неће нама ни јестровић помоћи  :(
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Гледати ову утакмицу је било исто као и гледати утакмицу са например Чукаричким... Гости дошли да се бране, а ми наравно по ко зна који пут не пробијамо бункер...
Никада једна већа Европска екипа није одиграла овако курвињски на Маракани, а то нам је управо била прилика да избацимо противника који синоћ није био ништа бољи од нас...
Да кренем редом...
Гај и Туторић су свој посао одрадили како треба мада стиче се утисак да сем оне једне прилике Ренџерса они нису ни имали неки претеран посао...
Лукаш на нивоу! Милијаш је почео да претерује, знамо да је технички јак играч, али синоћ су нам требале брзе лопте... Короман је у неким тренуцима сам себи компликовао ситуацију неким сулудим дриблинзима.
Анђелковић...мене је срамота његовог издања... Он је човек бек и као такав нема само улогу држања стране терена већ мора убацити неку квалитетну лопту... Све су му биле напамет јер дечко не диже главу никада, а огромна већина је ишла у пет метара сем што су неке ишле даље иза друге стативе...
Ђорђевић...не може он ништа...појели су га синоћ, ма није се видео уопште... Опет за њега бар има оправдање, човек је трчао до јуче по неким пољанама, а ово су много озбиљније утакмице...
Бурзановић је одиграо одлично до измене, а претпостављам да је изашао јер није могао више да трчи...
Баркос је играо кратко, али ми је оно његово додавање ја мислим до Коромана у њиховом шеснаестерцу остало упечатљиво...веома леп потез и одмах се отворила шанса за гол... Имао је још једно одлично спуштање лопте ка нашем играчу... Полако почињем да верујем како ће он са још једним нападачем одлично функционисати... Можда је ипак добро решење по нас...

У сваком случају момци су одиграли онолико колико су у могућности, ни говора да им је фалило мотива, али једноставно нема се квалитет... Е сада имамо скоро 20ак дана колико знам до следеће Европске утакмице... Довољно да се цео тим најзад уклопи како треба и да најзад видимо једну праву Звезду... Видећемо колико је то могуће...

Ја се до сада у већини суздржавао бруталних коментара-поготову кад је Пикси у питању. Али, сада смо имали никад лакшег противника за улазак у ЛШ и сами смо си криви, што то нисмо и урадили.

Одмах потписујем оно што је Константин рекао у вези Пиксија и стварања тима. За селекцију играча су одговорни он и Дика и ту нема изговора и сад ме бурно занима, какве ће кобисаце овог пута да продају навијачима! Надам се да већина вас неће насједати на баљезгање, које сада сљеди путем медија! Тим нам је никакав, а новац су разбацали. Ту си слободно могу узети примјерак у комшијском табору, гђе су са мало новца и након тоталног краха са 4-5 играча створили екипу, која има тренерски рукопис и уиграност, дакле све оно, што ми немамо.

Пикси, надам се да имаш добро објашњење за ово сто се је десило на почетку ове сезоне! Ако не, дај отказ и уручи твоје мјесто неком способнијем!

Хвала.

Шта да кажем, у грудима ми једнако тешко, као и послије Кијева и послије Стразбура ... Није туга, шта је туга за д-мол ...  :(
Прво питање које ми је пало на памет послије меча је било: Докле ћемо плаћати за Бари? Да ли ћемо икад ући у ту јебену Лигу шампиона?
А онда кад сам мало боље размислио ... Зар заиста заслужујемо да уђемо у ту ЛШ са Анђелковићем, Рашковићем и сл? Не. И такав усрани Ренџерс се провукао.
Живот иде даље, у 5ак ћемо сазнати ривала у купу УЕФА. И тако дан за даном, пред коцкастим екраном ... Тапкамо у мјесту 15 година и сваки пут се изнова понадаш и разочараш.
Ко га јебе ... Напред Звезда!



Quote from: "Mikelandjelo"
Живот иде даље, у 5ак ћемо сазнати ривала у купу УЕФА. И тако дан за даном, пред коцкастим екраном ... Тапкамо у мјесту 15 година и сваки пут се изнова понадаш и разочараш.
Ко га јебе ... Напред Звезда!

Кад смо већ код жреба, читам ја данс новине и како сада ствари стоје, изгледа да нећемо бити повлашћени у првом колу Купа Уефа, тј. можда бисмо и могли бити у случају да Војводина елиминише сутра Атлетико, што ће се догодити јуче, а можда и прекјуче.
Истина спомињу се још неке комбинације, али ме од свега тога, као и од оног јуче боли глава.
Све у свему године стихијског планирања и принципа ''у Европи шта урадимо'' полако узимају свој данак.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

100% ацб, добре су ти те новине...

36 Empoli Ita 21,808 U 1
37 Stade Rennais Fra 20,706 U 1
38 CSKA Sofia Bul 20,112 U Q2
39 Hapoel Tel Aviv Isr 19,338 U Q2
40 Crvena Zvezda Ser 19,256 C Q2
unseeded
41 Kobenhavn Den 19,129 C Q2
42 Litex Lovech Bul 19,112 U Q1
43 Toulouse Fra 17,706 C Q3

Микеланђело, Анђелковић је био најбољи играч синоћ, а друга је ствар што онај сироти Филип сам покушава нешто, а Бурзановић и Милијаш и не помишљају да уђу на скок у 16м.

Ја сам рекао шта сам прочитао, с тим да су и тамо навели могућност да у зависности од осталих резултата данас и сутра можда ипак будемо носиоци. Ако су лагали мене и ја лажем вас, али немој да се чудите ако у петак нађемо у доњем шеширу  :finger .

Мада како играмо, а и како смо пролазили у претходне три године у првом колу Купа Уефа(два фијаска и један пролаз на једвите јаде) слаба вајда и да смо носиоци.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Још једном се показало да је Маракана чудо и да нема тима који може лако да нас добије без обзира на резултат из 1. меча.Нисмо имали знања нити среће да решимо меч у своју корист,али причати како је тим лош,како Пикси треба да иде и сл. је глупост,јер да је Бурза дао синоћ гол у 1. минуту сви бисте овде писали како смо их откинули,како нису прешли центар,блабла...Ренџерс је једна очајна екипа која не би била шампион у Србији,играли су толики бункер да је то у рангу са Чуком,Лучанима или ко зна којом смешном екипом која је на Мари играла само да не прими гол.Бурзановић је по мом мишљењу трагичар јер је имао бар 2 изгледне шансе.Анђелковић...промашио је једну велику прилику,али осим тога по мом мишљењу његова партија сезоне.Кажете центрирао је напамет ово оно...дечко је упутио минимум 20 центаршутева у току меча,толико смо укупно упутили од почетка сезоне.Проблем је што нама фале шпицеви који ће да постигну гол,што су нам играчи спори,Анђелковић нема технику да се надиграва код корнера са Шкотима и да чека да принцезе довуку дупета у шеснаестерац.Ђорђевић смешан,ако нема ону ствар сада неће је никад ни имати,где му је дрскост?Кастиљо одличан прошле сезоне,катастрофалан ове...где су ти голови,асистенције.Прилепио се назад уз Гаја.Милијаша нећу ни да коментаришем њега треба дати Могрену на позајмицу.И поред свега овога ми смо јуче доминирали чиме се враћам на тезу да су Шкоти нико и ништа и да ће их напунити сви редом у ЛШ.Што се нас тиче имали смо мало среће да будемо повлашћени и треба то искористити сада.Овај тим би коначно могао да презими у Европи поготово са нападачем калибра какав је Јестровић.

Не разумем шта замерате Анђелковићу?! Синоћ смо углавном нападли по левој страни. Имао је добре центаршутеве чак и кад је био покривен. Није он крив што нисмо имали никога у 16. Мене је једино нервирао Милијаш својом спорошћу. А Ренџерс је одиграо паметно (да не кажем кукавички) и то им се исплатило. Можда ми нисмо за ЛШ, али према приказаном нису ни они. Само треба да наставимо са радом, са Јестровићем ћемо добити у нападу оно што сада немамо, и да се надамо уласку у Лигу Уефа где имамо шансе нешто да урадимо.

Није могућност и зависност од немогућих резултата типа побједа војводине него смо сад први изнад црте и остаћемо изнад.

QuoteЂорђевић смешан,ако нема ону ствар сада неће је никад ни имати,где му је дрскост?

Свака част дечку али ово што рече Ђоле је суштина фудбалске игре и рецепт како се постаје играч... Он се окреће, намешта, гледа и губи много времена, да је бар једном опалио ка голу из прве много би било другачије...

Много тога не ваља у овој екипи, али ово је детаљ који ми је тренутно био интересантан... Такође, чини ми се да је Короману скренута пажња и да је синоћ мање давио лопту, мада треба и још мање...

Лукаш ме прилично изненадио, био је много бољи него на свим претходним утакмицама... О осталима ништа ново нећу рећи, зато једва чекам ту Бежанију и Јестровића у кога се сви кунете и прогнозирате бољу игру... Чисто сумњам да један играч може толико тога да промени, али дај Боже да је тако...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Johnny Blaze"Није могућност и зависност од немогућих резултата типа побједа војводине него смо сад први изнад црте и остаћемо изнад.

"Браћа" Бугари нас ту сместили својим испадањем... Колико знам Левски би био у горњем делу, али својим непроласком отворили су нама ту позицију...

Quote from: "Woodoo"Не разумем шта замерате Анђелковићу?! Синоћ смо углавном нападли по левој страни. Имао је добре центаршутеве чак и кад је био покривен. Није он крив што нисмо имали никога у 16. Мене је једино нервирао Милијаш својом спорошћу. А Ренџерс је одиграо паметно (да не кажем кукавички) и то им се исплатило. Можда ми нисмо за ЛШ, али према приказаном нису ни они. Само треба да наставимо са радом, са Јестровићем ћемо добити у нападу оно што сада немамо, и да се надамо уласку у Лигу Уефа где имамо шансе нешто да урадимо.

ја му замерам то што игра бека а не зна човек да центрира,а и није ми јасно зашто форсирамо ту игру преко центаршутева кад нема ко да скочи...........
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Јунајтед могли су синоћ и Роналдињо и Бекам да центрирају,али коме?Код сваког центаршута један наш играч у шеснаестерцу и то углавном Ђорђевић о коме сам већ довољно рекао.Можда да смо кренули са Баркосом,али...шта би било кад би било.

Не бих се сложио да не зна да центрира. Бољи је доста од Пантића кога је преошле године Бајевић форсирао на месту левог бека иако му то није позиција.
А што се тиче игре, ми никако не схватамо да нисмо моћан клуб који може да постави игру а да се противник прилагођава. Играли смо онако како су нам они дозволили. А Јестровић може да нам помогне првенствено зато што ми тренутно нападаче немамо. Ђорђевић неискусан, Салас повређен, Баркос ван форме. Само Бурзановић, коме је од Левадије синоћ био први меч. Због тога верујем да ће са њим бити боље, а не због не знам каквог квалитета.

Шта рећи? Осећање након синоћње утакмице је јако чудно, разочарење помешано са неверицом. Главни узрок новог неуспеха је у прелазном року. Сви грме на напад али наш проблем је пре свега у средини терена. Ту су Пикси и Дика извршили потпуно погрешну селекцију. Ми немамо централног везног са иоле офанзивним карактеристикама који би пробио кроз средину или се убацио у напад из позадине. Лукаш је добар играч али он је плејмејкер који игра у простору непосредно испред наше одбране. Кастиљо је "радилица". Милијаш је сличан Лукашу. Бурзановић је једини који нешто може кроз средину али он је превасходно нападач. Центаршутеви на које играмо тешко пале против екипа са високим центархалфовима као Ренџерс.

Поред овога што је очигледно мене копкају још неке ствари. Зашто наше наводно највеће појачање Салас није било ни на клупи? Зашто нису ушли ни Молина ни Броновицки, такође најављивани као велика појачања? Ко гура оног инвалида Рашковића?

Сад шта је ту је, прво жреб за куп УЕФА а потом Бежанија.

Нећу много да полемишем, овај, онај, ово, оно.

Ствар која мења ток утакмица су голови. Ми смо (Бурза) промашили само такву шансу после 50 секунди. Да је ту гол пао, они би били у шоку до краја, а ми би били на крилима.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Не може се у ЛШ без добре екипе, то је реалност које изгледа Пикси није свјестан. Гдје то има да предсједник клуба доводи играче без икакве консултације са тренером.
Већина играча која је играла синоћ је потпуно разочарала, бојим се да нас ово стање које влада међу играчима скупо не кошта до краја сезоне у борби за титулу.
Сад се види зашто није било добро да се дају изјаве типа ''Сад или никад'', као и наших играча да пред пуном Мараканом могу до великог тријумфа(као да ће навијачи да дају гол)
Но, не треба се правити паметан сад кад је све завршено. Морамо да дамо подршку Звезди већ на следећој утакмици против Бежаније и покажемо да нам није важно против кога играмо, кад игра наша Звезда. Пун ми је к...ц навијача који дођу једном годишње и пођу као разочарани.
Зато сви на стадион против Бежаније !!!!
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

У савременој, модерној ФК Црвена Звезда је неминовност продаја играча као примарни извор новца за насметано функционисање клуба по речима актуелног руководства (са све стилистом).Tреба се запитати ког играча од ових свих бедевија ће успети уопште да продају и зараде за клуб на њиховим трансферима?Квалитетних играча из омладинског погона нема ни на видику а који су били колико толико носиоци игре у клубу не тако давно,и од њихових трансфера се животарило протеклих година!Волео бих да грешим али морамо бити спремни на све као једини и искрени ЗВЕЗДАШИ јер све указује на још теже време!!! :(

29.08.2007 19:00
Хуманитарни меч у Атини
Прихваћен позив пријатеља


Црвена звезда ће 12. септембра у Атини одиграти пријатељски меч хуманитарног карактера са грчким шампионом Олимпијакосом.

На позив Илије Ивића, спортског директора Олимпијакоса, наш тим је са великим задовољством пристао да одигра меч са којег ће сав приход бити намењен жртвама великих пожара који су последњих дана у Грчкој однели велики број живота.

Овим потезом ће се још више учврстити везе и дуготрајно пријатељство два  клуба и њихових навијача, као и пријатељство два братска народа.