??? ????, ?????? ?? ????? ????, ??? ? ? ???????? ?? ???? ????? ???????? ????????? ? ?????. ?, ???? ??? ????????? ????? ?? ???, ???? ????? ????? ??????? ????????? ?? ?????. ??????????? ?????????, ? ????? ???????. :nene
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "SaXoN"??? ????, ?????? ?? ????? ????, ??? ? ? ???????? ?? ???? ????? ???????? ????????? ? ?????. ?, ???? ??? ????????? ????? ?? ???, ???? ????? ????? ??????? ????????? ?? ?????. ??????????? ?????????, ? ????? ???????. :nene
?? ???? ?? ??? ????

??? ?? ?? ???? ??? ?? ??????. ???? ?? ???? ?????? ? ??????? ????, ?? ??? ?? ?????? ????? ? ?? ?? ?????3?? ???? ???????? ??????? ??????, ??? ?? ???? ??????. ? ??????? ?? ???????? ? ???? ??????? ?????????. ????? ?????? ?? ?? ??? ?? ?????????? ? ??? ? ?????. ??? ?? ?????? ???? ?? ??? ?????? ????? ?? ????? ?? ???? ?? ?????? ?????????? ????????? ????? ?? ??? ?????????, ??? ?? ???? ????????? ????????, ?? ?? ????? ??????.
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

???? ?????? ???? ???? ???????? ?? ????? ????? ?? ?????? ???? ?? 10 ?????? ??? ??? ???? "? ????" ??? ? ???????? ??????? ? ????????? ??????? ?? ?? ????? ??????????? ??????!??? ?? ???? ???????????? ???????? ?? ?????? ???????? ???????? ?????????? ??????.

???? ?? ?????????? ?? ??? ?????? ???? ?????? ??????????? ? ????? ??? ?? ???? ?????? ??? ?????? ????????? ?? ?????? ?? ???????????.
??????????? ?????? ?????? ?? ??? ???? ???? ??????? ????? ?????? ????, ?? ?????? ????? ????? ??????? ???? ?????? ???-???? ????, ????? ?? ?? ?????? ???????? ????????, ??????? ???? ???? ????????? ????? ? ??? ?? ?????????????? ??????? ????? ?????? ????????? ??????? ?? ?????????? ?????????? ???? ????????????.


????? ????????? ???? ?????? ???????????  :batine

3 ' 3

2 ??????, ? ??? ?? ?? ???????? ?????? ? ???? ?? ?????? ????????  :zbunjen  :zbunjen

???? ??? ???? ??????? ??? ???? ??????!
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

???? ?????? ?????? ?? ?????????? ?? ?????
?????: ????? | 10.02.2008 - 21:50

? ?????? ?????????? ???????? ????? ???????? ?? ????? ????????? ?????? ?????? ?? ????? ???????? ????????? ?????????? ?????? ?? 7:1 (2:0).

?????? ?? ???????? ?? ???????? ? 36, ??????? ? 38. ? 67, ????????? ? 51, ? 72. ? ?????????? ? 74. ? 90. ?? ?????? ??????, ? ??? ? 83. ?????? ?? ??????.
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

??? ???? ????...

?? ??? ???? ?? ????????!? ???? ?????!
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

"Veciti derbi" bez publike
11.02.08. 14:05

Discplinski organi Zajednice Superliga

???? ?? ????? ?? ????? ?? ???????,?? ???? ?????  ;pljuga
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

?????? "????????" ?? ?????????

????????? ?????? ?????? ? ????? ?????????? ???? ????? ???????? ?? ????? ???????? ?? ?? 5:0 (3:0) ????? ???????, ???? ??????? ????? ????? ? ?????????? ?????????. ?????? ?????????? ???????? ?? ????? ?? ?????? ??????? ???, ? ??? ??? ?? ?????? ??????????? ????? ????? ??????????. ?????? ??: ??????????, ?????, ???, ???????, ??????????, ???????, ???????????, ???????, ???????, ???????? ? ?????????. ?????? ?? ????? ???????? ???????? ?? ?????(2), ?????????(35), ???????? (37. ??), ??????? (72) ? ?????????? (86. ??).
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

?????? ?????? - ????????? 1:2

???????: ?????????? ? 53. (?? ??????) ?? ?????? ??????, ????? ? 31. ? ?????? ? 84. ?? ?????????.

?????? ?????? (4-4-2): ???????? - ??????, ???????, ????????, ?????????? - ?????????, ??????????, ??????????, ??????

????? ?? ???? ????????? ?? ?????? ??? ???????? ???? ??? ?????? 7:1, ? ???????? ?? ???????? 2 ??????. ??? ????? ??????????? ???? ???? ?? ?? ???? ?? ??? ???? ??????????? ? ????????. ???? ? ?????, ???? ??????!

Quote from: "KizaLion"????? ?? ???? ????????? ?? ?????? ??? ???????? ???? ??? ?????? 7:1, ? ???????? ?? ???????? 2 ??????. ??? ????? ??????????? ???? ???? ?? ?? ???? ?? ??? ???? ??????????? ? ????????. ???? ? ?????, ???? ??????!

??? ???? ??? ???? ?? ?????, ?? ?????? : "?????? ?????"
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

??????-????????? 1:0

??????? ? 36. ??????

??????????, ?????, ??????????, ???????, ???????, ???????, ???????????, ???????, ???????, ????????, ?????????

? ????? ?????? ...

Quote??? ?? ???? ???????? ??????? ?????? ?????? ?? ?????. ??? ??? ? ?????? ??? ???????? ???, ? ? ????????? ?? ????? ?? ???????. ????????? ? ???? ?? ???? ??????????, ??? ?? ? ?? ????????? ?? ???? ??? ????????. ???? ?? ????, ???????? ?? ??? ????????????? ?????? ???? ?? ?? ????? ??????? ?????? ????? ????????, ? ????? ?? ?? ?? ?????? ????????? ????? ?? ?? ?????? ?? ????? ????? ???? - ?????????? ??? ??????????.

????? - ?? ????????? ?????: ?????? ??? ??????????
Срце на терен ...

?????: ???????? ????????

QuoteU petak su u Kragujevcu

?? ???????? ????????, ????? ???????? ??????:

U subotu je odigrana vecina meceva 22. kola srpskog fudbalskog

????? ???? ??? ?? ?? ????: ?? ????????? ???? ?? ?? ???? 2.?????? ?? ????????  ? ?? ?????? ??????.??? ???? ?????? ???????? ? 16:30!? ?? ??? ?? ??????? ????  ?  ????
Хиљаде молитви Господе,
право у срце Твоје да погоде,
хиљаде спаљених домова,
само једна је Суза Косова!