Нема много шта рећи поводом ове утакмице пошто се све зна.



СВИ НА СЕВЕР.

Почетак 18:30, карта за Север 400 динара...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

1-0 za zvezdu 16 minut. Milijas.


izvinjavam se na ovim hijeroglifima.

ФОТКЕ:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_partizan_kup
Видео запис пиротехнике (у позадини се чује доста топовских удара), трајање минут и по, величина 5,25 мб, погледати:
www.delije-caffe.co.yu/video/2007/derbi-kup.avi

Ако је прошле среде посета на дербију била једна од лошијих, онда данашњи дерби сигурно носи епитет једног од 5-6 наслабије посећених... Тмурни облаци који су се надвили над Београдом а касније повремено доносили и кишу су утицали на то да се многи одлуче да ову утакмицу гледају са малих тв екрана...

Запад и исток су били сконцентрисани испод крова али колико је мало људи било на ове две трибине сведочи и  то да су крајеви били полупразни... Југ  је на почетку изгледао као да гробари бојкотују ову утакмицу, али се нешто касније прегрупишу и почињу да личе на групу... Иако смо сви очекивали много пунији Север у односу на прошлу среду, слична слика се поновила и данас... Крајеви до запада и истока полупразни, највећа концентрација људи у копу који је био добро попуњен... Изненађење у копу су била и два првотимца КК-а, Милан Гуровић и Игор Милошевић... Наравно дочекани овацијама, посебно Чича и све време присутни на шипци...

На почетку ситне чарке у првим редовима на трибини и мало се касни са песмом... Крећемо са Пуне трибине, наставља се са По зими киши Сунци снегу и онда тотални транс са И напред Звездо ле (на на на на на на ...)... Стандардни репертоар песама се овог пута допуњава дерби песмама... Издвајају се Њега јебемо, У рану зору, Ћале ти у ђубретарима, Некада био храм и сл... Нешто пре победонсоног гола и након њега се пева Напред Звезда ле, која је дефинитивно постала једна од препознатљивих песма и преузима примат од многих већ евергрин песама Севера... На моменте је звучала не добро него феноменално... Оно због чега данашњи први део заслужује похвале је невероватан број петарди и удара који су непрестано грували првих двадесетак минута... Све је подсећало на ратну зону, а праћено песмом сјајно је изгледало... Међутим већи део првог дела само на моменте смо подсетили на издања у претходна два дербија, друга половина полувремена је била доста млака... У сваком случају и са таквим издањем они порекопута се уопште нису чули сем када ми потуно станемо, а то се дешава скоро никада... Треба ли посебно истицати да се све време виоре барјаци који су овог пута били распоређени по читавој трибини...  

У другом делу игре као да смо се мало тргли и већи део игре песма је била више него добра... Скакање, горилање, опет одличан избор песама и Још једна победа и титула постаје реалност а не само песма која се и данас доста добро отпевала... Обрадовах се и једној старој песми коју смо данас опет запевали, Пушили сте Динаму сада и Цибони... Пало је и неколико размењених порука, њихове међутим не заслужују никакав кометар до оног да ни они само не знају шта су хтели да кажу... Углавном прва наша парола је била одговор на лаж са прошлог дербија: "Звезда у Солуну 0 виза, Олимпијакос у Београду 0 карата, Где је крај вашим лажима?" ... Пропраћена је са Где вам је образ... Након периода доброг навијања опет их поздрављамо са "...Топчидер, Панчево, Коњарник..." - подсећање на скорашње поразе... И прозивкама које говоре ко тренутно влада овим градом, и да чак и са пиштољима, ножевима и штанглама  беже од најјаче групе града... Средином полувремена креће бакљада, десетине, стотине бакљи су уз петарде и ударе су направиле сјајну слику Севера, а песма Звезда ми је све се у тим моментима сложно ори из неколико хиљда грла... И овог пута није изостало показивање отетих застава, али пошто је у питању била супарничка група из Звечана, овог пута није било паљења нити цепања исте... На глупо питање Хероес или овк, гробари су добили један једини логичан одговор: "Хероес!!! Еротика или зечеви?"...  С обзиром да су на југу противнички навијачи имали храбар окршај са столицама и ватрогасцима још једна парола је убола право у центар: "Удри ватрогасце и столице"... До краја уз повремене звиждуке противничком тиму и песму Ми певамо сада сви лагано приводимо утакмицу крају и уз Дођите на Север и Шампиони поздрављамо играче који су остварили пролаз у финале Купа Србије... А ми наставили са навијачким победама у дербијима, и сад лагано да нашом подршком до краја помогнемо у освајању дупле круне...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

МА МАРАКАНИ ОПЕТ ПЕСМА СТАРА! ;pivo


Свакако један од слабије посећених, али такође и један од садржајнијих дербија,
оно што бих издвојио и што је на мене оставило утисак то је пре свега ЗАЛАГАЊЕ  :ruke  наших првотимаца и невиђено добра бакљада.

Поздрав Делије !


Игра се 16 маја у Београду али не знам тачно на ком стадиону.  Ја мислим да је на гробљу али нисам тачно сигуран.

СЕВЕР :








Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Тужна трибина :






Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Зајебавајте се ви али знају и столице да узврате нису ни оне тако наивне!!!!! :rofl

Quote from: "UrbanBaby"

Јел' то гробари постављају неке нове стандарде у навијању??! Што више столица сломиш то си већи хулиган и бољи навијач  :o

Што се нас тиче, слика о којој многи у овој земљи а и шире само маштају...

Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Може ли ми неко објаснити ону њихову паролу хероес или овк ? не капирам !!!??? :zbunjen

jos jednom smo im dokazali da ne mogu da se mere sa nama..


Quote from: "Radza"Kad se igra finale?!!!

16.05.

Quote from: "Nikola013"Може ли ми неко објаснити ону њихову паролу хероес или овк ? не капирам !!!??? :zbunjen

Вероватно због заплењене заставе "Звечан", не знам шта би друго могло да буде?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

јер се опет игра финале на гробљу??  :zbunjen