Као што и стоји у наслову утакмица је у суботу у 16 часова... Цена карте за источну трибину која је "резервисана" за нас је 400 динара... Не бих превише о организацији одласка, кога интересује сазнаће, добро би било да нас буде што више, али не сумњам да ће у НС многи као и до сада ићи и у соло варијантама, тј. аутомобилима масовно...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "



ФОТКЕ:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_vojvodina_plejof
Видео запис пиротехнике:
www.delije-caffe.co.yu/video/2007/vosa-pyro.avi

Трибина на којој смо у последње време у НС не ваља ништа. Развучени смо целом дужином. Било би добро да гостујућа трибина буде бивша Фирмина трибина - ту би бар могло да се изведе нешто нормално - кореографија, боље и координисаније навијање...

Проблем је што је та трибина, благо речено, премала за нас. А и мислим да је они и не отварају.
Међутим, добра вест је што је НС добио организацију неког такмичења у атлетици (мислим ЕП за јуниоре) и клуб се договорио са градом (увек су ту били проблеми - шта је чије) о реновирању. Једна од ставки (нама најбитнија) је и рушење оног голубарника на југу и доградња трибине. Дакле, југ ће се спојити и трибина ће моћи да прима гостујуће навијаче. Такође, мислим да ће вратити и рефлекторе тако да ће бити могуће играти и ноћне утакмице - једног дана када мурија то буде дозволила.
..baklje gore, pesma cigana...

Јучерашњи летњи услови су нас довели у великом броју у Нови Сад... Наравно да то није било пресудно, али свакако олакшавајућа околност... Навикли смо да се свуда појављујемо масовно а што ближе БГ-у то и масовније... Већи део БГ екипе је дошао возом, али није занемарљив број оних који су дошли колима, комбијима, бусевима... Мада је са комбијима било доста људи из унутрашњости... Посебно су бројне биле војвођанске екипе...

Што се тиче укупне посете у НС рекао бих да је било просечно... Запад са празним крајевима, исти такав и север (некада смо га ми пунили максимално, а сланинари још ни једном од пресељења на ову трибину), југ отворен, али полупразан и наш исток добро попуњен сем дела до севера на који ионако жандари нису пуштали... Углавном је већина ушла на време, али је и овог пута било "оправданих" кашњења...

На почетку договор да сви који не мисле да дају свој максимум стану негде са стране и не кваре слику коју желимо да направимо добрим и гласним навијањем, скакањем и сл.... Познат је проблем са дугуљастом источном трибином у НС и тотално неакустичном и неупотребљивом  за организовано навијање па је требало дати и 150% својих могућности да би све то изгледало бар мало изнад просека... Кренуло се јуче са стандардним репертоаром и пар прозивки сланинарима типа Нови Сад то је наш град, Ко је сланинар... Добро се скакало уз И напред Звездо ле, боље од осталих су се отпевале Још једна победа и титула, Нека вечерас свако зна, Звезда ми је све, Нема дана... Ипак је све то деловало просечно и морало је много боље... Да ли је многе успавало Сунце које је неуморно пржило по нашим лицима или нешто друго не знам... Да не заборавим да  за подршку коју дајемо у овом много тешком пероиду за клуб јуче бејасмо награђени наранџастим дресовима трећи пут ове сезоне за које смо већ изнели јасан и гласан став... Ужас...  

Други део игре почиње уз димове и бакље... Овај део игре смо се ипак потрудили и доста боље певали, али свакако далеко од онога како умемо и морамо... Још једна победа и титула је и у овом делу у пар наврата отпевана и на моменте јако добро... Добра су се певале и Љубав си ми једина, На на на Напред Звезда (Big Big girl), Све што желим у овом тренутку, виђен је и добар Еври го... Тек пред крај смо загрмели како треба не би ли овим несрећницима на терену помогли да узму три бода, али ништа од тога... Ипак су на крају испраћени са терена уз Шампиони, а све заједно нас чека среда и нови дерби у купу... На изласку мањи инцидент са жандарима испред стадиона као и "храбро" гађање каменчићима од стране сланинара са њихове трибине, али на то смо већ навикли од њих, диретктан дуел од њих нико и не очекује, нити га они прижељкују, знају евентуални исход...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Да не заборавим да  за подршку коју дајемо у овом много тешком пероиду за клуб јуче бејасмо награђени наранџастим дресовима трећи пут ове сезоне за које смо већ изнели јасан и гласан став... Ужас...

Кад год смо играли у НС, увек смо играли у плавим дресовима. Из разлога што је њима дрес пола црвено пола бео, а да смо јуче носили беле дресове (друга гарнитура) тешко би се играчи разликовали. Дакле, ми смо били наранџасти (као да су то они -  Лале), а они су били црвено-бели (као да смо то ми) ...  :bes

Кхм, треба бити искрен и рећи да су они били црвено-бели много пре нас :D .
Слажем се за наранџасте одевне предмете и надам се да такве егзибиције више нећемо виђати.
..baklje gore, pesma cigana...

Колико се сећам на састанку одржаном у време Лековићевих егзибиција договорено је са управом да ће се нараџасти дрес носити само када нема алтернативе,а НС и Чачак су једине такве текме...то значи да је са овим дресовима за ову сезону готово.

Могли су да играју у скроз белим дресовима.  :nene

Quote from: "Red Star Forever"... Већи део БГ екипе је дошао возом, али није занемарљив број оних који су дошли колима, комбијима, бусевима...
... Углавном је већина ушла на време, али је и овог пута било "оправданих" кашњења...
... Да ли је многе успавало Сунце које је неуморно пржило по нашим лицима или нешто друго не знам...

Последњу групу Делија су жандари пустили тек у 25 минуту на стадион.
Дакле од почетка утакмице улазак навијача је трајао пола сата.
Немојте се питати шта је уморило људе. Неки су дошли јутарњим возом и углавном цео дан били опкољени муријом. У НС се не исплати ићи првим возом, по овако лепом времену. :D

фрка на излазу :


Фирмина парола :

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

За време другог полувремена су се чула негодовања са наше трибине. Не знам како је дошло до тога да ова два дечака леже пред жандармеријом на земљи?


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Провалите индијанца у наранџастој мајици изнад пароле, како је у фазону "ааа ал смо их зајебали"  :rofl
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Quote from: "UrbanBaby"За време другог полувремена су се чула негодовања са наше трибине. Не знам како је дошло до тога да ова два дечака леже пред жандармеријом на земљи?

http://www.delije.net/galerija//06_07/0607_vosa_cz2_9.jpg
било их је више, а не двојица.. наводно је дошло до неког мањег сукоба између пар сланинара и пар наших испред трибине.. е сад...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Претпостављам да је један од разлога спорог улажења и тај што је на улазу био вишетруки претрес.Мене су лично три пута претресали.Дакле дођем код првог редара и он претресе и таман да продужим ка улазу, ал' не лези враже,ај код другог и таман мислим то је то, кад оно трећа срећа  :D .
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "100%anti crnobeli"Претпостављам да је један од разлога спорог улажења и тај што је на улазу био вишетруки претрес.Мене су лично три пута претресали.Дакле дођем код првог редара и он претресе и таман да продужим ка улазу, ал' не лези враже,ај код другог и таман мислим то је то, кад оно трећа срећа  :D .

Мени није срећа кад ме мушкарци хватају за.....

Quote from: "100%anti crnobeli"Мене су лично три пута претресали.

Зато је НС добар само за масовне фајтове са муријом (тад још и можеш да будеш срећан!  namigivanje  ) и ни зашта више. Све остало је смор.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Johnny Blaze"
Quote from: "100%anti crnobeli"Претпостављам да је један од разлога спорог улажења и тај што је на улазу био вишетруки претрес.Мене су лично три пута претресали.Дакле дођем код првог редара и он претресе и таман да продужим ка улазу, ал' не лези враже,ај код другог и таман мислим то је то, кад оно трећа срећа  :D .

Мени није срећа кад ме мушкарци хватају за.....
Немо' си буквалиста  :D
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "Бока"Могли су да играју у скроз белим дресовима.  :nene
Ја мислим да су само могли у трећој гарнитури да играју пошто не може ни у белој.