Мислио сам да не отварам ову причу али када сам прчитао шта је изјавила ова пичкетина из куле! Морао сам да отворим тему,мада би свакако неко од вас сутра већ оторио тему о утакмици у суботу. Нема шта Делије све је јасно у суботу сви у кулу у што већем броју па ћемо да видимо са ким хоће да се зајебавају поједине пичкице! До краја са Звездом :finger



Из спортског журнала

POMOĆI ĆU PARTIZANU!

Nikola Džomba najavljuje spuštanje crveno-belih na zemlju u Kuli
Šta da radim, kad su mi crno-beli u srcu. Ulaznice se neće prodavati,
jer Zvezdini čelnici nisu hteli da plate za svoje navijače, kaže finansijer Hajduka

Glavni finansijer Hajduka Nikola Džomba i dalje je kategoričan da će u subotu Crvena zvezda biti obrana kao boranija.

- Crveno-beli nemaju šta da traže u Kuli, spustićemo ih na zemlju – kategoričan je Džomba.

Crvena zvezda je neprikosnoveni lider na tabeli?

- Jeste kada Purovića niko ne čuva i kada mu Apatinci omogućavaju da daje golove do mile volje. Videćete u subotu da ga neće biti nigde, kada bude striktno čuvan. Ako je pravi as i strelac, evo mu prilike u Kuli.

Ponovo ćete izrežirati da Partizan stigne do četiri boda minusa i uključi se u šampionsku trku?

- Uvek sam pomagao Partizanu, pa ću to uraditi i ovaj put. Šta mogu kad su mi crno-beli u srcu.

Ulaznice neće biti u prodaji?

- Neće.

Zašto?

- Ponudili smo rukovodstvu tima sa Marakane da za svoje navijače otkupe mesta na severu po ceni od 300 dinara. Nisu prihvatili. Odbili su. Kad oni neće svoje navijače, ni nama nisu potrebni – izričit je Nikola Džomba.

??!! дебил

Што би клуб откупљивао карте за нас?
Јесте да у Кули не постоји благајна неко се карте продају на кутији али кад је то нама био проблем?  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

пустиће ипак карте у продају али за 400 динара...

Јел можда знаш у колико сати је утакмица?
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

А данас сам прочитао још једну изјаву овог сељанина из Куле... Сад каже како су Делије најбоља публика на свету... Тај човек није нормалан!

Дебил уста га јебем та гробарска

Quote from: "Majka Mara"Јел можда знаш у колико сати је утакмица?

у 5

карте ће бити сигурно и скупље...
немој те рачунати да су испод 500...

ako neko hoce sutra za kulu neka mi se obrati na pm.

Веома добро идање данас у Кули... Све што се певало трајало је и грмело је наравно, шири извештај сутра...

Посебан утисак певање Ој Косово Косово...

Пар форки:





Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Није лоша ова застава чуруг, екстра!
;pivo

Јучерашњи добри временски услови нам нису донели масовност коју смо желели у Кули и коју смо имали у пар последњих одлазака у овај градић... Да ли је било до новинских писанија и најава извесног господина да неће бити карата у слободној продају или до нечег другог не треба ни да нас занима... Они који су прави  не осврћу се на такве ствари, једноставно кренеш па шта буде... И тако је јуче и било...

На уласку у Кулу одбор за дочек у плавом... Комбији су већ раније спроведени а сви са колима  и БГ таблама су заустављени како би се формирала колона и да би нас испратили до стадиона... После десетоминутног натезања креће велики број аутомобила ка стадиону и овог пута улазимо скоро у минут за почетак и без проблема који су нас пратили на неким гостовањима у ближој прошлости...

Од самог почетка креће песма и не стаје до краја... Овог пута свих 105 и кусур минута више... Стандардан репертоар уз боље од осталих Још једна победа и титула, Победа жеља наша, Звезда ми је све, Ја волим тебе лудо, Нема дана... Углавном, није се форсирало у квантитету, већ су се поједине песме певале дуже него обично и заиста су биле јако добро отпеване... Пред крај полувремена креће Звезда на целом свету ми је све и након судијиног звиждука песма не стаје и пева се свих петнаестак минута паузе...

Наравно, други део игре почиње истом песмом... Настављамо певање у доста добром ритму... Стандардне песме и Марш на Дрину и клицање Србији и Косову нас доводе до још једне нове песме која је у појединим моментима изазивала најдубље емоције свих присутних... Ој Косово Косово, земљо моја вољена, земљо славних витезова Лазара и Милоша!!! И наравно подсећање свима да је 13. маја на Маракани концерт са којег ће целокупан приход бити за Косово и Метохију, а бина ће бити постављена испред Севера... И овог пута трибину је красила неколицина нових барјака који су се вртели од почетка до краја... Неколико бакљи је такође упаљено али мало да би се могло назвати организованом бакљадом... Свакако, треба истаћи још једно више него добро издање Делија и позив свима да се масовно појавимо у Железнику у среду и помогнемо у освајању нова три бода како би титула била још ближа...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Може ли мало више информација ко организује концерт,каквог типа је коцнерт,ко ће певати и слично?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

QuoteХуманитарни концерт
Делије, 13.05.2007. са почетком од 20 часова одржаће се хуманитарни концерт ЗА НАШЕ КОСОВО на северној трибини стадиона Црвене Звезде. У организацији наше навијачке групе одржаће се концерт од којег ће сва зарада ићи Рашко-Призренској Епархији.

Позивамо све оне који воле нашу земљу и наш народ да дођу и да увеличају овај догађај и самом куповином карте помогну нашој брађи на Косову. Много је битно да напунимо трибину јер ћемо само тако на прави начин помоћи нашој браћи са Косова. Нека виде да нису заборављени, нека виде да мислимо једни на друге и да ћемо увек бити ту да помогнемо нашем народу. Много је битно да север буде пун јер тако шаљемо поруку и онима који мисле да ће Косово тек тако отићи од Србије. Позовите своје другове, браћу, сестре, родитеље... ово није утакмица него борба за наш народ на најбољи могући начин. На време скупљајте паре,на време обавештавајте људе...север мора бити пун! Од извођача наступају Неверне Бебе, Биља Крстић, Директори, Ансамбл Ђурђеви Ступови, Бајага, Бора Чорба...

Карте ће бити пуштене у продају од понедељка 07.05.2007. на благајнама нашег стадиона. Цена карте је 400 динара.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Није ми јасно зашто под лепљиво не поставите тему концерт на оба форума... Север мора да буде пун, а једини начин да се то оствари је  да се догађај добро изрекламира, а чак ни људи који долазе на форуме повремено, немају појма да се тако нешто спрема... Надам се да ће ићи нека тв или радио реклама, билборди...

Нека одговорни поставе то и на насловну страну,а овај текст нека се стави као лепљив.

Ој Косово, Косово - видео запис :
http://www.delije.net/av/fudbal/0607/0607_hajdukk_cz2-1.wmv

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!