Иако је било много разлога да синоћ пружимо маскимум, наше певање није било на нивоу који смо достигли у последњих пар сезона... Да смо већи део утакмице били гласни као у појединим деловима када је Пионир грмео и када је противнички коп само немо ћутао и гледао, можда би данас причали и о петој утакамици... Овако, само на моменте смо показали колико можемо и колико знамо... А потенцијал је заиста велики...

Прва негативна ствар данас је била недовољан број људи који су пошли од Ревије... Кортео је бројао мање људи него пре 5 дана... Многи су чекали код Пионира, а нису ни свесни како добро изгледа када неколико хиљада људи прошета својим градом и покаже своју снагу и величину... У сваком случају далеко од тога да је било лоше, али морало је да нас буде бар дупло више...

Навијачко загревање у хали, прозивке, зезање, наслућује се добра атмосфера... Почињемо сјајно... Кореографија са десетинама курчина и наравно Пуши Дуле наше курчине... Наставља се грмљавина уз Звезда ми је све, пале се и бакље, долази до мањег инцидента, мећусобни окршај на трибини, а нешто касније и са жандарима у првим редовима... Све то утиче на атмосферу и долази до наглог пада од којег смо се опорављали готово целу утакмицу... У суштини пева се стандардан репертоар и поједине песме звуче заиста много добро, не бих ништа да издвајам, али у пар наврата grobari су се чули као да су они домаћини, наравно јер смо ми из непознатих разлога лоше певали или чак ћутали...

Утакмица се већ преломила почетком другог дела, и све после тога су били очајнички покушаји, али многи су и на трибини престали да навијају са еланом који су имали на почетку... Наравно, већина се није предавала и опет само на моменте звучимо добро и морао је да се деси још један сукоб са жандарима да би маса живнула и да би упркос томе што је свима било јасно да је титула изгубљена зазвучали сјајно последњих 6-7 минута... У последњим моментима се пева Ћале ти у ђубретарима у дефинитивно једној од најбољих изведби у хали... Грмимо и док на терену њихови играчи славе а наше отпоздрављамо и момци се после пар минута враћају и на бис... Наравно по ко зна који пут поздрављамо Гуровића и он нажалост последњи пут отпоздравља Делијама...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

треба напоменути очајан репертоар песама у пиониру ,а у кортеу је грмела песма од Баје Малог Книнџе
кад сам био мали знао сам свој правац они били католици а ја православац , и тада су мене терали одавде певали су лепа наша а ја Боже Правде .одавно нисмо били овако очајни као синоћ

Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Кака је то туча била на нашој трибини,на почетку када су се бакље запалиле  :zbunjen  Ово је већ друга међусобна,не би требало то да се понавља

Две велике групе су се покачиле, за глупост, касније у полувремену су се страсти мало смириле, али је било расправе и у ходнику, мада ми се чини да су неки дошли "наоштрени" за неки међусобни сукоб јер је испред самог пионира у оној гужви на улазу тип из једне од те две групе набо мог ортака у вугла из чиста мира, а када је видео коју мајцу носи смирио се, да не беше жандара избило би срање већих размера  :(  тужно ми је и жалосно јер почињемо да личимо на глодаре.

Поздрав Делије, ПРАВЕ ДЕЛИЈЕ.... :(

а и туча испред ревије је срамота ,нажалост десило се што се десило ,надам се да овакве се ствари неће понављати и жао ми је што су неки недужни попили батине због ретарда колико пута треба поновити да столица није аеродинамична да може да прелети 20 метара ,ако си мангуп сиђи доле па је баци на кога већ хоћеш.

Quote from: "Nikola013"Две велике групе су се покачиле, за глупост, касније у полувремену су се страсти мало смириле, али је било расправе и у ходнику, мада ми се чини да су неки дошли "наоштрени" за неки међусобни сукоб јер је испред самог пионира у оној гужви на улазу тип из једне од те две групе набо мог ортака у вугла из чиста мира, а када је видео коју мајцу носи смирио се, да не беше жандара избило би срање већих размера  :(  тужно ми је и жалосно јер почињемо да личимо на глодаре.

Поздрав Делије, ПРАВЕ ДЕЛИЈЕ.... :(

Tuga i sramota, jedno vreme se stvari primirise, no nekima Djavo izgleda  neda mira ...

Заборавих да споменем један од луђих момената: Дебела девојка  :finger
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Nikola013":(  тужно ми је и жалосно јер почињемо да личимо на глодаре.
Ма само ти напиши на кога личимо...а да одеш ти на југ пошто смо толико слични?

Quote from: "nisam_zdrav"Некада смо имали пола-пола халу и било је никад мање проблема, а од када гурају овај њихов начин дељења карата и организовања дербија само неки проблеми!!! Докле ће да нас јебу овако?!

Докле им се будемо тртили да нас јебу.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ево још пар слика кортеа направљених у Београдској улици, па да лагано завршавамо ову причу, ем иде у погрешном правцу, ем је прошло 4-5 дана од утакмице...


Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Па слике не изгледају лоше... напротив.