Каква неправда данас на турниру!!!
Гомила вуцибатина, алкохоличара и пропалица који себе зову Психо Јунит да освоје турнир и то пошто су се кроз групе провукли као пувањак из гаћа. Срамота. Исти су к'о Милан ове сезоне.
А тек што су кварни, као незгода, ма како је кренуо онај њихов буздован на НиколуБГ-а добро је дечко прошао само са обичним крварењем.














































































:D  :D  :D  :D  :D

Шалу на страну свака част момцима из те екипе. Дошли су буновни, мамурни и шта све не, истрпели пораз од нас у првој текми , али су се дигли као Феникс из пепела и заслужено освојили турнир. Мада и да смо ми освојили не би било незаслужено  :D .

Бај д веј данас нови хит, посвећен нападачу победничке екипе:

Ти си само бледа копија, правог човека, пичко вампирска  :rofl  :rofl  :rofl .
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Све је намештено  :D

:sampion


Поздрав свима и хвала на добром фудбалу..


This time, next year... :D

Е није вам мало било што сте ми главу разбили, још сте накачили на јутуб да цео свет види...  :batine  :batine  :batine  Страшно бре


Шалим се, екстра је клип, ај ко га има да ми пошаље линк на прив па да га скинем... Греота да се то нема у колекцији...


Иначе честитам шамипонима, јбг, после моје повреде по кикбоксере је све кренуло низбрдо... Ал нема везе, биће још дана за мегдана...

поз свима

ПС Где је екипна слика?

Бранио сам у пет утакмица...
Две за Превише згодне (моја екипа) и три за КБ Победник пошто је њих укупно било четворица...
На крају шта рећи... Ове године моја екипа је први пут наступала, али већ следеће бићемо бољи!!!

Сада мало о самом турниру:
Иако је турнир почео у 12 сати, иако се играло по највећем сунцу све екипе су показале максималну жељу да се покажу у најбољем светлу! Шта рећи тек за момка који је и поред повређене главе храбро наставио! Е сада нажалост публика се и није показала... Велика незаинтересованост за виртуозе на терену...читање новина, хватање хлада, боје, зјала...  :D
У нашој групи ситуација је била закомпликована максимално... Прво сам бранио за моју екипу па за КБ Победник, па опет за моју екипу против КБ Победник, па опет за КБ Победник, па потом пошто је неким чудом  :D  дошло до пенала између КБ Победник и Превише згодних опет сам бранио за своју екипу...  :D  Конфузно мало...
Иначе виђено је и пар лепих голова!
На крају захваљујем се на хладном пиву које ми је пружило додатну снагу у тим тешким врелим тренуцима...  :D

Што се тиче намештања могу само рећи да је све било регуларно и по свим важећим прописима...  :D

Освајачима честитамо!  :sampion

Quote from: "николаБГ"Ал нема везе, биће још дана за мегдана...

http://img.photobucket.com/albums/v286/najzlijiji/delije/DSC02244Small.jpg

Где ћеш кроз ЈА  :D .
[/img]
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org


Није он сликао... Погледај боље ко је поставио слике... Добили су манију сликања буља и ето поставише људи пар истих...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Radza"Kizo, sto fotografieses ljudima bulje :lol:

Фотке и видео запис који су до сада постављени су из "скривене камере". Папарацо се једно време штековао у крошњи дрвета али пошто је примећен, одлучио је да се "убаци" међу навијаче на саму трибину.  :D

Киза дугује да постави групну фотку свих учесника турнира као и групну фотку победника 4.-тог турнира.

Успут, данас је нашем вебмастеру рођендан!
Жив био Кизо!
;pivo

С обзиром да су се екипе и њихови "навијачи" лепо провели јуче на Ади, пао је неки предлог да се током лета репризира 4. турнир  (дружење и рекреација) прве недеље у јулу и прве недеље у августу. То му дође 01.07. и 05.08. Било је и предлога да се дружење настави сваке недеље на истом месту и у исто време али у том случају је мало теже окупити већи број људи.
Ово су само предлози - и биће онако како већина изгласа.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Хвала људине... синоћ нисам ништа сликавао јер сам се трезнио од суботе!  :flasa

Групна слика свих учесника:

Победничка екипа:

u bre, pa odsekli ste mi pola kuma  :finger

Quote from: "Nikola013"u bre, pa odsekli ste mi pola kuma  :finger
Захвали се Урбаној Бабици на тој фотки  :rofl

Екипа Аца Радовић има ОЗБИЉНЕ ПРИМЕДБЕ на регуларност турнира !

Ми имамо аргумете, ми имамо доказе, а имамо и воље да докажемо пред комисијом за регуларност турнира да је цео турнир фарса и да су се поједине високе организационе структуре максимално заложиле да екипа Психића добије турнир, а да се технички супериорна екипа Аца Радовић и ове године нађе на дну табеле, и гурне ђоном у блато и муљ. :finger

Докази су чврсти и необориви, али да кренемо редом.

Прво Киза THE BOSS  или само БОС, је намерно и тендециозно за одигравање турнира одабрао најсунчанији терен на целој Ади иако је неко давао предлог да се одигра на оближњем терену који је био у ДЕБЕЛОЈ ЛАДОВИНИ, и на тај начин (зна да нам смета јако сунце :finger)је у старту оштетио и пректачно елиминисао једну од најбољих екипа и кандидата за титулу  4.  Кафеовог турнира.

такође Администратор турнира се служио свакојаким педерлуцима, као што су на пример пркошење ЗАКОНИМА ПРИРОДЕ, што најбоље илуструје следећа фотографија, на којој се јасно види како рођендански слављеник контролише лопту супротно свим законима природе и физике, и недозвољава да се игра развије у правцу који није уговорен, односно који не води победи Фаворизоване екипе (а сви знамо ко је то  :D )



Обратићете пажњу на леви део фотографије где се јасно види лопта која сасвим неприродно лебди у ваздуху.
Приметићете такође играча у плавој мајци без рукава како се ухватио за главу (по ко зна који пут у току тог меча) притом гласно изговоривши: " У бре Кизо па зар опет !!!???" што није прошло незапажено од стране наше и осталих дискриминисаних екипа учесника

даље неки од учесника су користили недозвољену спортску опрему што илуструје следећа фотографија



а сада погледајте крупан план тих убојитих крампона који су забрањени свим међународним спортским конвенцијама, остали учесници једноставно нису имали шансе против овог ОРУЖЈА :rofl



даље поједини агенти провокатори су били организовани на стратешки одабраним локацијама да се непристојно понашају и ометају нормалан ток утакмице, а сви знамо ко их је ту поставио   :D





када је већ постало јасно да је турнир намештен, поједине екипе су покушале да пркосе вољи Газда Кизе, након чега је стигла ЊЕГОВА наредба, па су пуцале и главе неби ли фаворизована екипа на кварно стигла до ове ласкаве титуле.
ДОКАЗИ:

видео материјал где је забележен мучан удрац у главу,  непослушног играча:

http://www.youtube.com/watch?v=MXQtL3gMrIg

ФОТО ДОКУМЕНТАЦИЈА:





Ови а и други бројни докази о нерегуларности су већ прослеђени комисији за регуларност, ОЧЕКУЈЕ СЕ ОДГОВОР ...

Екипа Аца Радовић у духу "Фер плеја" честита освајање турнира екипу ПСИХО ЈУНИТА са песмом "смеј се смеј, увек се смеј.... "

Идуће године немате шансе ми смо већ почели да се спремамо за све што нам будете спремили (ћевапи, пљеске, вешалице, пиво, разна жестина ...) :rofl

Урбана бебо надам се да си задовољна мојим крајње објективним виђењем турнира и организације  :ruke  ;pivo

Свим учесницима поздрав из Опова и видимо се најкасније догодине поново овако! :ruke  :ruke  :sampion  )

Одлична је ова монтажа снимка на Јутуб!

Ево и ја у духу и фера и плеја помажем екипи Аца Радовић да прикупи доказе за намештање турнира..

елем, као што сви већ добро знате прошле године дотична екипа је била жребом одређена да игра са победницима овогодишњег турнира.. након жребања учесника ''силом прилика'' су се у истој групи поново нашли момци из АР и ПУ.. Сеф Блатер није присуствовао церемонији жребања тако да је победник већ био решен и пре почетка турнира..

Да не буде да само износимо доказе против победничке екипе износимо и њихове доказе да су чланови екипе Аца Радовић вече пре почетка турнира договорили о закулисним радњама са припадницама лепшег пола који су држали момке из екипе ПУ будним, пијаним и под разним опијатима све до неких 5, 6 ујутру.. али ни то их није поколебало да издрже све ''притиске'' и подметачине  :D

Све је раскринкано!



This time, next year...  :D

.. свуда грми около, наша песма поново... :sampion

Quote from: "Nikola013"u bre, pa odsekli ste mi pola kuma  :finger

Извини, због кума, није било случајно!
Рачуница је чиста :
"Лав" х "Јелен" х сунчаница = 1/2 кума!  :laugh

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "UrbanBaby"Извини, због кума, није било случајно!
Рачуница је чиста :
"Лав" х "Јелен" х сунчаница = 1/2 кума!  :laugh

Значи ова рачуница је важила и у случају фотографисања победничке екипе???
Могла је UrbanBaby да се још мало одмакне како би сви стали :rofl  :rofl  :rofl

Quote from: "николаБГ"
...Шалим се, екстра је клип, ај ко га има да ми пошаље линк на прив па да га скинем... Греота да се то нема у колекцији...
ПС Где је екипна слика?
иди на http://vixy.net па тамо лепо прекопираш http://www.youtube.com/watch?v=MXQtL3gMrIg и одабереш у ком формату хоћеш фајл.. стиснеш старт и ето теби видео клипа са јутуба у ави формату...
:)
url]http://www.delije-caffe.co.yu/delije_aca_radovic.php[/url]

Quote from: "Bake Rolls"
Quote from: "UrbanBaby"Извини, због кума, није било случајно!
Рачуница је чиста :
"Лав" х "Јелен" х сунчаница = 1/2 кума!  :laugh

Значи ова рачуница је важила и у случају фотографисања победничке екипе???
Могла је UrbanBaby да се још мало одмакне како би сви стали :rofl  :rofl  :rofl

ма није могла, хтела је крупан план, и да уђе у дубину, у срж победничке екипе, па да докусури оно пиво што су јој неки безобразници нон стоп мажњавали  :rofl

Кизо срећан рођендан са закашњењем!Све најбоље! ;pivo
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Quote from: "OrtoDelija"Кизо срећан рођендан са закашњењем!Све најбоље! ;pivo

da i ja isto...  :rofl  :rofl  :rofl