Постоји период у фудбалској сезони када се лута... То је код свих клубова обично период за време припрема када се лепо тражи тим, тактика, стварају се различите комбинације... Ипак Звезда је посебна па тако ми лутамо у посебном тренутку...на почетку сезоне... Тим нам трпи летеће измене као у хокеју, а резултат тога је конфузија која се ствара на терену...
Странци су ту...али као да мало постоји потцењивачки став према њима... Ако је циљ продаја неколико играча којима би ми, а како ствари стоје, и клуб видимо леђа ја то ипак не могу да разумем... Ако је неко лош па макар и привремено зашто га онда гурати на силу неку формацију и терати га да се мучи, а притом мучи и остатак екипе... Погрешна филозофија...и то много погрешна...
У сваком случају лагано се назире 11орка која ће играти онај чувени пролећни део првенства, али да ли смемо ризиковати толико да засеремо све у овој сезони?! Питање на које се мора одговорити малтене тренутно...

b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]


О овоме горе више нећу писати. Ко је био јуче у Чачку зна какав нас редослед догађаја очекује. Ко не зна, вероватно ће ускоро сазнати.  namigivanje

Очигледно је да Звезда има хроничан проблем у виду неефикасности. Од када је Аилтон позајмљен Грасхоперсу, успостављена је игра са једним класичним шпицем. Иако је ово трећи тренер од тада, по том питању се ништа не мења. Нешто се размишљам и мислим да је главна препрека да играмо са два шпица та што смо пренатрпани на позицијама централних везних играча. Кад би играли са два шпица чак двојица од четворице средњака (Кастиљо, Лукаш, Миловановић и
Милијаш) би морали на клупу. У овој ситуацији је из разноразних разлога изгледа то немогуће.

Затим логика ''Тришовић је био репрезетативац, мора да ваља'' је дебилна. Ајде пробаш га једном, видиш да не ваља, па назад на трибине. Ал форсирати га на важним гостовањима у вери да ће да експлодира је равно идиотлуку. Ту долазимо и до Молине. Какав је то играч кад на две позиције на којима може да игра предност добијају Тришовић и, у другом полувремену, Владимир Богдановић? И на крају, зашто тај Богдановић добија шансу да седи на клупи и да уђе у игру пре Трајковића, који је завршетак прошле сезоне сасвим коректно одиграо?
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Чуј какав је то играч... по ономе што је до сад показао Молина је доктор за све тришовиће и богдановиће, није он крившто неки очигледно морају да играју.

Мис'иш на оно што је показао на Ју-тубу? Пошто у Звезди није показао ама баш ништа. Не кажем да нема играча који морају да играју, ал' ако је то случај са малим Богдановићем онда ствааарно...
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote from: "Pijanac"Мис'иш на оно што је показао на Ју-тубу? Пошто у Звезди није показао ама баш ништа. Не кажем да нема играча који морају да играју, ал' ако је то случај са малим Богдановићем онда ствааарно...
Јбг он барем има на јутјубу, ови немају ни то. Ако ћемо  тако.

Pokazao je i u Atini.  Vise od Bombe i Baste za sve ove godine.

Показао је сасвим довољно за неких 45 минута укупно колико је одиграо у Звезди, више него што су горе наведени за читаву сезону-двије

Мој лични утисак је да доведемо Каку, Роналдиња и Дрогбу да би издували код нас, у чему је проблем не знам али например Георгијев који код нас није одиграо НИШТА у Дуизбургу одкида.
Свако нормалан мора да се запита да ли је проблем само у играчима или смо ми клуб са највећим талентом за проналажење ретардираних тренера. Ако је код нас заиста и даље актуелна комбинација "преко везе" ( што једино може да објасни Рашковића,Богдановића...) онда можемо ми сви овде да се поубијамо од постова од Звезде неће бити ништа. И још једном понаљам да имам ноћне море везане за дерби, а богами није ми свеједно било ни када смо добили Телеоптик.
Неко сад може да каже да сам превише песимистичан али ми не можемо да добијемо Чукарички,Борац,Ливаду... ало бре како их није срамота!!!
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Ма за дерби опуштено.Видиш да су гробари опет полетели.Могу само да замислим шта ће да изјављују пред дерби.А сви знамо да увек када дају такве изјаве попију најмање 3 комада. :D  :D  :D
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Партизан је за првих 15 минута сусрета са Напретком створио више шанси него ми читаве ове сезоне досад. Нема сумње, они играју фудбал, нису ништа посебно, али су нешто..ми немамо ни то, ми смо ништа. Што се дербија тиче, како ствари иду они ће у њега ући са бодовним вишком, не верујем да ће нас добити, али..Зар је то важно када нам се смеши црно-бела сезона..
..кажу да причам много...

Quote from: "Verbal Kint"Партизан је за првих 15 минута сусрета са Напретком створио више шанси него ми читаве ове сезоне досад. Нема сумње, они играју фудбал, нису ништа посебно, али су нешто..ми немамо ни то, ми смо ништа. Што се дербија тиче, како ствари иду они ће у њега ући са бодовним вишком, не верујем да ће нас добити, али..Зар је то важно када нам се смеши црно-бела сезона..
Ма да, али и они нису нешто славни у одбрани. Мислим, да се разумемо ми смо криминални. Ако крене Алкосан да пушта стренџере ове што имамо у нападу, прорадиће ваљда и Звезда.
Ал, немогуће да је гробље за два месеца довело све у ред, скаутинг им обезбедио три пута боље странце од наших, а три пута јефтиније. Ебем ли га, ал ај да видимо шта ће да буде кад крену да играју ова наша појачања, јер нису спојили ни једну утакмицу да одиграју заједно рецимо Салас, Молина и Јестровић. А ако и даље настави Алкосан да форсира Бомбу и Басту и Тришовића, онда је већ све јасно и знаћемо колќо је сати.

Еј хајде мало лакше са југословенским спортским друштвом. Ми имамо пречијих ствари од гледања неког другог. Они никада нису били за поређење са нама и зато немојте да срозавате и ову дискусију и наш клуб на тако ниске гране...

Kључ свега је игра са два шпица, али та два шпица мора неко да упошљава са довољно употребљивих лопти... Нисам од почетка сезоне видео ни једнога који то уме, сем Милијаша и евентуално Лукаша... Нажалост први је спор па му те не пође увек за руком тј.ногом, а други нема коме да дода јер један шпиц у 99% случајева није сам па лопта пре дође до противника него до њега... Богдановић нема појма и тачка... Молина такође, шта сте ви то видели од њега???! Ја сам видео три шута на гол, пардон на Север, јер су све три лопте завршила на истом.. Ништа дриблинг, ништа пас, ништа центаршут... Нажалост и Миловановић и Тришовић су бољи од њега, а кад су они бољи од њега све вам је јасно... Једини странац који ваља је Салас који нажалост не игра, нико не за зашто, а и Броновицки је ок, али човек не игра на својој позицији, уништиће га Косан...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Дали је подписао овај бетонлигар? Зна ли неко?

Да ваљда, 4 године, шлепер банана и 2 камиле.

Нисам баш сигуран да је подписао....писало би на официјалном сајту. Е сад,  и да сутра подпише, мислим да је касно за ове две утакмице са Пољацима!

Прочитао сам то негдје, мислим Новости....
Као да би играо против Пољака и да је потписао, видиш да саласа и остале уиграва 4 мјесеца

Још један кретен тренер који размишља само о дефанзиви,никад немамо тренера који има муда. Невјероватно. Какви су то ретарди кад против неког смедерева или борца игра са 3 задња везна од којих су двојица оперисана од фудбала. Али битно је да и тренер и предсједник,кад их питају о игри похвале навијање  :батине