Quote from: "woorf"само да га не препознају..неће ваљда
Па пошто се први меч игра код њих, наши коментатори ће се постарати да га се сете...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Евентуални противник у 3. колу и званично Ренџерси добили Зету 0-1, овај Бизли дао гол али нису играли нешто екстра не знам на коју су фору добили Челси.
size=24]!!!КЛИКНИ!!![/size]

Оно што је најгоре,јесте да ни ми нисмо у форми и да вјероватно нико у нас не зна, на коју фору ћемо се ми уопште извући против Ливаде, а камоли против Ренџерса...

Quote from: "milan90"не знам на коју су фору добили Челси.

Нису ни добили Челси .

Сад у припремној утакмици су поражени са 2:0 !!!
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Ма јок,то смо били ја и друштво из краја. :) Добили су и то доста лако.Ко зна шта си ти гледао. :)
 ti samo hrabro,bori se

Ко зна шта сам ја гледао !  :zbunjen

Моје извињење , нешто сам ...   :cigla

Игноришите ме !!!  :D  :finger
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Quote from: "DelijaHH"Оно што је најгоре,јесте да ни ми нисмо у форми и да вјероватно нико у нас не зна, на коју фору ћемо се ми уопште извући против Ливаде, а камоли против Ренџерса...
Слажем се да меч са Левадиом није уопште наиван. Међутим, ипак имамо какву такву предност и рачунам да паметном али и максимално борбеном игром можемо да победимо и у Талину. Што се форме тиче, верујем да је врхунац форме ипак темпиран за другу половину августа. Имамо ситуацију после дуго година када је све на нама. Зато се искрено надам да је у клубу општа мобилизација и да је свима јасно колико нам је данашњи меч битан. Напред Звездо и то је то.

Страшно. Обратите пажњу на положај Баркоса косд постизања гола. Човек је ладно био ван шеснаестерца, и месечарио, што и ради цело полувреме.
Одбрана нам је таква да када би нас пустили да играмо ЛШ били бисмо служба за поправљање гол разлике..
Тактика од које ми се сере, за Коромана је и даље немогуће утврдити на којој позицији игра, Милијаш и даље греје клупу, заједно са Трајковићем...
..кажу да причам много...

Quote from: "Verbal Kint"Страшно. Обратите пажњу на положај Баркоса косд постизања гола. Човек је ладно био ван шеснаестерца, и месечарио, што и ради цело полувреме.
Одбрана нам је таква да када би нас пустили да играмо ЛШ били бисмо служба за поправљање гол разлике..
Тактика од које ми се сере, за Коромана је и даље немогуће утврдити на којој позицији игра, Милијаш и даље греје клупу, заједно са Трајковићем...
E сад вала и ја да се прикључим пљувачима! Ови идиоти на челу са Ђуровским боље да остану у Естонији! Короман нам игра јединог нападача, а идиот од тренера игра бункерицу против Естонаца!??
А у пм...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

ДНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Заслужено би било да испаднемо. Ево играмо бункер..скандал.
..кажу да причам много...

Пречка. Све иде на испадање...
..кажу да причам много...

дај боже да испаднемо.

ђуровски марш из звезде!!!!!!!!!!

:bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes  :bes
..кажу да причам много...

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"дај боже да испаднемо.

ђуровски марш из звезде!!!!!!!!!!
Једино паметно с моје стране је што сам то тврдио одавно.

Ал" сам зато најгори идиот на форуму - кладим се на ове инвалиде, 50 евра дајем, све мислећи - па ваљда нису толики идиоти да не могу из контре да напуне ове Естонце... Као сигурна опклада, штета што и више нисам дао. :batine
Боље да се покријем ушима и гледам боћање убудуће.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

joj al ce rendzers da se izivljava!

Е мој Бошко.....био је Пикси управу кад је тражио тренера! Дајешес неке изјаве како ћеш да играш нападачки са три шпица, а оно 20мин. без и једног класичног нападача. Срамота и брука жива!! Крив ти је Баркос! Ја не кажем да је он нешто посебан, али није ни толико лош, само му фали још један са њим у нападу. По мени највећи кривац за катастрофалну игру је ЂУРОВСКИ!!!

управо тако,са овом игром заиста и не би требали да играмо у ЛШ.......лоше,карастрофа.......
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

А нек се све носи пм....јеботе кад добијемо гол са по терена,значи да је све ошло у курац,а код првог гола Баста спава,у нападу без идеје,јебемти тактику и тренера и и,ма све у пичку матерну
Миловановића би првог продо јебеш ми све е  :bes
Они јеботе играју ко пичке,немају неку жељу осим неких наравно који су и давали све од себе,али јебига не може се са бункер игром против ових естонаца у ЛШ,ма ове сезоне о купу УЕФА можемо мо да сањамо а не о лиги шампиона  :bes

Сваке нове сезоне, нова надања кад је Европа у питању. Нереално углавном, али шта да радимо такви смо ми навијачи, и кад нико не верује ми смо оптимисти, јер имамо ту људу љубав према клубу, поготово према клубу који има историју као што је наш. Али као што смо то одавно констатовали од тог клуба је остало име и навијачи све остало је давно иструлело.
И ове сезоне се надамо, али већ после прве текме је нешто смрдуцкало да од ''европске Звезде'' нема ништа, а сад је то очигледно. Додуше опет се враћам на тај наш луди оптимизам и веровање да ће баш против Ренџерса бити они прави, а после у ЛШ шта буде. Ако ћемо мало у прошлост и гробље сее тако умувало у ЛШ.

Многи од нас су се потајно надали да Пикси неће успети да нађе страног тренера и да ће Бошко, несумњива легенда клуба добити шансу кад је већ успео на пролеће да извуче тим из кризе и доведе га до Дупле Круне.
Али сад дубоко жалим што Пикси није успео у својој намери да доведе неког странца са искуством којег је тражио преко лета.
Не иде са Бошком па не иде. Па будимо реални до пре три године човек је тренирао Глогоњ.

Игра са једним нападачем, којем очито не иде кад је сам у нападу, игра без класичног нападача последњих 20 минута, кад нам је требао гол као никад, Милијаш који уз сву спорост нам је најкреативнији играч му седи на клупи до пред крај. Броновицки левак, игра на десној страни. Лукаш лута тамо вамо, а далеко од средине, где царује онај буздован Миловановић(свака част за гол у Верони, али давно је то било) Ало бре, па где је ту здрав разум, где је ту памет и тренерско знање?
А Ранђеловић :bes ? Значи памтим му онај кикс против Лација и дуго нисам могао да му опростим то, све до Милана прошле године, када сам помислио :''Па добар је овај Ранђа''. У принципу није лош , али има склоност као тешким киксевима и опасан је брате по здравље навијача. Ови њихови шутеви после другог гола, значи сваки пут гледам лети преко гола и све очекујем да ће да пропадне у гол као што се Ауману десило на оној легендарној текми са Бајерном.

Све у свему најжалије ће ми бити ако не уђемо у ЛШ, ако ни због чег другог, онда због тога што нас је коначно Бог погледао кад је жреб у питању, а ми не будемо кадри да то искористимо.
Нека нам је Бог у помоћи.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Na pocetku ogromno izvinjenje zbog toga sto pisem latinicom ali jebi ga ovi fontovime jebu a i ja sam glup da to sredim.........
Voleo bih da se jave svi koji su ovde dali ogromnu podrsku svom ljubimcu Bosku inace Zvezdinom vojniku.....Upravo je ovakvim izjavama i kupio veci broj navijaca koji posle osvojene duple krune klicaju Bosku.....I ja sam ga tada pozdravio ali da sam voleo da ostane -nikako.......O ovakvoj taktici ni najveci strucnjaci ne bi imali reci jer je neobjasnjiva..........
Eh da ulazimo u ls cak i sa tunjavim glupim Makedoncem koji ni danas nezna srpski............Tako nam je jednostavno zapisano.......