Уторак 15.05. у 20:15 часова
Север: 200 дин.

Заједно са фудбалерима испишимо још једну страницу српског фудбала, помозимо им да буду први и једини који су одбранили дуплу круну! А ми, зна се... Покажимо још једном зашто смо најбољи...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

I to po prvi put, konacno, u drzavi Srbiji!

Vidimo se!

Раџо, молим те ЋИРИЛИЦА!!!
РСФ

Морамо бити сутра још луђи, него што смо били до сада!!! Поздрав па се видимо сутра!!!  :sampion
!! САМО ЗА ТЕБЕ УВЕК УЗ ТЕБЕ А ЊИХ КО ЈЕБЕ !!!

Звезда шампион, Звезда шампион!!!!!
:ruke  :ruke  :sampion  :sampion

Е сад је на реду лига шампиона   ;pljuga

Quote from: "Мезимче"Е сад је на реду лига шампиона   ;pljuga

Па сад само лиги шампиона треба да се посветимо!Али тим се мора појачати!Дупла круна је одбрањена и то је за сад најважније!

НАПРЕД ЗВЕЗДО! :ruke  :ruke  :ruke
color=red]FxCxRxSx[/color]

Брате добили су 81.000 еура... Ваљда ће имати за неки добар трансфер...


Лагано се заокружује целина са вечерашњим издањем и у још две утакмице до краја треба потврдити све оно добро из ове сезоне и тријумфално завршити као и фудбалери... Мислим да ће дефинитивно ово бити једна од најбољих сезона што се Севера тиче... Вечерас је бројност била много изнад очекиване... Био сам на много утакмица на јна, али ово ме је подсетило на неке дербије из деведесетих када игла није могла да падне на нашој трибини... Слично томе било је и сада... Закрчени улази, препуни крајеви трибине, запад и исток добро попуњени, једино крајеви до југа празни и на крају југ са вероватно једним од најмасовнијих гостовања сланинара у БГ-у... Али да неко не помисли да их је било ко зна колико, можда четвртина југа....

Од старта се креће лудо и јако, кореографија са сребрним заставама, наравно неизоставни барјаци су ту од почетка (вртех највећи па су ми можда и промакле неке ствари), а уз корео и бакље и удари и лагано се креће са песмама које су обележиле ову сезону... Звезда ми је све, Још једна победа, И напред Звездо ле (на на на ...), Маракана дал је пуна, Ја волим тебе лудо, и још много тога.... Полувреме је протекло у не баш превише интересантним дешавањима на терену, али зато је на трибини атмосфера била одлична и смењивале су се песме буквално без паузе...

Други део настављамо у истом ритму, издвајају се Ми певамо сада сви, добар Еври го, Добро знај, дешава се и пар непотребних инцидената на стази, голови још више подижу ионако добру атмосферу, а пред крај се слави уз Нека вечерас свако зна, Београддска звона звоне, Шампиони, Дупла круна оле...  Мало прозивке на рачун сланинара, Ко је сланинар и имали смо поруку у два реда о циркусу који је стигао из НС-а...Молим некога за цитат... На крају у два наврата пре и након доделе трофеја играчи долазе до Севера, "размењују" се дресови и врхунац узбуђења је подизање пехара од стране једног од вођа Делија који је водио навијање у већем делу другог полувремена...

Идемо даље, још само два фудбала у сезони....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ја се извињавам прогутао сам слово и лоше испада парола  :(

обришите пост изнад...

Партола гласи

  КАРАВАН ЈЕ СТИГАО У НАШ ГРАД
ДОБРОДОШЛИ ЦИРКУЗАНТИ

Какво је невиђено задовољство слушати песме са Севера на крају утакмице са разгласа оне руине.  :ruke

Сви одлазе, а чује се песма Напред Звезда, але!



:ruke



;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Сад овде видех слику Фирмаша... Просто сам се шлогирао кад је коментатор рекао да су дошли 17 буса  :o  :o  :o

Ево још мало слика...

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?lang_id=1&page_id=202

Quote from: "Мезимче"Сад овде видех слику Фирмаша... Просто сам се шлогирао кад је коментатор рекао да су дошли 17 буса  :o  :o  :o

Фирма je пријатно изненадила бројношћу и изгледом трибине :




Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

По мени судећи фирма је већ годинама по организацији испред глодара, одушевио сам се како је лепо изгледало када су сви после почетка текме навукли дресове,
Свака им част, у сваком случају достојнији противник од гробара.

Делије, поздрав !

И једни и други су нула, не треба их коментарисати.

e, jebiga sad po tebi mi smo Bogovi i postojimo samo mi i niko drugi, ako je nesto i neko drugi bio dobar u necemu red je da se i to istakne a ne samo da se velicaju nasi uspesi, EGOIZAM JE BOLEST !

Pozdrav Boko :)  :ruke  ;pivo

Пу бре јебем ти латиницу, Кизо, неко било ко ВРАЋАЈТЕ ТАЈ ЕДИТ ! :megafon  :megafon

Није проблем поставити фотографију, рећи да су дошли у лепом броју у Београд и сл. Али помињати мишеве, ко је ко, правити поређења то је потпуно глупо.

Ко их јебе бре.

Да им клуб није обезбедио превоз и популарне цене, курац би дошли у том броју.