Текма се игра у суботу у 18ч.
Ко буде могао нек' дође...
Све информације у вези ове текме на ПМ.

где је та хала, негде око фудбалског стадиона или не????

Хала није у центру, и није ни близу стадиона. Има неких 3-4км до ње, ко познаје Чачак, то је насеље Атеница (после болнице).

ако успемо да се договоримо долази екипа из КГ-а!!!!
Да се одужимо за одбојку у насем граду!!
јер има Младост навијаче да се мало зезамо?? :boks

Има, зову се Шанери  :o  :rofl
И главно оружје им је ватрогасна сирена  :rofl

Зар шанери нису навијачи Мачве из Шапца?

:rofl

Quote from: "GOX SMCZ"Зар шанери нису навијачи Мачве из Шапца?

:rofl

Е, али ово су Вељини шанери...  :o Иначе, тај крај је познати лоповски, па отуда и шанери...
Иначе, стварно су скроз небитни ти клинци... Дакле, данас је текма, ко буде могао нек' дође, за остале обећавам извештај, вероватно и слике...

Још у 14ч почела је да се скупља чачанска екипа. Касније су пристигли прво Крагујевчани (10-ак), а после и Милановчани (6-7) (на текми нам се прикључују Краљевчани, њих 10-ак). Добро зезање у нашем локалу, попило се на литре и литре пива... Онда полако у кортеу кроз центар града, уз песму до станице где чекамо градски превоз ка хали. Успут добијамо и пратњу, морам признати да су били коректни (ако то они могу и да буду). Чекамо бус, а онда нешто ''први пут у нашем граду''... Еври гол у бусу, возач се максимално исцимао, путници збуњени до максимума... Уз песму се возимо до хале, излазимо напоље и пале се неки димови, петарде, понека динамитара, и у кортеу настављамо ка хали. Онда цимање испред, настала фрка око бубња, барјака и застава... На крају се уноси бубањ и заставе, а мали барјаци не. Формира се коп, од око 100 људи... Креће песма, стандардни репертоар. И после неколико бачених петарди и динамитара ''господа у плавом'' покушава да заведе ред, улазе у коп, али га брже него што су и ушли и напуштају. Онда креће још јаче навијање, скинути сви до појаса, опште лудило... Био је по прилично разноврстан репертоар. Од неких 10-ак минута до краја полувремена пева се ''Ја сам године провео са тобом'' и то је звучало максимално. Наши на полувремену у плусу, мислим 3 гола, испраћени са хоћемо титулу... И онда мали предах... У наставку креће још јаче навијање. Издвојио бих скандирање за Косово, где нам се прикључује цела хала, као и рукометаши Трепче (КМ) који су били гости на овој утакмици и који су стајали испод нашег коп-а). Почиње да се ломи резултат, што диже атмосферу у хали до тачке кључања. На крају победа наших гол разлике, стандардно Петар Пан ускаче у коп, лете мајице, по неки дрес. Остајемо још неких 10-ак минута у хали и не престајемо са навијањем. После текме сви поново у наш локал где настављамо дружење, а ја сам обећао извештај и сад палим да наставимо даље... Слике ће бити сутра, најкасније прекосутра, можда буде и неки клип...
Ово је само још један доказ ко влада, не само овим градом, већ и овим делом Србије...
Поздрав браћо!

свака част за извјештај и одрађену текму