Вечерас сви у Пионир!!! Трибине коштају 200 дин...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Фотке:

http://www.oaza.co.yu/sport/delije/index.php?page_id=306&lang_id=1&id=502


Нажалост због обавеза био сам присутан тек последњих пар минута... Феноменална атмосфера, навијање за 10, ко је био целу текму нек покуша да нам дочара како је било...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Звезда - Хемофарм 91:81
плај оф НСЛ 2006/07
хала Пионир: 5.000

Еее како је било... лууудо, брзо и незаборавно  ;pivo  :D
Да кренемо од почетка... карата је било на благајнама, мада, пола сата пре почетка појавили су се и добро знани тапији, које одавно познам "из виђења" јер увек исти стоје, али на срећу нису се овајдили!!! Мене су већ раније контактирали "реалисти" да виде јел могу самном на утакмицу, и да им нађем карте :o  Док сам их чекао испред благајне, долазе неки керови, и као: "Ајде, ајде, нема задржавања, ако имаш карту!" Море... :nene  Дођоше ови моји, и улазимо полагано у халу, с тим да су мене заначајније претресли, а зашто? Не знам!
Углавном , уђосмо ми 30мин, а хала више празна него пуна  :o
Ја у себи мислим, јбт па дал је могуће, боримо се за финале а не можеда се скупи пун Пионир  :zbunjen Онако збуууњен одем ја на своје место, и заузмем положај... а ови моји "реалисти" се мисле где ће да седну, и тек пред почетак дође их двоје, а остали двоје остадоше у ћошку код заставе Крагујевчана RONINS (похвала за долазак!)... када смо већ код застава, били су још ЛАПОВО (супер им је застава), и стандардни ВЕТЕРАНИ, и наравно наша ДЕЛИЈЕ, одмах испод оне фамозне шипке!
Како се приближава почетак тако се и хала задовољавајуће попуњава   :ruke , и пошто прва екипа није стигла на време (не знам је било каквих проблема), песма креће сама од себе, тамо са Б трибина према ћошку, изнад шипке... Тај почетак је био инспирисан националним осећањима, па се почело: "Ој Косово, Косово", "Косово је срце Србије", "Марш на Дрину"... Морам признати, да се није баш екстра чуло, тај почетак јер људи су вероватно чекали екипу на шипци, али пошто је била почела утакмица, било је глупо да белијмо, зар не?
После тога почиње добро знана: "Још 1 победа и титула", и то се већ пуно боље чује, скоро да грми... долазе момци из Прве екипе, са бубњарима, који нас одмах прате, и ствара се једна веоооома луда и невероватна позитивна атмосфера, коју је заиста тешко описати (могу ја 10 страна описивати, али неупоредиво је ако сами доживите бар 3 мин тог осећаја  :ruke )... Још када додате тројку Гуровића за изједначење 10:10... онда цела хала скаче, и пева са нама, а навијање је билизу тачке кључања  :sampion !!! Импресивно, нема шта... Касније у 1 моменту, позива се цела хала да устане, и почиње се највећим хитом ове сезоне, нашим новим евригрином: "ЗВЕЗДА МИ ЈЕ СВЕ, ЗВЕЗДА ЖИВОТ ЈЕ..." и пошто цела хала то радо прихвата, Пионир се тресе од наше песме и скакања!!!  :D  До краја полувремена се ок навијало... уз добро знане хитове, а играчи приводе полувреме у нашу корист 40:36! Ту у првом полувремену смо се баш добро ознојили, а ови из Пионира тек пред крај исте пустили климу, да нас пресече  :zbunjen
На полувремену мали одмор, ал' прија  ;pljuga
И у другом полувремену креће малко слабије, јер ипак треба издржати онако напоран темпо, ми водимо, али Хемофарм, стално прети, чак и прелази у минимално вођство, било је ту и пар дискутабилних одлука, па смо и судије морали почастити: "Судија педеру, напуши се Северу!"... Пошто је било и звиждања, и било је пар ситница бачених на терен, које неки гробар у дресу наранџастих шутира, и добија "овације": "пи*ко гробарска", не знам ко је био тај лик, али који мој му је то требало  :D  :batine
На терену доле стварно су се момци трудили, и борили јуначки, тако да уз мало и спортске среће стварамо добру залиху, и играчи Хемофарма одлучују се на пенал завршницу, где смо их још докусурили, и тако га нокаутирали са 2:0 у победама!!! Свака част момцим на терену...
У тим тренуцима, 4мин пре краја, када се ломио резултат, ми смо стварно ГРМЕЛИ, и још скакали до неба када је Гуровић погодио једну тројку, и атмофера каква се ретко виђа, јер само су нам  бакље требале да употпунимо атмосферу, и заокружимо читом 10-ком!!!  :sampion
На крају се грми са: "Свуда грми около", то прихвата цела хала, и ФИНАЛЕ ЈЕ НАШЕ!!! И скандирање: "Хоћемо титулу"... док нас играчи поздрављају, Звездин четник нам се поклања :ruke  АЛАЛ ВЕРА МАЈСТОРЕ!!!

На изласку смо већ били мислима окренути ка финалном дуелу са комшијском стоком, јер размишљало се ко ће имати право домаћинства (а и самим тим и титуле!), и тек ујутро читам да ће мишеви то првенство имати  :zbunjen  :o  Не могу да верујем, па ми смо избацили Хемофарма, који је био први на табели НСЛ!?! :boks
У сваком случају нама предстоји прво тешка набавка карата за те дуеле, баш се питам зашто  :batine  :zbunjen , али дуел на трибинама ће бити сличан оном од прошле године 4500 према 300... заиста јуначки! Још ако Прасац подмести и своје керове да раде за њега (као у Животињској фарми, које гледао/читао), онда би врло лако могли гледати репризу прошлогодишњег хорора!?! На овакве ствари треба обратити пажњу, и не падати на такве провокације, али када се укаже прилика СВОМ СНАГОМ УДАРИТИ!!!

Коментар за заставу Лапово ти није на месту колико сам ја видео на њој је и број титула и купова. Шта су ти момци мислили кад су је правили није ми јасно да ли су је правили за једну сезону или шта већ. Сваке сезоне нова застава екстра. Ако има нека слика застве нек је неко постави у случају да ја нисам лепо видео.

А и грб ДС није онакав какв би требао да буде на тој застави...

Прекићена застава са разним грбовима...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Дрвосеча дај још неки смајли

Дрвосеча брате, ајде следећи пут прескочи та твоја описивања, како си кренуо па су те пандури цимали, па те реалисти цимали, па где си купио карту, па колико си је платио и сл. Непотребно, скроз.
Пиши импресије из хале у вези навијања...и да мање смајлија свакако.

Ма шта сте навалили на дрвосечу, воли човек смајлиће  :D  :finger