Pocinje polusezona a niko ne spominje prvu tekmu.

Cuo sam da pocinje u 14, da li neko planira da ide? Ja dolazim najverovatnije, imam neke obaveze na faksu, ali mi se to zavrsava valjda do 1, pa onda palim na tekmu. Verujem da ce doci bar 2-3000 ljudi, ali kao sto uvek biva, vremenom ce taj broj drasticno da se smanji, sto zbog nezainteresovanosti, sto zbog losijih rezultata.
Prica se da ce biti Brigadiri da nesto prave. Ja se licno nadam nekim barjacima od strane Bg Boysa, ali videcemo. I dalje mi nije jasno zasto nema godisnjih propusnica i zbog cega ne mogu da se izvade, a to je verovatno zato sto se ljudi "otimaju" oko njih i sto je vec prodato 50.000 pa se plase da neki ne ostanu van stadiona sa placenim ulaznicama. Ali kad vide da partizani u zelji da vide Vesta i Mateusa pohrle sa svih strana valjda ce i nasa uprava da nam omoguci da dodjemo do tako bitnih i znacajnih propusnica.

Ne znam kako stojite sa propusnicama za basket, ali da li ima nekog ko ce da ceka karte u petak? Kada mislite da je najbolji termin da se dodje? Ovi moji ortaci pred Zagreb dosli u 10:30 pa izduvali.

Pozdrav svima uz nadu da sa -10 dodjemo do -5 u prvih 5 kola a na kraju  :sampion
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Jel Brigate slavi godisnjicu na toj utakmici?  S' obzirom na renome protivnika mislim da je tesko ocekivati vise od 3 - 4000 ljudi a i to ako bude bas lepo vreme. Ma tuga je sta su Dzaja i kompanija napravili od velikog fudbalskog kluba. Ne znam, mozda sam previse pesimistican ali kad mi ne mozemo da osvojim prvenstvo Srbije onda sta koji palamar ima da trazimo u Evropi. Sto je najcrnje oni talibani su se pojacali (ma sta ko mislio o Vestu dobar je to igrac) a mi smo prodali kapitena  :bes. Bedak.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

...radni je dan, a tekma je u dva... :(
samo ce nezaposleni doci na prvu tekmu... :D
ua, bre! :bes
Sto se tice basketa, Godra, najbolje se o svemu ( ulaznice, propusnice) raspitaj na Malom Kalemegdanu...za tekmu sa Zagrebom , cak ni dan ranije, blagajna Pionira nije radila.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Mi obelezavamo 9-o godisnjicu postojanja grupe.Spektakl u najavi!!!U 9-om minutu...
IKO KAO MI!!!

Dobro, nije lose pocelo 3:0 ali Nis je stvarno jadna ekipa. A Pakistan se opet izvuce 1:0, lopovi su to teski, kako bre uvek uspeju da daju taj jedan gol. Nego ajde nek neko opise navijanje a ti Brigadir daj malo detalja sa proslave i nek vam je  srecan deveti rodjendan  :sampion
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ja nisam mogao da slusam preko ovog sugavog radija pa sam tek malopre saznao rezultat.
Nije lose po ovakvom hladnom vremenu, Pjana se izgleda vraca u formu  :sampion
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Ajde neka neko napise izvestaj, nemojte da budete mrcine.

Svaka cast Brigadirima na sou!



Kad ce slike Kizo!?

Kiza, jaran je na putu.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sta nije bio na tekmi :(  :zbunjen  a slike, je l' dao nekom od vas digitalac!?

ne da', pi*ka.  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

e pa to nije ok (...) to smo i nabavili da bi imali slike - pogotovo mi koji vise nismo u mogucnosti da idemo na tekme. jebes to ... pa niste vi valjda toliko neodgovorni, barem zenski deo ekipe, znam da zenama tehnika ne lezi bas najbolje :D  ali to je ipak jednostavno.

Kizo :batine  :(  :megafon  ;pljuga

Radzo, rodjeni, evo ja obecavam, da cemo ubuduce stvar da uzmemo u svoje ruke.. :lol:
Ako Kiza da.. :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Imam puno poverenje u tebe - prepustam ti stvar u ruke :lol:  :D

A Kiza ce da dobije :batine  zbog ovakvog propusta namigivanje

Lucky,ne daj da ti s-t-v-a-r izmakne kontroli! :rofl

Brigate :ruke  :ruke  :ruke
amo za tebe, uvek uz tebe a njih ko jebe...

Briga me, :)  da ja pisem izvestaj sa tekme na kojoj nisam bila.  :)
Sto se tice basketa, znate da je bojkot prekinut i da smo pregazili Spartak! 98:67
...one nove pesme ne mogu da se setim ali ko je bio na Mari verovatno zna pesmu pa neka napise...  :)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

E,pa ne moze i jare i pare...ili kamera ili patike...!!!!! :)
Sto se tice fudbala,tekma nista posebno,sem sto smo dobili sa 3:0!Po ovako hladnom vremenu,ja se i nisam nadala da ce biti puno Delija,ali obzirom na temperaturu bilo je solidno ljudi...
Navijalo se citavu tekmu i Brigate su proslavili godisnjicu...
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Pa, sto se fudbala tice, dobra tekma za otvaranje sezone. Brigadiri su napravili dobar piro sou na pocetku. Prvo su na samom pocetku pokazali transparent, koji se cak i iz Godrinog i mog penzionerskog ugla :) nije mogao sasvim procitati a zatim su u 11 (a ne u devetom minutu) zapalili prvo dimnjake, one velike naNdzaraste :) a onda su se svi nanizali na ogradu i popalili baklje i dimnjake naizmenicno. Zaista je cak iz ovog ugla lepo izgledalo. Bilo je dosta pirotehnike, nisam ocekivao. :) Inace, kop je bio vise nego pristojan, po mojoj proceni oko 700 ljudi, na celom Severu do hiljadu i jos toliko na Zapadu po medijima (2 000). Nova pesma je klasicna italijanska varijanta ali je pevljiva. Samo se nadam da je nece forsirati na derbijima ili u hali jer je ljudi ne znaju. Ovakve utakmice i sluze da se pesma nauci i udje "u usi"...

Meraklije se, naravno, nisu ni pojavile, mada su najavljivali dolazak. Iako je hool tema, vredna pomena je igra na terenu. Popravili su se a i Pjana polako ulazi u formu. Inace, hoce li vise biti tih novih propusnica, ovi i dalje deru za karte... 100 din za Sever. :(

Eto, propustih basket zbog obaveza, nadam se da je bilo dobro. Jesu li dosli madzari iz Blue Marines?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ja cisto da kazem, em sam dao 100 dinzi za jedno poluvreme, em nisam video bakljadu, a zbog price sa Budom niti sam cuo tu novu pesmu niti sam nesto obracao paznju na tekmu. Tebi Budo svaka cast za zapazanja, kod mene je umor ucinio svoje. Na basket nisam isao, raskorak u vremenu, tako da sam se zime nakupio, ali 3:0 je i zaboravljamo nevolje i hladno vreme.

A propusnica verovatno nece biti jer je i bez toga stadion bio prepun, cak 2000 +/- 200. Svaka cast upravo, bice nas sve vise :ruke  :ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


I onda kad gubis ti.........kad ostali ljudi tad sede
ti Crvena Zvezdo tad znaj da ja bicu uvek  uz tebe!

to bi trebalo da je ta nova pesmica, bar sam je ja tako pevao  :lol:

p0zDrAv!