Субота 17 часова, ваљало би да се испрати и ово последње овосезонско фудбалско гостовање... 200 кинти је карта... Многи су истрошени и финансијски и физички и психички, али покажимо још једном зашто смо најбољи, највернији и много тога другог нај нај...

Надам се да прошли одлазак у Апатин није максимум који можемо да дамо а подсетићу да нас је било доста и да је било јако занимљиво...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

да прошли пут је било супер поготово онај зид који смо срушили
да би направили места,јер је стадион премали! :sesir  видимо се у Апатину
Урош Мишић један је од нас

добро је било,мада им је простор за гостујуће навијаче премали  :)  битно је да смо победили и да ћемо бити први са милион бодова предности у односу на мишеве  :lol:  жао ми Перовића дечко поломио ногу...
ЗВЕЗДА ЈЕ ШАМПИОН СВЕ ЈЕ ГОТОВО НА СЕВЕРУ СЛАВЉЕ САДА ЈЕ ПОЧЕЛО!!!
Урош Мишић један је од нас

Последње гостовање у овој сезони се завршило минималној победи у српској престоници пива Апатину. Из Београда се кренуло возом, комбијем и колима, како ко. Из Шапца је такође дошло доста људи али и из осталих градова по мало.

На текму се улазило све до неког 30тог минута не због гужве већ очекивања да ће се ући без плаћања улаза. Део трибине где смо ми били је био сасвим попуњен, да не кажем са благом гужвом. Оно што ће остати запамћено са овог гостовања јесте сигурно веома добро и сложно навијање свих 90 минута. Први пут сам видео да није било забушавања на трибини и да сви навијачи који су дошли СВИ СУ НАВИЈАЛИ. Веома леп призор. Од песама су се форсирале ствари са новог и старог цд-а (које се у задњих неколико утакмица много боље чују него неке наше старе обраде). Упалили смо и две бакље током овде веома досадне утакмице.

Након утакмице чека нас ненормално много полиције у пуној опреми али све је прошло без инцидената. Екипа из Сомбора нас је угостила након утакмице и учинила ово гостовање више интересантним.

Vracajuci se iz Apatina u Odzacima,kamenovan je jedan kombi iz Bg-a i jedan auto iz Sd-a,od strane Grobara,njih 15-ak.Stali smo posle 100m,izleteli sa flasama,u medjuvremenu nailazi jos jedan auto nasih,zalecemo se na Grobare u tisini,oni se bodre ajmo Grobari,ajmo Grobari,lete flajke i kamenice misevi  beze kao picke jurimo ih jos malo po selu dolazi murija itd.Grobari kao nekad misevi kao uvek.Pozz.

Quote from: "Lazar_M"Vracajuci se iz Apatina u Odzacima,kamenovan je jedan kombi iz Bg-a i jedan auto iz Sd-a,od strane Grobara,njih 15-ak.Stali smo posle 100m,izleteli sa flasama,u medjuvremenu nailazi jos jedan auto nasih,zalecemo se na Grobare u tisini,oni se bodre ajmo Grobari,ajmo Grobari,lete flajke i kamenice misevi  beze kao picke jurimo ih jos malo po selu dolazi murija itd.Grobari kao nekad misevi kao uvek.Pozz.

пошто се види да си нов само да ти кашем да се о таквим стварима не пише на форуму.

Има ли неке слике или видео запис?

на железничкој станици Богојево дошло је до провоцирања од стране локалних усташа,на шта им је прописно одговорено,мислим да се више неће курчити пред циганима  :D
Урош Мишић један је од нас