сам их буквално чуо три или четири пута и то махом током првог полувремена... После одгледаног снимка могу слободно рећи да смо их одували у навијању!!! Ово није нормално колико се не чују...
Слажем се са Кики око ових парола... Лепо замишљено, а трибина је прихватила само тако...стварно у тренуцима и превише добро зезање...
Такође првих 10 минута је било фуриозно навијање, а оно што је најбитније нисмо пали претерано! Друго полувреме је слабо почело, али опет невероватно да се ни они преко пута нису чули, а онда се подиже ниво и расте и расте да би стварно до краја све било одлично одрађено...
Можда је лудост ово што причам, али изгледа да су нас ови порази против Бежаније, и из прошлог дербија мало тргнули... Као да су нам дали неку додатну драж да ово данас одрадимо на највишем нивоу... Свака част свима!
Слаба посета је једина мана ове данашње утакмице, а мислим да ће бар 20% мање људи бити у следећу среду на куп утакмици...



ФОТКА ДАНА!  :D


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "KizaLion"Ја ту заставу Делије Панчево нисам никад видео на текмама? Ко зна одакле та застава.

И мени делује непознато...

Вероватно су купили платно и направили је :rofl.

Mа не и платно су ОТЕЛИ  :rofl

Које навијачко карање  :jebanje  :jebanje  :jebanje
Мој гробаре, мој гробаре ...

Да сам гробар сакрио би се и дуго, дуго, дуго , дууууууууго се нигде не би појављивао
:rofl  :rofl  :rofl
Срце на терен ...

Ко данас није био на утакмици пропустио је вероватно једно од најбољих издања Севера у дербијима... Већи део утакмице веома гласна подршка, сјајне пароле, кореографија, добар избор песама, све то је резултирало да и на терену пре свега борбеном игром екипа оствари победу и направи велики корак ка титули...

Оно што је данас било негативно је укупна посета на Маракани... Гужва око стадиона неупоредиво мања у односу на претходне дербије... Јесте био је радни дан, али и цене карата за оне који долазе да гледају фудбал (исток и запад) су заиста превисоке... Стога ове две трибине полупразне, запад нешто пунији... На југу ни мање ни више људи у односу на прошле дербије, али Север је мало заказао... И такав је био бројнији од осталих трибина иако смо навикли да буде испуњен до последњег места... Мада морам признати да је било кашњења па како је утакмица одмицала све нас је било више...

Почињемо кореографијом са црвеним балонима са стране и белим у средини и поруком у три реда која је била истакнута на моткама: "Ко игра доле на трави, нек срце остави, за нашу победу"... Све то прате Пуне трибине... И црвени и бели димови... Добрих 5-6 минута песма грми, порука стоји и све то представља сјајан увод у даља дешавања... Настављамо са  И напред Звездо ле (на на на на на...) , И да ми понуде и још пар песама из стандардног репертоара... Нису изостале ни овог пута неке од дерби песама, као нпр. Некада био храм, Мој гробаре и сл... Сјајно су се чуле у овом делу игре и Још једна победа и титула, Зведа ми је све, дозивање Уу Аа Звезда итд... Врхунац добре атмосфере се дешавао пред и након досуђеног пенала... Аплаузом и врхунском подршком нисмо дали играчима да клону након неискоришћеног шута и добили су крила за још борбеније издање у наставку... Наравно да не заборавим, сви нови барјаци се виоре у првим редовима како у првом тако и у другом делу игре...

Други део почиње салвом топовских удара која завршава ту око тунела и која је пореметила многе око њега а и неке који су покушавали да изађу из истог  :finger ... Нешто мања бакљада и наставља се стандардни репертоар песама и нема потребе издвајати нешто посебно јер су све звучале громовито и гласно... Пре сваке песме је био такав увод са шипке да није било шансе да она лоше звучи... Након гола Север запада у још већи транс, мало после тога сјајно одрађен Еври го... Након тога се подижу  4 гробарске заставе које се и пале уз повике Запали је... Уз поруку Copy:Sever-Paste:jug следи прозивка Ти си само лоша копија нашег Севра пичко гробарска... Да је заиста тако потврђује сцена пар минута после тога када су употребили строб бакље које су на нашој трибини присутне већ доста дуго времена... Све остало што су ископирали би одузело превише времена и простора за писање...  Опет се диже парола и наша прозивка у том моменту потпуно гаси њихову песму која је требало да се чује уз бакљаду... Е онда креће иживљавање... Подиже се транс "Зеко одлази ња ња ња... Бјеко одлази ња ња ња... Хоћете да их ми отерамо кад ви не можете?" ... И креће лудило... Прво само Север а онда и исток и запад након одушевљења које смо изазвали код њих... У једном моменту се прозива и југ да нам се јави, али они данас нису били расположени :finger ... Зеко одлази и Зеко лопове пева три трибине и завладало је тотално лудило у тим моментима... Добра је била и прозивка И ко не скаче тај је шиптар, а пошто гробари нису скакали отпевало им се шиптарске пичке... Наравно неизоставна је и била Ћале ти у ђубретарима и овај пут једна која погађа у центар, На Маракани опет песма стара... Добра стара Београдска звона звоне је многе подсетила на времена кад смо почели да долазимо на утакмице...

Пред крај Још једна победа и титула, на крају Добро знај, а фудбалере испраћамо са терена са Шампиони... Остаје да овако добро издање сви заједно поновимо и у Новом Саду за три дана и онда опет дерби... Са оваквом подршком и оваквим залагањем и борбеношћу играча заједно можемо све...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Јел има неко аудио или видео снимак ГРОБАРИ ЈЕЛ НАС ЧУЈЕТЕ?

Гробари хулигани  :rofl
Мене би било срамота да навијам за Партизан

Гориво до Београда 600 динара

Пиво за уз пут 500 динара

Карта за дерби 400 динара

Карање гробара - НЕПРОЦЕЊИВО

За све остало ту је Мастеркард  :D

Quote from: "Red Star Forever"Ко данас није био на утакмици пропустио је вероватно једно од најбољих издања Севера у дербијима.

РСФ брате јел може неки извештај да прође а да не буде овога ко није био пропустио је све и свашта,покопа бре нас који смо преко,имај милУст  :D .А кад сам видео онај клип са Зеко лопове у издању бољем него оригинал само што се не преврнух од смеха,ГЕНИЈАЛНО!
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org