Хуманитарни концерт!

Делије, 13.05.2007. са почетком од 19:30 часова одржаће се хуманитарни концерт ЗА НАШЕ КОСОВО на северној трибини стадиона Црвене Звезде. У организацији наше навијачке групе одржаће се концерт од којег ће сва зарада ићи Рашко-Призренској Епархији.

Позивамо све оне који воле нашу земљу и наш народ да дођу и да увеличају овај догађај и самом куповином карте помогну нашој брађи на Косову. Много је битно да напунимо трибину јер ћемо само тако на прави начин помоћи нашој браћи са Косова. Нека виде да нису заборављени, нека виде да мислимо једни на друге и да ћемо увек бити ту да помогнемо нашем народу. Много је битно да север буде пун јер тако шаљемо поруку и онима који мисле да ће Косово тек тако отићи од Србије. Позовите своје другове, браћу, сестре, родитеље... ово није утакмица него борба за наш народ на најбољи могући начин. На време скупљајте паре,на време обавештавајте људе...север мора бити пун! Од извођача наступају Неверне Бебе, Биља Крстић, Директори, Ансамбл Ђурђеви Ступови, Бајага, Бора Чорба...

Карте ће бити пуштене у продају од понедељка 07.05.2007. на благајнама нашег стадиона. Цена карте је 400 динара.
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

требало би сви да дођемо на маракану да помогнемо насој браћи са косова

Сви на север! Зовите родитеље, браћу, сестре..... СВЕ!!!!

КОСМЕТ ЈЕ СРБИЈА!

Ој Косово,Косово....земљо моја вољена,
земљо храбрих витезова Лазара и Милоша!



Сви на Север,браћо и сестре!
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

VEOMA JE BITNO DA SEVER BUDE POPUNJEN, A BICE AKO SVAKO OD NAS POVEDE BAR TROJE SA SOBOM.
KOSOVO=SRBIJA

да, само пиши ћирилицом

Izvinjavam se na latinici ali komp mi je u sjebanom stanju tako da cu kroz koji dan moci da pisem cirilicom.
I ja ne podnosim likove koji daju glupe izgovore zato sto ih mrzi da podese cirilicu ALI STVARNO IMAM PROBLEM SA KOMPOM.

Немаш проблема јер постоји: http://www.srbijazemljaheroja.com/cirilica.html
РСФ

ЈЕЛ ПОСТОЈИ НЕКА МОГУЋНОСТ ДА СЕ ПОВЕЋА КАПАЦИТЕТ МЕСТА ЗА КОНЦЕРТ?НПР ПОМЕРАЊЕ БИНЕ И ОТВАРАЊЕ ЗАПАДА И ИСТОКА.
БОЈИМ СЕ ДА ЋЕ БИТИ ПРЕМАЛО ЗА СВЕ ЗАИНТЕРЕСОВАНЕ!

Слажем се са тобом да може да се деси да буде премало али такође не треба отварати друге трибине јер поента је да север и делије организују концер.

Ја се пре плашим да нећемо напунити Север... Једноставно народ нам је чудан, веома... Моја два другара који иначе не иду на утакмице ће доћи, али маса других је у фазону "ма јок, немам времена"... Људи су некако огуглали, постали зомбији...откуд знам...
Вероватно је мој страх неоправдан, али ето од нашег народа ме ништа не би зачудило...

Благајна на Мари је отворена свакога дана до 17.00 часова.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Никола је већ пазарио карте  ;pivo

Quote from: "Nikola013"Никола је већ пазарио карте  ;pivo

Браво имењаче, ај сад сви да се пријавимо кад их пазаримо и да закрчимо сервер па нек иде живот...

Quote from: "R.S.K."Ој Косово,Косово....земљо моја вољена,
земљо храбрих витезова Лазара и Милоша!



Сви на Север,браћо и сестре!


Kada smo vec kod te pesme!
Vishe se najezim u onom delu
gde se pominje Grachanica!!

Јел могу да се купе карте непосредно пред почетак концерта?

Крагујевац ће покушати да организује бар један аутобус за недељу.Почеле су припреме траже се најефтинији бусеви, шире се летци па видећемо. Ако има неко из Кг заинтересован за више информација  може на пм.

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=15&status=jedna&vest=103440&datum=2007-05-09

http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/maj/03/SP-06-03052007.shtml

Ко воли да сакупља исечке из новина у данашњем Журналу има цела једна страница посвећена овој акцији. Ако неко има скенер, могао би да нам то постави овде, да сачувамо у архиви.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ја сам чуо да је за 2 дана продато само 260 карата  :batine  :(

истина је, али се мора имати у виду да је утакмица у петак, и да се највећа потражња очекује тада и пред концерт.. мада би било добро да сви који су у пролазу узму раније, да би људи из других градова и слични брже дошли на ред..

самим тим раџо, одговор и на твоје питање је потврдан, с тим што не знам да ли ће се карте продавати баш до самог почетка концерта(наравно ако их буде било)..

као што се може приметити, кампања је у пуном јеку, билборди су постављени, реклама се врти на пар телевизија, а плакати би до вечерас требали да буду залепљени на свим битнијим локацијама.. без обзира на то, највише можемо да помогнемо ми који ћемо све информације преносити људима у свом окружењу..

КОСОВО И МЕТОХИЈА - СРЦЕ СРБИЈЕ
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

http://www.sd-crvenazvezda.net/index.php?mod=vest&id=1085&pos=1&tot=709
QuoteЗа ову акцију смо добили благослов од стране владике Рашко - Призренског, Артемија, а сав приход од продатих улазница, али и пића и свега осталог што се буде продавало на концерту, биће уплаћен на рачун епархије Рашко - Призренске.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!