Quote from: "KizaLion"Ја ту заставу Делије Панчево нисам никад видео на текмама? Ко зна одакле та застава.
Застава је била само једном на текми а то је било финале купа против Железника на ЈНА.
Носила су је двојица потпуно небитних ликова,тачније један дебил је повео брата од неких 10-ак година на текму.
Ја заиста не знам где им је образ па износе такве заставе.
Уствари,њихов проблем!


Шта рећи... Одавно нисам био на бољем дербију. Прозивке најбоље, најоргиналније... А Зеко, Бјеко њањања ме је насмејало екстра... Иначе нас 25 у минибусу, који нам се покварио у повратку, па смо имали кортео од уласка у Чачак до центра  :lol:

Одлично издање навијача и играча, још једно  :jebanje  "хулигана" , и наравно после свега  ;pivo  , а на крају нова  :sampion .

Izvinjavan se na latinici ne pisem sa mog kompa...
Navijanje je po meni bilo savrsenstvo, ja stvarno ne znam kako neko moze da ne navija kada pogleda koliko covek sa sipke ulaze energije i emocija u sve to... Stvarno mi je bilo super. Da ne ponavljam da su poruke grobarima kao i uvek bile mnogo dobre i da su pogodile tamo gde ih najvise boli :ruke

Испустих у свом посту да поменем и димњаду на почетку другог полувремена... Доста боја поређаних једна до друге и слика за памћење...

Било је вероватно још неких лудих момената које нисам споменуо, нпр. наш одговор на њихово све вас је мање - све вас је више и сл. али то су детаљи који се доживљавају на лицу места и тек након дан-два скапираш да си у претходном препричавању нешто изоставио...

п.с. Ретко када сам рекао да ко није био не зна шта је пропустио, али овог пута је стварно било тако...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Jos neke fotke od Velje Panajotovica, u ime DC blagodarim:





Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

кога боли курац каквог тренера има партизан?
кога занима зашто ниси био на текми? зашто пишеш оправдање на форуму? промашио си подфорум, а и сам форум... КЛ

Шта рећи, сам да је било изврсно(тако је бар преко тв изгледало), жао ми је што нисам присуствовао дербију, али ајде...
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "UrbanBaby"Видео

Зеко лопове :
http://www.delije.net/av/fudbal/0607/0607_129derbi_1.wmv  ;pljuga


НЕПРОЦЕЊИВО   :rofl

Quote from: "Red Star Forever"
Било је вероватно још неких лудих момената које нисам споменуо, нпр. наш одговор на њихово све вас је мање - све вас је више и сл. али то су детаљи који се доживљавају на лицу места и тек након дан-два скапираш да си у претходном препричавању нешто изоставио...

Тачно тако. Ево тачно после два дана ми је пало на памет много јако скандирање:

"Лајете, режите, а кад треба бежите"
...ОТИШЛИ СУ СВИ, КУЋИ БИЈЕНИ, НАЈЈАЧИ СУ ЗНАЈТЕ ЦИГАНИ!

Било је ок. Једно од наших бољих издања, што се тиче песме, димова и баријака!

Ево сада се сетих, како не воле сви еври го  :D  Мислим изнад мене су стајале 2 девојке са шалом Звечан Косово, тако да при првим звуковима: Звезда ле, су се већ намрштиле, а када је еври го завршен, ја сам умро до смеха  :D  гледајући њихово унезверено лице... али ок су цуре, издржале су, и навијале цео дерби!