Ја кажем полазим од себе,такв сам namigivanje

Quote from: "kiki"Да си налетео на Бурзу или Милијаша вероватно би видео како цевче нешто жестоко - и то ноћу.

Истина!Милијаш не излази из једног кафића ту код мене у крају. :D
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Овај део текста , са конференције пред утакмицу са телеоптиком , преносим да званичног сајта :

. . .

Маурисио Молина :

« Потребне су ми утакмице у континуитету. У досадашњој каријери сам играо као офанзивни везни играчм иза двојице нападача, али овде се игра другачије и на мени је да се прилагодим. Морам на тренинзима да радим још боље и да сваки минут на терену максимално искористим »

. . .


Па ваљда је логично да тренер креира игру тима на основу профила играча које има , а не да се они прилагођавају његовим сјајним тренерским замислима !!!

Човек лепо , јасно и гласно , каже , да је играо ОФАНЗИВНОГ  везног , иза ДВА нападача , а ми у досадашњим текмама нисмо имали ни  офанзивног везног , а камоли ДВА (2) нападача !!!


Е мој Косане ...
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

"Увек сам играо иза двојице шпицева"-хахаха, то ко зна кад ће да буде код Косана!!

- "Другачије се игра у Србији. Морам да се адаптирам и испуним захтеве тренера - почео је да објашњава Молина, али га је прекинуо тренер Милорад Косановић:
- Немој да се плашиш, кажи све што мислиш. Нема везе што сам ја ту".ццццц.....који морон!!

Косановић је схватио, на следећој утакмици Мао игра лијевог бека 100%

Ма шта вам је људи...Наш тренерски маг већ има кеца у рукаву пред утакмицу са Телеоптиком. Схвативши да се Мао није баш најбоље снашао у његовим тактичко-техничким замислима, Алкос је увелико почео припреме са идејом да збуни противника. Наиме, Шмуци се сели на клупу а Мао заузима место међу стативама.

Мислим да Косан само још то није урадио колико је истумбао играче по свим могућим позицијама.

А зашто сте ви сви толико против алкохолизма? Зашто бре то тако забога људи... :bier

Просто је невероватно колико лоше уклапање и неспособни тренери могу да упропасте тим, игру...Убеђен сам да ми са изузетком позиције шпица имамо сасвим солидан фонд добрих играча, али су их прво Бајевић, па онда Бошко, и на крају Алкосан толико премештали , комбиновали, да ово сада више не личи ни на шта. Додатни проблем су играчи који су прво из необјашњивих разлога у уопште фудбалери, а у Звезди из још невероватнијих разлога и играју (Богдановић, Тришовић, Ђорђевић..).
Да се не лажемо, са овако формираном екипом није нимало лако одабрати прву поставу, поготово у везном реду где располажемо са гомилом играча сличних квалитета, и на истим позицијама, али ово што Алкосан ради је сулудо, човек дуплира бековске позиције, хвали игру без једне шансе на Маракани...Његов проблем је одувек био и што види неке позитивне ствари које нико осим њега не види, неке наше шансе, акције...Као да гледа неку сасвим девету утакмицу...
Све у свему, ПРВЕНСТВО ЈЕ РЕШЕНО, можемо се полако мирити са тим, моја нада је можда само да ћемо имати прилике да видимо по који добар меч у лиги УЕФА...

But trust me on alcohol...
..кажу да причам много...

12 минут телеоптик - црвена звезда 0-1, молина, из слободног ударца!!! добро је почело :sampion
..Звезда ми је све...

Хвала за инфо Миге! Посто сам тренутно пред компјутером, има ли игде пренос, макар текстуални? Тражим по нету, али никако наћи...

Ваљда ће сад да сконта Косан и пљувачи  :flasa

Само сад ће ти они рећи да је то против Телеоптика, не и против неког јачег противника. Мана ће се увек наћи... namigivanje


Значи 2-0 је?
Нормално да ће дати гол против телеоптика кад само против њих игра, да је играо против Ренџерса дао би га и тад  :jebanje

Quote from: "DelijaHH"Хвала за инфо Миге! Посто сам тренутно пред компјутером, има ли игде пренос, макар текстуални? Тражим по нету, али никако наћи...
Нема преноса маму им гробарску, требао да буде на спортклубу али изгледа да нису дали ови из телеоптика!
стока!!!!!! :jebanje  им маму!
коначно Баркос, почело је почелоооо :sampion
..Звезда ми је све...

Хвала, само да тако наставе у сљедећим текмама... :)

Quote from: "DelijaHH"Хвала, само да тако наставе у сљедећим текмама... :)
и ја се надам брате само да крене више :)
имаш повремена укључења преко радио београда1 ако ти значи нешто.
поздрав из требиња
..Звезда ми је све...

Туга 2:1 против ових слепаца. Докле овако?

До дербија, онда ће бити 5:1  :)

Quote from: "rukometas_bg"Туга 2:1 против ових слепаца. Докле овако?
добро почело, а стварно јадно завршило :(
..Звезда ми је све...