Сланинари су обична нула.Препевали доста песама од нас,поготово нове.


на,на,на,на,на Лига Шампиона :sampion
amo Bog zna šta će biti sa nama,samo Bog zna kolko Zvezdu volim ja

Quote from: "Nole"Сланинари су обична нула.Препевали доста песама од нас


И напред Воша ле и напред Воша ле   :batine  :o  :finger

Улаз је био УЖАСАН!!!! Корњаче збијају са свих страна, неизбежна кошкања, и после 40-45 минута тог срања пуштају све да уђу!!! :batine
Север КРЦАТ!!!!!! Навијање ипак добро ако се изузме повремена неусклађеност због рупетине од стадиона.
Једино сам разочаран што се већина људи после текме понашала као да смо добили неки нижеразредни клуб , а не освојили ДУПЛУ КРУНУ другу год. за редом!!Ето колико појединци "воле" звезду.

Свим делијама честитам дуплу круну!!!!!!! :sampion  :sampion
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Онај дечко коме смо одали почаст,да ли су њега убили због дреса на НБГД-у?
Ако неко зна више нека пише!

Ни слично.
Погинуо је у саобраћајној несрећи.

Quote from: "Бока"Није проблем поставити фотографију, рећи да су дошли у лепом броју у Београд и сл. Али помињати мишеве, ко је ко, правити поређења то је потпуно глупо.

Ко их јебе бре.

Да им клуб није обезбедио превоз и популарне цене, курац би дошли у том броју.

То је то!!!

И уосталом и поред свега тога било их је за трећину југа, ја сам јуче претерао кад сам рекао за четвртину...

И који мој се бавимо њима, ми смо били одлични, певање свих 90 и плус доста минута прославе, ок кореографија, све за високу оцену... Треба се концентрисати на још две утакмице и након тога скупљаћемо утиске и причати о томе да ли смо остали и даље без премца на овим просторима или нам се неко приближава или нешто треће...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Север стандардно добро. Заказале су остале две трибине иако је запад био солидно попуњен. Ипак је ово било финале Купа, очекивао сам бар мало више подршке са запада, бар као пред крај утакмице  :megafon
Срце на терен ...

Quote from: "Red Star Forever"
И који мој се бавимо њима, ми смо били одлични, певање свих 90 и плус доста минута прославе, ок кореографија, све за високу оцену... Треба се концентрисати на још две утакмице и након тога скупљаћемо утиске и причати о томе да ли смо остали и даље без премца на овим просторима или нам се неко приближава или нешто треће...

Баш тако! Па не може једна група да буде друга јер им је клуб организовао једно гостовање. На то финале купа је например знало да дође по неколико хиљада Мостараца, осамдесетих година па их нико није због тога сврставао у сам врх.

Свака част за бројност подршку, корео, али група мора да има причу и фанатизам, љубав према клубу, а не да буде вештачки створена јер је то сад фазон у НС. Држе то 4то место иза гробара и Земунаца и то је то...



И опет сам и ја застранио о њима, а хтео сам да кажем да нису вредни помена.  :batine :batine


Quote from: "milan90"Улаз је био УЖАСАН!!!! Корњаче збијају са свих страна, неизбежна кошкања, и после 40-45 минута тог срања пуштају све да уђу!!! :batine
Еееее, чини се да је било најлакше ући прескакањем се истока :)
Пошто карата за Север није било, то нам је била једина опција, многи су се исекли и изболи, ја сам само мајицу поцепао :)
Иначе, што се бројности тиче, једно од најбољих издања на ЈНА. Ал та трибина на том ружном стадиону нам никако не лежи што се певања тича, мислим нам је то можда био минус на овој утакмици. Мада се мора признати да смо у појединим моментима БАШ грмели.

Quote from: "Red Star Forever"
Quote from: "Бока"Није проблем поставити фотографију, рећи да су дошли у лепом броју у Београд и сл. Али помињати мишеве, ко је ко, правити поређења то је потпуно глупо.

Ко их јебе бре.

Да им клуб није обезбедио превоз и популарне цене, курац би дошли у том броју.

То је то!!!

И уосталом и поред свега тога било их је за трећину југа, ја сам јуче претерао кад сам рекао за четвртину...

И који мој се бавимо њима, ми смо били одлични, певање свих 90 и плус доста минута прославе, ок кореографија, све за високу оцену... Треба се концентрисати на још две утакмице и након тога скупљаћемо утиске и причати о томе да ли смо остали и даље без премца на овим просторима или нам се неко приближава или нешто треће...

Ма друже далеко од тога да нам се неко приближава, али што се тиче тога да им је клуб платио гостовање, појединци заборављају да је и НАШ КЛУБ нама годинама плаћао гостовања, е кад је то пресушило, дошао је до изражаја наш квалитет и неизмерна љубав према клубу, (комби, аутомобили, аутобуси, возови, камиони, авиони, .... како се ко снађе)  

А што се тиче гужве на северу, само се питам где су били сви ти људи 13. маја, у појединим моментима на улазу је била толика гужва да смо остајали без ваздуха, а било би ми драже да је тако било 13. маја на Маракани!

Делије поздрав !

Quote from: "Nikola013"А што се тиче гужве на северу, само се питам где су били сви ти људи 13. маја, у појединим моментима на улазу је била толика гужва да смо остајали без ваздуха, а било би ми драже да је тако било 13. маја на Маракани!

То је право питање... Немојте сад само да га ширимо овде, није ни време ни место, али баш ме занима какве су то обавезе у недељу увече, а радим даном у исто време их нема  :bes

Бројност на јна је овог пута као што сам и рекао подсетила на 90-е године када нам је дерби био једина тзв "велика" утакмица, није било Европе и знали су људи да напуне Север да не може да се дише, е па у уторак је било тако...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ја заиста морам похвалити кафеове фотке овај пут. Могли би неки и дан науче на овом примеру како тај део треба одрадити.

Ne znam da li je neko pisao, ali treba naglasiti da su panduri priveli/odveli sa stadiona klinca od 9/10 godina koji je, mislim, slucajno pao sa ograde u teren!

Ма јок, тај дјечак је окорјели хулиган, добро познат домаћој полицији ...  :batine  Докле више???



Вероватно мислите на дечка ка истоку, пошто нисам приметио да је ико више приведен...

Грррр, глупа полиција, на утакмицу сам ушао тек у 35 минуту...

П.С.
Сте видели оног нинџу из секјуритија, како стоји у гарду после примљеног гола  :rofl