??????? ?? ?? ????? ?? ?? ?? ?? ??? ??? ??????? ??? ?? ? ???? ????????. ??? ???????, ? ?????? ??? ?? ??????? ??????, ????? ?? ??? ??? ??? ???? ????? ? ??????? ? ???????? ?? ? ??????.
??????? ??? ??? ? ?????? ??????? ????? ????????????? ?? ?? ?? ???? ? ?????? ?????????. ??????????? ???????????, ?????????? ???? ??????, ????? ??????? ???????, ?????????, ???????.... ??? ?? ??? ???? ??????? ? ??????

Quote from: "Red Star Forever"??????? ?? ?????? ????? ? ?? ???????? ???????? ????? ????? ? ???? ???????, ????????? ?????????... ?????? ?????? ?????? ?? ??????!!!
????? ?? ?????? ?? ?? ??? ???????????? ??????? ??????? ?????????. ??? ?? ???? ????? ??????? ????????? ? ?????????. ??? ??? ?? ???????? "????????" ???????, ?? ?????? ?? ????? ???????, ??? ???? ?? ???????. ???? ??? ??? ?? ??????/???? ???? ????, ???? ?? "??????"...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

'?????? ?????' ??? ???????

"??????? ????????????? ?????? ????????? ?????????? ?????????? ?????? ?????? ???????????? ??????? ?? ??????? ?????? ???? ?????? ?? ???? ?? ???????? ????? ?? 500.000 ?????? ? ??? ???????? ?????? ?? ???? ?????? ???? ??????? ?????????. ????????? ???????? ????????? ??????? ???????? ????? ?? ?? ???????????? ?? ???????? ?? ?????? ??? ??? ?? ???? ???? ?? ????????? ?????.

??????? ?????? ?????? ?? ???? ?? ????? ?????, ??????? "?????? ?????" ?? ?????????? ? 18. ???? ????????? ????????? ?????? ?? ???? ??????? ????????? ???????? "??????-?????"."

?????? ?? ???? "??????" ???? ?????? ?? ????????, ??? ?? ??? ????? ??????? ?? ????? ??? ??? ?????? ??????? ?? ?? ?????? ?????? ?????? ???? ????????, ??? ???? ??, ???? ?? ?? ???? "??????"...

Quote?????? ?????? ?? ? ??? ?????????, ? ????? ??? ? ?? ??????? ???? ?? ? ???? ???? ?? ????.
http://www.crvenazvezdafk.com/cyr/vesti/vest.aspx?id=163

??? ?? ???? ?????...  :gold
...?? ??? ????? ?? ???? ??????? ???? ?? ?????...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

? ????? ?? ?????, ??? ?? ??????? ?????? ?? ????????? ?? ??? ??? ?????? ????????.

QuoteVEC RADIMO
I CUTIMO

Cinjenica da napadaci Crvene zvezde ni protiv Borca nisu imali svoj dan navodi na logicno pitanje, s obzirom da se jesen zavr

??? ????? ?? ????...?'? ??? ???? ?? ?????...  

:ruke

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "UrbanBaby"??? ????? ?? ????...?'? ??? ???? ?? ?????...  

:ruke

????. ???? ???? ? ??????.



??? ????? ?????? ???? ?????? ??????? ??? ?? ?????? ???? :rofl

? ??????? ?? ?????? ? ??... :o
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

??????? ?? ?????? ??????????? ? ????? ?? ?? ? 10 ????? ???? ??????? ?? ?????? ? ???? ?? ????? ??? ???? ???? ?? ???? ??????,????? ?????? ?? ? ?????? ?????? ??????.? ?????? ??????? ???? ?????? ??? ??? ????? ? ???? ?? ?? ????? ?????? ?? 50 ? ??? ??????? ? ???????? ? ?????? ???????? ?? ? ??? ???????????.??????????? ???? ???? ????? ???? ?? ?? ???? ??? ? ?? ???? ?? ????.

?? ???? ??????? ?? ???? ??????,?? ?????? ?? ??????????? ???? ????..  
? ??????????? ?? ???? :batine
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

?? ?????????? ???????.
???? ?? ?? ?????.
???? ?? ????? ??????, ???? ?? ?????? ???????!
???? ???? ? ??????.

:)
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

????? ???? ????.

??? ???????? ? ??????? ? ???? ????????.

????? ???????, ???? ?? ???? ?? ?? ?????.

???? ? ?? ?????? ?????????????? ?????? ?? ?????????? ??????. ?? ?? ????? ??? ? ???? ?? ?? ?? ?? ?????? ? ?? ??? ?? ?? ????? ???????

Quote from: "CEBEP"
QuoteVEC RADIMO
I CUTIMO

Cinjenica da napadaci Crvene zvezde ni protiv Borca nisu imali svoj dan navodi na logicno pitanje, s obzirom da se jesen zavr

Quote from: "?????? ??????"????????? ???? ?? ??????????? ??? ??????????? ?? ???? ?????? , ???????, ???. ???????????... ?? ?? 10 ???? ?? ???????? 5 ?????? ????????? ??????????, ?? ?? ?? ?? ???????? ???? ?????, ?? ?? ?? ???? ?? ????, ?? ?? ???? ????? ????? ??????... ??? ??? ?? ??? ??????? ?? ?? ??????? ?????? ???? ???? ??? 2 ?????? ?????????. ?? ?? ?????? ? ???? ??? ??? ????? ??????? ?? ???????? ?????? ?? ????? ???? ?? ???????? ???.
?????? ?????, ?????? ?? ?? ??????? ?? ?? ???? ????? ???? ?? ?????? ???????, ???? ????? ??????? ????? (?? ?? ?? ??????, ???????) ? ???????? ???????????. ????? ??? ????? ??????? ???????? ?? ????? ???? ?? ?????????? ??? ?? ???????? (????? ? ???????????) ?? ??????????? ??????.
???? ?? ?? ???? ????? ? ????? ??????????, ????? ? ??????, ??? ??? ?????? ????? ?? ??????? ??????? ? ?????? ?????? ?? ???? ????. ???? ???? ??? ???? "?? ?????? ??????" ???????? ?? ???? ????? ????? ??? ???? ?? ??? ??????.

?????????? ?? ? ??? ?????????? ? ??????????????  :D
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "DelijaHH"'?????? ?????' ??? ???????

"??????? ????????????? ?????? ????????? ?????????? ?????????? ?????? ?????? ???????????? ??????? ?? ??????? ?????? ???? ?????? ?? ???? ?? ???????? ????? ?? 500.000 ?????? ? ??? ???????? ?????? ?? ???? ?????? ???? ??????? ?????????. ????????? ???????? ????????? ??????? ???????? ????? ?? ?? ???????????? ?? ???????? ?? ?????? ??? ??? ?? ???? ???? ?? ????????? ?????.

??????? ?????? ?????? ?? ???? ?? ????? ?????, ??????? "?????? ?????" ?? ?????????? ? 18. ???? ????????? ????????? ?????? ?? ???? ??????? ????????? ???????? "??????-?????"."
?? ?? ?? ???? ?? ????? ?????? ?????? ????? ?? ??? ??????? ??? ?? 8 ???? ???? ??? ???? ???????, ? ??????? ????? ???? ??????? ?? ?? ?????? ??????.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

??? ?? ????? ?? ???? ???? ?? ???? ????? ? ??????. ????? ?? ?????? ? ????? ????????.

Quote from: "www.crvenazvezdafk.com"

?????????? ???????? ?????

?????? ??????????????? ??????? ?????????? ???? ???? ? ??????? ?? ??? ?????? ?????. ???? ??? ?????? ?????????? ???????? ??????????? ??? ? ???? ???? ???? ??????? ?????????.

?????????? ???? ???????? ?? ?????? ? ????????, ??? ?? ?? ???????? ??????? ????? ? ??????, ?????? ?? ?? ??????? ?? ??????? ???????? ? ???????.

????? ????, ?????? ????? ?? ??????? ???????????? ? ??????????, ????????? ? ???.
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''