Посебан позив није потребан, ово је време званичног почетка, најављена је прослава и пре утакмице, а после... У сваком случају, они који су изнели ову сезону и који су били ту на свакој утакмици биће сигурно и сутра, а остали добро сте дошли...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

:gold ВАИСТИНУ  :)

Видимо се тамо  ;pivo  ;pivo  ;pivo


Ха, изгледа сам ја први стигао кући са прославе, али немам снаге да сада сумирам утиске, све у свему још једно наше издање за незаборав.
Неки од упечатљивијих момената:

када је ПРВИ међу једнакима испред ревије после текме изговорио легендарну реченицу ОВО ЈЕ НАШЕ, НАШЕЕ, НАШЕЕЕЕЕ.... :rofl  :ruke

И са Калиша само један од момената ЈАВИ СЕ БРДО !  :ruke
ВРХ !!!

Једино што нигде нисам могао да пронађем урбан бебу, вечерас је за мене била неухватљива, ко зна шта је сама урадила са свим тим пивом  :D

Делије поздрав, а сутра опширнији извештај!

Quote from: "Nikola013"Ха, изгледа сам ја први стигао кући са прославе,
исправка док сам куцкао коментар неко се ипак појавио  :D  ;pivo

Quote from: "Nikola013"
И са Калиша само један од момената ЈАВИ СЕ БРДО !  :ruke
ВРХ !!!

quote]

Само брдо?? :D  :rofl
Мислим да је још неко позиван да се јави. :D
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

незнам ко је још позиван да се јави морао сам рано да идем да би стигао на бус :finger

Bakljada je bila vrh, navijanje konstantno, ali moralo je to jace, mnogo jace.

врх је било када је пера ненадић повео са шипке:ћале ти у ђубретарима,кева...

Вече за незаборав... Све је било како треба, можда и боље од планираног... Шетња до Калиша је дефинитивно постала традиција и свака титула ће се убудуће надам се славити на овај начин... Ако је код некога уопште и постојало зрно сумње да се понаљамо, грдно је погрешио... Било је другачије, на свој начин занимљиво, једно од догађања које Београд и Београђани памте током целе године...

На почетку прослава клуба, шпалир за играче, прозивка, додела трофеја, милиони конфета на небу, овог пута одлично одрађене заставе – барјаци, које су биле распоређене преко целог терена, а касније завршиле на западу, овог пута мислим да немамо чега да се стидимо, најзад је и клуб одрадио свој део посла како треба...

У том смислу све почиње како доликује опроштајном мечу првака Србије у овој сезони... Химна Боже Правде је отпевана од стране оперских првака који су стајали на средини терена, а овог пута скоро максимално испуњени Север и запад прате и без грешке певају громовито као један... Наравно ни исток не заостаје, али посета на овој трибини може да се процени са више стотина до хиљаду људи максимално...

И Север креће у свом стилу, парола Дупла круна на огради, а изнад ње црвено беле заставице које су тако распоређене да су правиле број десет... Димови и по нека бакља и сјајна слика трибине... Бројни барјаци ни овог пута нису изостали... Свих деведесет минута су се вртели заједно са бројем десет који се повремено појављивао након тих првих десетак минута...

Овог пута не бих издвајао ни једну песму и давао оцене која је боље или лошије отпевана... Све што је у овој сезони певано није изостало ни овог пута уз наравно већ познате слављеничке песме које певамо приликом освајања трофеја... Једноставно свих деведесет минута је било доста добро навијање, а на моменте феноменално... Лудило, транс, славље, наша журка како је поновљено више пута са шипке... Стоји и то да се опомињало неколико пута, али не зато што смо лоше навијали, него зато што смо желели и преко максимума... Повремено се пале и бакље, не би ли повремено додатно дизале атмосферу, петарде бију све време, а удари стварају тај осећај да је Северна армија у одсудној битци за Звезду и Србију... У једном моменту је полетела и ракета која је направила тотално лудило у следећих неколико минута... Не смем да изоставим ни дозивања са западом и истоком која су била екстра одрађена... Западу минус за звиждање у последњих пар минута (два пенала и играч који их је промашио) али било је и тамо људи који су смирили и средили ситуацију...

На полувремену је уручен дрес легенди клуба Срђану Мркушићу, број 92 на леђима, управо на јучерашњи дан човек је прославио 92-и рођендан... Пригодан говор, похвала Делијама и овације са Севера...

Након истека 90-ог минута тек почиње право славље... На јужној трибини клуб прави ватромет, а на Северу Пуне трибине лудих навијача и безброј бакљи... Црвене, беле, жуте, стробови, све гори, дим на све стране, ако постоји неки прецизнији податак нека неко и каже али ово је била једна од најмоћнијих и најбројнијих бакљада икад направљених на Северу!!!

Непуних двадесетак минута након тога од Ревије се креће ка Калишу у дугачкој колони, Аутокоманда, Булевар Ослобођења, Славија, Краља Милана, Кнез Михајлова Калиш, Победник!!! Песма не стаје, а повремено се пале бакље, удари не престају, неки се придружују колони, неки се издвајају, не бих да поредим са прошлом годином, али можда је била већа поворка али зато чини ми се већи број људи код самог Победника... А тамо тотално лудило, журка до касно у ноћ... Бкаље праве феноменалну атмосферу, пева се, пије се, максимално зезање и хит вечери Јави се брдо и дозивање са брдом тј. делом изнад платоа на коме је Победник...

Ето прође и још једна сезона, тријумфално на терену а још убедљивије ван њега... Било је ту свега и свачега тек ћемо причати о томе, али све оно што није ваљало треба исправљати у ходу и од августа кад креће и лига и квалификације за ЛШ треба бити још бољи, још оригиналнији, једном речју најбољи... А оно што је било добро (пуно тога) довести до савршенства...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Nikola013"незнам ко је још позиван да се јави морао сам рано да идем да би стигао на бус :finger
мислим да то има везе са... "ДУШАНЕЕЕЕЕЕЕ!!!..." :rofl а нећемо споминјати поједине испаде као што је "МЕЛАНИЈА"  :batine  :rofl
url]http://www.delije-caffe.co.yu/delije_aca_radovic.php[/url]

Пиротехнике је било за крај...око 200 бакљи и 100 тинак стробова.
На почетку 40 ак димова(црвених и белих) и доста је бакљи упаљено током целог меча. Напољу све укупно је упаљено око 100 бакљи толико стробова...плус доста ракета.
Све то саберите и долазимо до цифре од око 600 што бакљи што стробова...Ударе не рачунам...или да рачунам...око 100.

Quote from: "Ujka Vanja"Пиротехнике је било за крај...око 200 бакљи и 100 тинак стробова.
На почетку 40 ак димова(црвених и белих) и доста је бакљи упаљено током целог меча. Напољу све укупно је упаљено око 100 бакљи толико стробова...плус доста ракета.
Све то саберите и долазимо до цифре од око 600 што бакљи што стробова...Ударе не рачунам...или да рачунам...око 100.

плус око 600 петарди....

Quote from: "радомир"
Quote from: "Ujka Vanja"Пиротехнике је било за крај...око 200 бакљи и 100 тинак стробова.
На почетку 40 ак димова(црвених и белих) и доста је бакљи упаљено током целог меча. Напољу све укупно је упаљено око 100 бакљи толико стробова...плус доста ракета.
Све то саберите и долазимо до цифре од око 600 што бакљи што стробова...Ударе не рачунам...или да рачунам...око 100.

плус око 600 петарди....
Ајде бежи са тим петардама.

:rofl  :rofl  :rofl  :lol:
:ruke  :ruke  :ruke
:sampion
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

јел има негде снимак поворке  :rofl
СНАГА БЕЛОГА ГРАДА НЕК НОСИ ТЕ САДА... !!!

Пола Београда има снимак поворке, сви су изашли на прозоре и улице извадили мобилне да сликају то ЧУДО!
У кнезу су нас сликале неке старије госпође са телефонима.  :)
Технологија напредује, ко зна можда идуће године буде и 3Г...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Кафе има само снимке од утакмице, и део кортеа, јер су батерије цркле. Што се фотки тиче има преко 200 фотки необрађених, неке су мутне... Али наравно нису све за јавност. Поставићу их још у галерију у току дана. Уколико неко има одличне снимке које су снимљене Камером из града (кортео и калиш) нека се јави.

Један минус: милиони телефона на Северу, милиони телефона у поворци, сликали су и они који не би требало да сликају, као да не знају да постоје људи који су ту првенствено због тога да би документовали све оно што раде Делије...

Хиљаде и хиљаде телефона  :finger  Ко измисли телефоне са камером  :nene
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Бакљада на крају утакмице била је заиста велинчанствена и неописива  :ruke. Освојили смо титулу, први смо у Србији и кортеом смо показали да је ово наш град певане су песме посвећене Звезди, Србији а певано је и доста против наших непријатеља, код победника  је све прослављено са надом да ће и европа и свет цели ускоро бити црвено-бели!
1:sampion0

Quote from: "KizaLion"Уколико неко има одличне снимке које су снимљене Камером из града (кортео и калиш) нека се јави.
Надам се да ми неће РСФ замерити али ево имам ја мало видеа са калиша :D , да ли да поставим на јутубе, спеедишер или да ти пошаљем ??