Јес' да је прес али ево га... Салас и Баркос....

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=22967&sectionId=44

Не вјерујем у ово, прије свега због приче да је Салас скупо плаћен, као и због чињенице да се ради о пресу.

Битно да му играју Богдановић,Туторић,Баста....Ужас!Звезда да исфункционише са 18 играча само? :zbunjen Јебе луд збуњеног...Сад ће и Саласа да најури?Да није смешно било би тужно...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Косан се тотално погубио, изгледа да покушаба да остави алкохол, па кризира.

Добри су ови шмекери из УЕФА-е. Кад запалимо бакљу на гостовању ми криви, кад пале странци код нас опет ми криви.

Quote from: "Johnny Blaze"
Не вјерујем у ово, прије свега због приче да је Салас скупо плаћен,...
На аутобусу пише име неке банке али кад уђеш унутра не добијеш паре! Плаћени су сви они добро али на папиру и како нам је сервирано а колико су они стварно добили,добијају или су се исталили са неким какве су то комбинације ту има много фактора и неодговорених  питања!Отворено је и питање мотива играња за Звезду, здрвственог стања,фудбалског умећа појединаца.Не подржавам АЛКосана али од овог играчког кадра тешко да може да се направи неки иоле озбиљан тим и такмичарска екипа за више сезона како је прецедник "ЛСЏ" презентовао.
ПС
Да је којим случајем тркачки коњ Франклин САЛАС не би прошао у Звезди ко Зимзелен(последња трка)!Него оно чувено"Децо а јел ви волите кобасице?!"....

Све што је Косан рекао на месту је у потпуности! Тако и треба да поступа сваки тренер у клубу... Друга је ствар што те речи нисмо чули од неког другог тренера већ од Косана па немамо поверења да ће све то бити одрађено онако како би и ми волели...

И по мени Косан је у праву. Продавали смо све што је могло да се прода а куповали без неке логике и на брзину. Мора тренер да се пита нешто, Бошко се није питао много и испало је како је испало. У нашем тиму се на прсте једне руке могу набројати играчи који по квалитету заслужују да носе наш дрес, имамо пуно полуиграча а највише ретардираних. Са једне стране Косан је у праву а са друге хвали Богдановића. Изгледа да нам требају и играчи и тренер.

Quote from: "silvester"У нашем тиму се на прсте једне руке могу набројати играчи који по квалитету заслужују да носе наш дрес,
Таква је ситуација још од генерације из 91-е, ништа то није ново...

И ко му је сад главни нападач?? Филип Ђорђевић?! Јестру је исто тако удаљио, оног из Чада нема нигде......страшно!!А да, заборавио сам да он не форсира нападачку игру, није ни чудо што имамо најмање датих голова.... :batine  :boks  :bes  :(

Ј амислим да је он после ремија у лучанима прецртан, само се питам има ли ко да га смени мајку му кад већ немамо преседника а онај дамјановић смотан колко је тежак,
стварно брука маму им њихову безобразну!!!!! :bes  :bes  :bes
..Звезда ми је све...

Ово сам очекивао. Срамота. Шта друго рећи..

Косан Саласу практично није пружио праву прилику. Много сам забринут због Косановог става према свему, не мислим само на ону: "неће нам Север ни било која друга трибина одлучивати ко ће играти ..." (вероватно га нисам најбоље цитирао, али то је суштина). Поставља се као да је он једини човек на свету који зна нешто о фудбалу. Веома је "к......т", али не у оном правом такмичарском смислу ...
Изгледа да воли фудбалере послушнике или нешто слично томе.
Страх ме је од таквог човека на кормили нашег тима, посебно сад кад морамо да преломимо и дамо гас  :(
Срце на терен ...

Debeli ako ima obraza daje veceras jos ostavku!

Dosta je u picku materinu.

Сви ви који браните Косана, везе немате. Па какав тим му треба,какви играчи? Људи Звезда досад у првенству има 6 ремија и 4 победе, три ремија су остварена на Мари, у купу смо једва избацили телепотик, зар је то домет овог играчког кадра?!! Сви су му криви сад, он ће сад да поотпушта играче, да прави реда...Реално за наше услове Звездин тим има само рупу на шпицу,  а ту Косан и вуче најглупље потезе, о чему је већ довољно речено...
Салас је посебна тема...дечко је добио шансу досад у укупно три одвојена полувремена( против олимпјакоса, гроклина и у првенству једном), и сва три пута је показао да је играч који прави разлику, који може да прође, да упосли, да поентира. Косан га сада одстрањује?!! У тиму се појављују "наша деца Богдановић и Ђорђевић" цркотине какве свет није видео,чека се повратак и бисерног нам капитена, ту је и триша, све брвно до балвана..

Једино где је по мени Косан у праву је да смо нагомилали превише сличних играча, али да је он стручњак, као што није, то не би морало бити проблем.

На крају, ја се јако добро сећам његовог првог мандата. Иста прича са расипањем бодова, лошим, губитничким трипом...А имали смо ОДЛИЧАН ТИМ.
И да, он неће отићи док га не отерају. Није ни прошли пут (иако је обећао, ако пукнемо од гробара на јна а пукли смо), вадио се гуслањем да неће да остави екипу на цедилу...
..кажу да причам много...

?? ?? ????? ?? ????????? ?? ????????? ??????.

????? ???????? ????. ?? ??? ?? ???? ????? ???????? ????? ????? ?????? ??????, ?? ????? ????, ??? ??? ?? ????????, ??? ??? ?????? 5-6 ?????? ???????? ??????.

? ?????? ?? ????????? ?????? ?? ?????, ? ?? ?? ?? ?? ???????? ?????? ??????? ? ?????, ??? ??? ?? ????? ?? ?????? ?? ?? ????? ?? ????.  :finger  ?? ???? ?? ???? ??????? ???? ?????? ????? ?? ???? ?????????? ??????? ???? ?? ???????? ???????? ????? ???? ???????? ?? ???????? ??? ??????. ???? ?? ?? ???????? ?? ?? ?????? ?????? ? ?????. ?????? ???? ??????? ???????? ??????? ??????? ? ????? ? ?????? ???? ????? ????. ?? ????? ?? ?? ??? ????? ?????? ??????? ?? ??? ?? ?????? ??????, ? ?? ??????? ?? ?? ?? ????? ? ???? ??????????. ?????? ?? ?????? ??? ?????? ???? ?? ??? ????, ?? ?????? ????? ?? ?? ?????? ? ?? ??????. ?????? ????????? ? ??????????? ?????????? ?? ?????????, ?? ????????? ?? ????? ????????. ??? ?? ?????? ???? ??????? ? ???? ??? ????? ????. ?? ?????, ???????????? ? ????????? ????? ??????? ?? ????? ???? ????? ??? ???? ???? ???? ???? ????? ?? ??. ? ??? ??? ???? ?? 20-?? ?? ???? ?????? ?????? ?????? ???? ? ???? ????? ???? ?? ?? ???? ?? ??????? ????.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Quote???? ??????? ?????? ??????, ???? ??? ?? ????? ?????? ?????? ?? ???????? ???????? ? ????????. ??? ?? ??????? ???????? ???????, ? ???????? ?? ????? ?? ????????? ?????, ???? ?? ? ????????? ??????? ? ??????.


??????? - ?????? ?????? 1:1
???????: ????? ? 33. ?????? ?? ???????, ? ??????? ? 65. ?????? ?? ?????? ??????. ??????? ????????. ?????????: 2.000. ??????: ??????? ????? (???? ???).


?????? ??????: ???????, ??????????, ??????? (?? 46. ??????????), ???????, ???????, ??????????, ?????, ???, ?????? (?? 46. ???????????), ???????, ????????? (?? 60. ??????????).

?? ??? ? ??? ????? ??????? ?? ????? ????? ?????? ? ?? ???? ???? ???? ?? ??????? ?? ??????? ?????? ?????? ????? ? ????, ? ????? ?????? (? ?? ?? ????? ???????? ? ???????? ???????)? ? ?? ?? ?? ??? ? ???? ???????? ???? ???????????? ?? ????? ????? ? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??????? ?????????? ? ..... (?? ???? ?? ?? ?????? ?? ?????)
????????? ?????: " ??????? ??? ????? ? ???????? ??? ? ?? ??????, ?????? ?????????????? ?????? ?? ?????? ?????? ?? ????? ???????????... " ? ?? ?? ??? ????? ?????, ??? ???? ???? ?? ?????? ???? ?? ????? ?????? ???????? ???? ? ??????? ????? ?????. ?? ?? ? ???? ?? ????? ????? ?? ?? ?? ??????? ?????? ?????? ?????? ? ???????. ? ?? ?? ?? (?????? ? ? ??? ?????????? ? ????? ???? ?? ?? ???? ????????).

Jedan covjek se sprda sa Zvezdom. I niko mu ni

Jebiga zbog latinice,nisam kuci

????? ?????? ????? ??? ?? ? ???????? ????????. ?????? ?? ??? ?? ?? ?????? ????? ????????? ?????? ?? ??????? ?? ???? ????? ?? ???????? ????????.

Quote from: "Verbal Kint"...?????????? ? ????????...???????? ????? ???? ???? ?????...
masterpiece!!! :rofl  ??? ??? ????? ???? ?? ????? ???? ?????. ?????!
????, ???? ?? ?????? ??? ?? ?? ??????? ????? ???? ?? ?? ???? ????? ???? ?????? ? ????? ?????. ? ???????? ?? ?? ?? ??  ???????? ? ???????? ???????. ???? ??? ???? ???????? ?????.