Нема шта много рећи текма је у ПЕТАК у 18 часова.


Јел то 100% текма у 18ч да знам којим бусем да кренем.

Да ли ће бити бесплатан улаз?
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Текма је сигурно у 18h и улаз за север је 100 динара!
color=red]FxCxRxSx[/color]

Quote from: "milan90"Да ли ће бити бесплатан улаз?

Био улаз бесплатан или не, мора се доћи!
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Quote from: "Danilo89"
Quote from: "milan90"Да ли ће бити бесплатан улаз?

Био улаз бесплатан или не, мора се доћи!
То се подразумева питам само да знам због кинте!
Требало би да долазимо у што бећем броју на ове текме до краја и прославимо титулу( и ако бог да дуплу круну) у највећем стилу!!!! :sampion
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Quote from: "Rion"Текма је сигурно у 18h и улаз за север је 100 динара!

Јел знаш можда и да ли је прослава титула у петак или са Хајдуком?

Звездина прослава је сутра, а наша прослава је на текми са Хајдуком! Немојте више постављати глупа питања.

није битно чија је прослава и да ли уопште иста постоји, битно је појавити се сутра на северу у што већем броју!

и ви што питате за карте, чему то када постоје пропуснице, после ће пред европске утакмице да се јуре пропуснице и опседају штанд и ревија питањем, 'има ли пропусница'..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!


Сјајно издање у последњих пола сата... Играчи се тргли и носили смо ми њих а и они нас до победе... Пре тога само на моменте добро, опширније сутра... Пуно удара, солидан број бакљи, зечеви у кавезу...

Пар фотки са Севера:

Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

навијање стандардно - сви на концерт
баш је било доста риба на трибини, бар сам ја тако видјео :ruke


Quote from: "sasaknin"zandari dobili batine posle tekme

О томе нећемо овде, него ЋИРИЛИЦА бре!!!

Иако је синоћ све протекло у најавама и припремама за предстојећи хуманитарни концерт и иако нам је то у овом моменту на првом месту јер је трофеј обезбеђен, нисмо се опустили и по ко зна који пут у овој сезони показали смо доста добро издање на нашем стадиону... Посета је и поред најављене прославе титуле од стране клуба била јако лоша.... Запад и исток са по којом стотином гледалаца, у кавезу јако мало сланинара који су узгред и каснили доста, али зато Север у једном од најмасовнијих издања у сезони, не рачунајући наравно дербије и европске утакмице... И стога као ретко када вођење навијања је одрађено са доње шипке...

Почиње се са Ој Косово Косово као најавом недељног дешавања а онда већи део утакмице дајемо подршку тиму песмама које смо ове сезоне најчешће и најбоље певали... И напред Звездо ле (на на на на ...), Нека вечерас свако зна, Ја волим тебе лудо, Нема дана, Још једна победа и титула, и онда до краја полувремена неких двадесетак минута сигурно певамо Победа жеља наша... На моменте смо звучали онако како треба, али генерално је прво полувреме било просечно и изгледа само загревање за оно што следи... Наравно, као већ редовна појава на нашој трибини и овог пута су се све време првог дела игре виорили барјаци, а повремено су одзвањали удари не били додатно подигли атмосферу...

Други део карактеришу повремене мини бакљаде, безброј удара и сјајно певање у последњих пола сата... Поред поменутих песама из првог дела запевало се и Звезда ми је све, Београдска звона звоне, На Маракани опет песма стара, Ко је сланинар, Маракана дал је пуна, Ми певамо сада сви, одличан еври го, враћамо се недељи и скандира се Косово је срце Србије и до краја пева Ој Косово Косово... На крају играче испраћамо са Шампиони и подсећамо све још једном да сутра морамо да напунимо Север!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "